استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Excavator Truck Driving Game

Excavator Truck Driving Game

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۶
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۵۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Corp Studio
‏‏رانندگی با جرثقیل های سنگین غول پیکر را تجربه کنید. در بازی Heavy Loader Excavator Simulator Heavy Cranes. بازی های رانندگی کامیون بیل مکانیکی لودر سنگین در شبیه ساز بیل مکانیکی. نه تنها شما می توانید یک کامیون ساخت و ساز حمل و نقل بار را رانندگی کنید. اما همچنین تبدیل به یک حمل و نقل ساخت و ساز. مصالح ساختمانی حمل و نقل در سایت های ساخت و ساز واقعی در بازی رانندگی کامیون ساختمانی. از این رو، بازی های ساخت و ساز واقعی جدید را با رانندگی یک کامیون حمل بار شروع کنید. در حالی که می توانید مواد حمل و نقل بار را بارگیری کنید. در یک بازی شبیه ساز کامیون لودر سنگین. با این حال، با استفاده از کامیون های باری واقعی، از جرثقیل های برجی شبیه ساز بیل مکانیکی لذت ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏علاوه بر این، برای تبدیل شدن به یک کارگر واقعی بازی های ساختمانی آماده شوید. در سایت ساخت و ساز شهر شما. مهارت های خود را به عنوان راننده شبیه ساز بیل مکانیکی لودر سنگین ثابت کنید. از حمل و نقل بار در این بازی های ساخت و ساز واقعی لذت ببرید. شما یک راننده کامیون با تجربه جرثقیل های سنگین غول پیکر هستید. چنگال‌برها، شبیه‌سازهای بیل مکانیکی و کامیون‌های لودر سنگین نیز اینجا هستند. در بازی های ساخت و ساز شهر. جای تعجب نیست که تجربه حفاری شن و ماسه رودخانه، ساخت جاده و برج سازی را دارید. بازی جرثقیل های سنگین ساخت و ساز واقعی ما فرصت های زیادی برای ساخت و ساز می دهد.
‏در بازی Heavy Loader Excavator Simulator Heavy Cranes یک حمل و نقل ساخت و ساز واقعی باشید. همه چیز در مورد رانندگی ماشین ها نیست. اما همچنین به مهارت های رانندگی شما به عنوان یک راننده کامیون لودر سنگین نیاز دارد. جعبه ناهار خود را بسته بندی کنید، زندگی یک کارگر ساختمانی را داشته باشید. علاوه بر این، شیفت خود را در بازی های بیل مکانیکی شبیه ساز بیل مکانیکی شروع کنید. وسایل نقلیه ساخت و ساز حمل و نقل محموله غول پیکر را برانید. جرثقیل های سنگین را در یکی از بهترین بازی های بیل مکانیکی اجرا کنید.
‏با این وجود، جرثقیل های سنگین و چنگال بالابرها را در بازی شبیه ساز بیل مکانیکی برانید. با این حال، برای بارگیری بار حمل و نقل بار سنگین در بازی های بیل مکانیکی. از جرثقیل های سنگین برای بارگیری سنگ ها در بازی های شبیه ساز کامیون حمل بار استفاده کنید. از یک کامیون و چنگال بالابر شبیه ساز بیل مکانیکی غول پیکر استفاده کنید. به عنوان یک جاده ساز در بازی های ساختمانی زندگی کنید.
‏علاوه بر این، مصالح ساختمانی بسیار سنگین هستند و به جرثقیل لیفتراک نیاز دارند. برای بارگیری و تخلیه. این بازی ساخت و ساز شهرساز مواد حمل و نقل محموله را هدایت می کند. به عنوان یک راننده ماهر کامیون ساخت و ساز رانندگی کنید. برای تبدیل شدن به اپراتور جرثقیل سنگین و چنگال، اپراتور بالابر. از این رو، در همان زمان در بازی های بیل مکانیکی.
‏ دست و پنجه نرم کنید. در بازی های سنگین ساخت و ساز کارنز فرمان را نگه دارید. برای بارگیری در شبیه ساز بیل مکانیکی کامیون باری. با تبدیل شدن به یک اپراتور جرثقیل واقعی برای بارگیری کامیون های باری. با این حال، با مصالح ساختمانی سنگین در بازی های رانندگی کامیون. هنگامی که بارگیری کامیون های باری را تمام کردید. سپس مصالح ساختمانی را در این بازی های ساخت و ساز به محل ساخت و ساز واقعی منتقل کنید. وظیفه اپراتور جرثقیل شما هنوز تمام نشده است. با وجود این، دوباره مصالح ساختمانی مورد نیاز را تخلیه کنید. با استفاده از جرثقیل های سنگین در بازی های شبیه ساز رانندگی کامیون.
‏حمل و نقل بار زیادی، بارگیری مصالح ساختمانی. سپس تخلیه بار سیمان در بازی های رانندگی کامیون نقش دارد. از جرثقیل های سنگین، چنگال بالابرها، کامیون های شن و ماسه و بولدوزرهای غول پیکر استفاده کنید. وقت آن است که مهارت های خود را ثابت کنید. به عنوان یک کارگر بازی های ساختمانی به موقع در محل ساخت و ساز شهر شما حضور دارد. با این حال، مهارت های رانندگی PRO خود را به نمایش بگذارید. برعکس، شما می توانید کنترل خدمه ساخت و ساز را به دست بگیرید. مانند شبیه ساز جرثقیل، بیل مکانیکی. حتی کامیون لودر سنگین در این بازی های کامیون و تریلر.
‏از این رو، شما کنترل کامل بازی شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین را دارید. کامیون ها و سایر جرثقیل های ساختمانی. این بازی به شما تجربه عملی می دهد. شما می توانید مانور جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه رودخانه هیدرولیک را تجربه کنید. با استفاده از فرمان کامیون و سایر کنترل‌ها.
‏ ویژگی‌ها:
‏● محیط ساخت‌وساز واقعی 3 بعدی.
‏● کنترل‌های بیل مکانیکی سنگین برتر.
‏● درایو 18 چرخ کامیون‌ها مانند یک حرفه‌ای.
‏● سطوح چالش برانگیز ساخت و ساز شهر.
‏● رانندگی، حفاری، حمل‌ونقل و موارد دیگر.
‏● مجهز به کنترل‌های کامل بیل مکانیکی شنی سنگین، کامیون ساختمانی.

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده