استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Heavy Excavator Crane 3D

City Heavy Excavator Crane 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۲.۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Blast Studio
‏‏در City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 آماده باشید که مانند یک سازنده ساخت و ساز شهری زندگی کنید. به نوع جدید بازی ساخت و ساز شهر City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 خوش آمدید. این بازی به شما امکان رانندگی انواع مختلف کامیون های جاده ای شدید و جرثقیل بیل مکانیکی شنی را می دهد. زمان کار با خدمه راهسازی فرا رسیده است تا به یک کارگر ساخت و ساز جرثقیل ربات مکانیکی بیل مکانیکی شن و ماسه واقعی در مناطق محل ساخت و ساز شهر تبدیل شوید. استودیوی بازی Blast برای شما کامیون‌های واقعی جاده‌ساز و بیل مکانیکی شن و ماسه را برای شما به ارمغان می‌آورد که هر کدام ماموریت و چالش‌های خاص خود را دارند. در این بازی شما باید جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه ربات سنگین مکانیکی را در مناطق محل ساخت و ساز شهر راه اندازی کنید. جرثقیل بیل مکانیکی سنگین و کامیون های کمپرسی خود را برای حمل گل و سنگ از مکانی به مکان دیگر برانید. کار در یک سایت ساختمانی بزرگ و کار با این وسایل نقلیه سنگین ساختمانی سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز است.

ویدئو معرفی بازی

‏احساس یک کارگر ساختمانی همه جانبه داشته باشید:
‏ایفای نقش در ساخت و سازهای سنگین اپراتور جرثقیل یا راننده لودر و کمپرسی در این منطقه خارج از جاده. ممکن است بازی ساخت جاده، ساخت و ساز راه آهن، بولدوزر سنگین و بازی ساخت و ساز شهر را داشته باشید، اما City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 واقعاً جسورانه است. از رانندگی شگفت انگیز کامیون کمپرسی در محل ساخت و ساز لذت ببرید. هر کودکی رویای کنترل وسایل نقلیه سنگین ساختمانی و جرثقیل ها را در سر می پروراند. بازی سه بعدی شبیه ساز راننده کامیون سه بعدی واقعی واقعی، شما در واقع باید در سایت های ساختمانی با ماشین های عظیمی مانند ربات جرثقیل بیل مکانیکی و کامیون کمپرسی در این بازی شبیه ساز City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 کار کنید. وقت آن است که مهارت های رانندگی و کار با جرثقیل خود را در مناطق ساخت و ساز شهری آزمایش کنید، اگر می توانید با همه نوع ماشین های ساختمانی کار کنید و ماشین های سنگین را با احتیاط از این بازی برای شما رانندگی کنید.
‏دانلود City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 یکی از بهترین بازی های ساخت و ساز شهری در فروشگاه Google Play. اکنون این بازی حماسی عملیات جرثقیل سنگین را در تلفن همراه خود دریافت کنید. آماده شوید و داخل جرثقیل بیل مکانیکی هیدرولیک ساختمانی و کامیون کمپرسی شوید تا گل، سنگ و سنگ های بزرگ و سایر مصالح ساختمانی را در کامیون کمپرسی بارگیری کنید و سنگ ها و ماسه های سنگین را از منطقه شهر به محل ساخت و ساز منتقل کنید. هنگام رانندگی با کامیون های غول پیکر کمپرسی و جرثقیل بیل مکانیکی، لطفا سرعت خود را حفظ کرده و روی مسیرهای خود تمرکز کنید. ربات های مدرن و جرثقیل های بیل مکانیکی قدرتمند را به کار بگیرید و به یک سازنده واقعی راه سازی شهر تبدیل شوید. وقت آن است که آن کلاه را بر سر بگذاریم و به عنوان یک اپراتور بیل مکانیکی سنگین در این بازی شبیه ساز لودر کامیون کمپرسی عمل کنیم. به بلند کردن آوار در یک شهر ساختمانی با بیل بکهو فکر کنید. آیا آماده رانندگی با وسایل نقلیه سنگین عالی مانند جرثقیل بیل مکانیکی، کامیون کمپرسی، لودر، کامیون های باری هستید؟ در این City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 کارگر ساختمانی، حفاری، رانندگی و مهارت های حفاری خود را به ما نشان دهید.
‏★★★ ویژگی های برتر City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 ★★★
‏• بسیاری از وظایف چالش برانگیز
‏• کنترل های رانندگی واقعی
‏• در فروشگاه Google Play کاملا رایگان است!
‏• فیزیک واقعی رانندگی بیل مکانیکی
‏• کنترل های روان و بازی سرگرم کننده
‏• صداهای شگفت انگیز جرثقیل بیل مکانیکی
‏• زوایای مختلف دوربین
‏• کار دشوار حفار جرثقیل سنگین
‏• سطوح هیجان انگیز و ماجراجویی
‏• محیط سایت ساخت و ساز را کاوش کنید
‏• گرافیک سه بعدی HD با جزئیات بهینه شده برای اجرای روان بر روی تلفن همراه
‏یا دستگاه تبلت
‏• فیزیک واقعی در حرکت ماشین تجهیزات سنگین.
‏• تجربه واقعی زمین.
‏• حالت بازی آفلاین
‏• سایت ساخت و ساز شهری واقعی
‏ما امیدواریم که City Heavy Excavator: Construction Crane Pro 2021 ما را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که به ما در Google Play امتیاز دهید! با تشکر

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد مهدی
١٣ دی ١٤٠١

هرکه نصب کنه بازی بدبدبدبد بده

۰ ۰
استقلال💙💙
٣٠ آذر ١٤٠٠

عالی حتما نسب کنید

۰ ۰
اروین حداد
١٦ مرداد ١٤٠٠

تینبمبمیاس

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده