استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
911 Ambulance City Rescue Game

911 Ambulance City Rescue Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۵
حجم۶۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Game Blast Studio
‏‏آیا می خواهید راننده آمبولانس شوید یا می خواهید بازی رانندگی امداد و نجات آمبولانس را در زمان واقعی انجام دهید؟ آمبولانس خود را بگیرید و رانندگی کنید و از شدیدترین بازی رانندگی امداد و نجات آمبولانس 911 Ambulance City Rescue: Emergency Driving لذت ببرید. یکی از بهترین بازی های رانندگی نجات اضطراری که دارای آمبولانس و ماموریت های نجات بسیار چالش برانگیز است. آمبولانس 911 را در جاده های شهر برانید و افراد آسیب دیده را نجات دهید. شغل شما در حین رانندگی آمبولانس شهری تا جایی که می توانید مردم را نجات دهید. تصادفات رانندگی به دلیل افزایش روز به روز ترافیک و شلوغی در جاده های شهری افزایش یافت. به عنوان یک عضو تیم نجات، وظیفه شما رانندگی آمبولانس نجات شهری برای مقابله با انواع مختلف تصادف در زمان واقعی و نجات مجروحان است. دریچه گاز را روشن کنید تا منطقه جاده را پاک کنید و سریع مسابقه دهید.

ویدئو معرفی برنامه

‏هنگامی که آمبولانس نجات 911 رانندگی می‌کنید، روی کنار جاده تمرکز کنید. تا جایی که می توانید سریع برانید و به مقصد برسید. نقشه را دنبال کنید دستورالعمل جاده بهتر است. آمبولانس را در پارکینگ پارک کنید و مجروحان را تحویل بگیرید. قبل از پایان زمان همه افراد آسیب دیده را بردارید. وقتی افراد مجروح را تحویل می گیرید، اکنون وقت آن است که آمبولانس نجات را به عنوان راننده حرفه ای نجات برانید و به بیمارستان نزدیک بروید. انواع مختلفی از تصادفات وجود دارد، بنابراین شما باید برای همه چیز آماده باشید. شما باید بهترین درمان پزشکی را به مصدوم شدید ارائه دهید!! تا جایی که می توانید جان غیرنظامیان را نجات دهید و کار خود را به بهترین شکل انجام دهید. 911 Ambulance City Rescue: Emergency Driving Game یک بازی نجات شگفت انگیز با انواع مختلف ماموریت و صحنه تصادف چالش برانگیز است. نقش راننده وظیفه آمبولانس 911 را بازی کنید و بیماران مجروح را به بیمارستان های مجاور ببرید. 911 Ambulance City Rescue: Emergency Driving Game دارای گرافیک کاملاً HD بهینه شده است. محیط سه بعدی شهر زیبا و یک بیمارستان شهر بزرگ. شما بازی‌های نجات زیادی مانند نجات هلیکوپتر، آمبولانس نجات پرواز و سایر بازی‌های کامیون نجات انجام داده‌اید.
‏این بازی نجات 911 انواع مختلفی از ماموریت‌های نجات است که باید در زمان انجام شود. آیا حوصله انجام سایر بازی های شبیه سازی، رانندگی و حمل و نقل بار را ندارید. این حماسی 911 Ambulance City Rescue: Emergency Driving Game بهترین بازی شبیه سازی را نگران نکنید. این بازی باید هنگام رانندگی شما را سرگرم کند و غیرنظامیان مجروح را نجات دهید.
‏911 Ambulance City Rescue: Emergency Driving ویژگی های کلیدی بازی:
‏کنترل های روان و آسان
‏گرافیک بسیار بهینه
‏ فیزیک واقعی رانندگی آمبولانس
‏محیط شهر سه بعدی
‏گرافیک FHD
‏مسابقه با زمان
‏مهارت های رانندگی و پارکینگ خود را بهبود بخشید
‏بازی رایگان
‏حالت بازی آفلاین
‏10 سطح چالش برانگیز با بسیاری از سطوح تصادفات مختلف.
‏زوایای مختلف دوربین
‏دو کنترل رانندگی (شیب و فرمان)

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدیس
٢٣ بهمن ١٤٠١

بالا نمیاره

۰ ۰
حیشید
٣١ خرداد ١٤٠١

خیلی بد

۵ ۷
محمد محمدی
١٦ مرداد ١٤٠٠

عالی عالی

۱۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده