استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sports Car Racing Games

Sports Car Racing Games

نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۹
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Corp Studio
‏‏برای شبیه ساز و مسابقه اتومبیل رانی ورزشی شدید آماده شوید. از این رو، با پیچ و تاب چالش دریفت اتومبیل و مسابقه اتومبیلرانی اسپورت. با این وجود، از یک بازی اتومبیلرانی شگفت انگیز خارج از جاده لذت ببرید. در حالی که، شما شبیه‌سازی ماشین دریفت 3d سال 2021 را برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی مسابقات اتومبیل رانی جهان انجام می‌دهید.
‏به‌رغم، آیا تا به حال در مورد اتومبیل‌های اسپورت که در جاده‌های ترافیکی شلوغ شهر نیویورک حرکت می‌کنند، خواب دیده‌اید؟ در شبیه ساز دریفت ماشین اسپرت شدید. ما به شما فرصتی برای اثبات مهارت های رانندگی خودرو و رانندگی در جاده ها ارائه می دهیم. با این حال، با یک محیط رانندگی عظیم دیگر مانند شهرهای بزرگ و مسیرهای تپه ای. رانندگی ماشین‌های اسپرت را با جیپ‌های SUV 4x4 آفرود در جاده‌های رانندگی بزرگراه در بازی‌های اتومبیل رانی 2021 تجربه کنید.
‏با این وجود، آیا تا به حال می‌خواهید شبیه‌ساز ماشین اسپرت را امتحان کنید؟ اکنون می توانید رانندگی با ماشین های اسپرت مسابقه ای را احساس کنید. چگونه در بازی Extreme Sports Driving Car Driving Simulator و Racing بازی به رایگان استاد چرخ شوید. این ماشین های اسپرت فوق سریع یکی از بهترین بازی ها هستند. این شبیه یک شبیه ساز رانندگی ماشین واقعی است. ماشین‌های واقعی را در خیابان‌های شلوغ شهر، بزرگراه‌ها، و مسیرهای خارج از جاده بچرخانید تا رانندگی ماشین‌های بزرگ جهان باز را کشف کنید.
‏برای مسابقه غیرقانونی ماشین آماده شوید. از این رو، در میان ترافیک شدید در خیابان های نیویورک. یک مسابقه اتومبیلرانی اسپرت واقعی باشید. برای باز کردن قفل خودروهای اسپرت مارک دار بیشتر، قهرمانی را برنده شوید. راندن یک ماشین اسپرت لوکس راهی برای به ارمغان آوردن سرگرمی ایجاد می کند. ماجراجویی نهایی شبیه ساز رانندگی ماشین با بهترین رانندگی با ماشین و دریفت 4x4. همانطور که قبلاً رانندگی نکرده اید، اتومبیل های لوکس را رانندگی کنید. شجاعت واقعی خود را در رانندگی با جیپ های SUV 4x4 و اتومبیل های اسپرت لوکس ثابت کنید. اگر چه، در هر مسیر تپه خطرناک. برای خود یک مسابقه‌دهنده خشمگین در کل جاده‌های شهر نیویورک باشید.
‏به دلیل ترافیک یا مسابقه با سایر وسایل نقلیه رقیب نیازی به فشار دادن ترمز ندارید. با این حال، بدلکاری های غیرقانونی را انجام دهید و بدون هیچ ترسی از تعقیب و گریز پلیس، با سرعت تمام بدوید. اگرچه این بازی طرفداران خودروهای اسپرت را راضی خواهد کرد. تجربه رانندگی فانتزی لامبورگینی یا فراری و سایر ابرخودروها. در این بازی‌های مسابقه‌ای فرمول، دست‌هایتان را روی فرمان بگذارید و مسابقات اتومبیل رانی خود را رانندگی کنید.
‏از این رو، دریفت کردن سریع و انجام فرسودگی هرگز آنقدر سرگرم‌کننده نبوده است. آسفالت جهان باز شهر نیویورک را بسوزانید. Extreme Sports Car Driving Simulator واقع گرایی و فیزیک رانندگی سرگرم کننده را ترکیب می کند. برای ایجاد بهترین شبیه ساز رانندگی ماشین روی موبایل با موتور فیزیک رانندگی ماشین پیشرفته آن. از اتومبیل های مسابقه ای گرفته تا SUV های خارج از جاده 4X4، همه انواع وسایل نقلیه دارای فیزیک خاص خود هستند. ماشین پیشرفته خود را بر روی تپه‌های خارج از جاده برانید و از میان موانع چالش برانگیز راه خود مسابقه دهید.
‏با این وجود، در مدت زمان معین از خط پایان عبور کنید. برای تبدیل شدن به بهترین مسابقه اتومبیلرانی اسپورت سال 2021. اتومبیل های با عملکرد بالا (توربو یا تنفس طبیعی) را برانید. آنها را با سرعت بالا در مسیرهایی که مخصوص مسابقات دریفت طراحی شده اند، دریفت کنید. در این بازی اکشن خشمگین با گام سریع، پشت فرمان ماشین‌های اسپورت اصلاح‌شده بپرید.
‏اگرچه، در مسیرهای شگفت‌انگیز با بازیکنان بسیار ماهر رقابت کنید تا موقعیت برتر را بدست آورید. در این تجربه واقعی و جذاب درگ مسابقه. شما از حداکثر قدرت استفاده می کنید و موتور را طوری تنظیم می کنید که قدرت کامل را در هر دنده ارائه دهد. برای افزایش عملکرد ماشین فوق سریع. شور و اشتیاق خود را برای مسابقات در شگفت انگیزترین اتومبیل های روی کره زمین افزایش دهید.
‏ویژگی های شبیه ساز رانندگی اتومبیل های ورزشی:
‏- مسابقه اتومبیل رانی واقعی در برابر حریف با تصادف و آسیب واقعی.
‏- بسیار زیاد شبیه‌ساز رانندگی در جهان باز با ماجراجویی دریفت ماشین.
‏- مایل‌ها جاده و شهر برای کاوش با این ماشین رانندگی نهایی.
‏- محیط رانندگی تپه‌ای خارج از جاده با شبیه‌سازی فیزیک زمان واقعی.
‏- سریع‌ترین ماشین‌ها را انتخاب کنید ماشین اسپورت مارک دار برای رانندگی و دریفت.
‏- نیترو سرعت ماشین شما را به وسیله نقلیه فوق سریع افزایش می دهد.
‏با این حال، این بازی شبیه ساز رانندگی و مسابقه اتومبیل رانی Extreme Sports را دانلود کنید. نظراتتون رو بهمون بگید. بنابراین ما می توانیم شبیه سازهای مسابقه اتومبیل رانی Stunt بیشتری برای شما بسازیم.
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فاطمه احمدی
١٠ شهریور ١٤٠٢

خیلی بد خیلی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ل۸ژهر۷بهر۶۸قعب۷قغه۷سهل
٣٠ آبان ١٤٠١

فخقهخفلخقبنبق۷هلقخبخبهبخب۷بتز۵لمرتیبخغوغنمس۶ژمصنبفملحبتفعبتخقنبهقنهبنب ینمبه

میپسندم۴ نمیپسندم۵
عکس کاربر 𝓜𝓶𝓭
٤ تیر ١٤٠١

عالی لطفا سازنده یه چیزی بگه

میپسندم۵ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده