استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sand Excavator Simulator 3D

Sand Excavator Simulator 3D

نسخه۵.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۲
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Corp Studio
‏‏آیا آماده بازی ماشین های سنگین در JCB هستید؟ بازی های کامیون ساخت و ساز رایگان و بازی های کامیون کمپرسی شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین؟ ساخت شهر جدید با بازی های شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین آغاز می شود. بازی های بیل مکانیکی سنگین و شبیه ساز رانندگی کامیون کمپرسی شهری. جایی که می توانید اپراتور جرثقیل شوید. یک راننده کامیون کمپرسی یک بازی ماشین بیل را برای کار حفار جرثقیل شما در بازی های کامیون کمپرسی انجام می دهد. از یک بولدوزر و شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین برای پاکسازی منطقه برای محل ساخت و ساز استفاده کنید.
‏به عبارت دیگر، بیایید با انجام یک بازی رانندگی کامیون ساختمانی برای تحویل مصالح ساختمانی در بازی های کامیون کمپرسی، راننده کامیون کمپرسی شویم. پاکسازی محل ساخت و ساز برای حذف شن و ماسه یا قطعات سنگی که با استفاده از سنگ شکن بیل مکانیکی بریده شده اند. بنابراین باید از یک بیل مکانیکی شنی در حالت شبیه ساز جاده ساز ما استفاده کنید. شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین و بازی های رانندگی کامیون کمپرسی بخشی از بازی های جدید کامیون کمپرسی هستند.
‏وسایل نقلیه ساختمانی و کامیون های کمپرسی زیادی برای رانندگی در بازی های کامیون کمپرسی وجود دارد. آماده به دست آوردن تجربه با شبیه سازهای بیل مکانیکی سنگین و ماشین آلات سنگین برای کار کردن. شما با سه کار مختلف ساخت و ساز و بیل مکانیکی در بازی های اپراتور جرثقیل سنگین و جدیدترین بازی شبیه سازی ساخت و ساز مواجه خواهید شد.
‏BCBG Sand Excavator and Stone Cutter Missions
‏شهر سربالایی با رانش زمین مواجه شده است که باعث ایجاد انسداد در جاده ها و بزرگراه ها برخی از مناطق نه تنها با سنگ حتی با ماسه و خاک مسدود می شوند. وظیفه شما این است که با استفاده از شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین، لغزش ها را در مناطق پیاده روی پاک کنید. سنگ ها برای حمل و نقل در بازی های کامیون کمپرسی ساختمانی بسیار بزرگ هستند. بنابراین باید آنها را به قطعات کوچکتر برش دهید تا حمل و نقل صاف با کامیون های کمپرسی ساختمانی سنگین انجام شود.
‏حفاری بیل مکانیکی مستلزم ساختن سنگ به صورت تکه تکه بدون آسیب رساندن به زمین است. علاوه بر این، بازی های ماشین بیل و بازی های بولدوزر برای یادگیری نحوه حفاری و حفاری طراحی شده اند. نحوه استفاده از سنگ شکن برای پاکسازی جاده ها بازی‌های بولدوزر و بازی‌های کامیون را برای جمع‌آوری سنگ و حمل سنگ‌ها با استفاده از تمام کامیون‌های لودر سنگین، اسکوپ‌کش‌ها و ماشین‌های بزرگ انجام دهید.
‏در بازی شبیه‌ساز رانندگی کامیون کمپرسی ساخت و ساز شهر جدید، محل تخلیه زباله و محل ساخت و ساز برای لذت بردن از بازی های ساخت و ساز و بازی های کامیون کمپرسی در دسترس است. برش سنگ را در بازی های رانندگی شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین اجرا کنید تا سنگ های بزرگ را خرد کنید و زمین را پاک کنید. با لودر سنگین در محل ساخت و ساز تپه ای. برای بازی های اپراتور تاور کرین آماده شوید. در این بازی شبیه ساز ساخت و ساز کوهنوردی، راننده جرثقیل بولدوزر شوید.
‏وظایف ساخت و ساز جاده واقعی JCB
‏با این حال، وظایف ساخت و ساز جاده واقعی در انتظار شما هستند. ماجراهای واقعی جاده ساز را در بازی های ساخت و ساز رایگان تجربه کنید. یک بلای طبیعی جاده های جدید شهری و مناطق پیاده روی را مسدود کرده است. وظیفه ساخت و ساز این است که منطقه را با استفاده از سنگ شکن، حفاری سنگ و کامیون کمپرسی در بازی های رانندگی ساختمانی پاکسازی کنید. پس از آن، شما باید منطقه را پاکسازی کنید. ابتدا از حفاری بیل مکانیکی سنگین استفاده کنید تا شمع گل ترک بخورد. ثانیا از سنگ بری بیل مکانیکی سنگین استفاده کنید. برای بریدن سنگ به قطعات کوچک. به عنوان مثال، برای بارگیری شن و ماسه و قطعه جاده در بازی های بیل مکانیکی، در کامیون کمپرسی قرار دهید و کامیون لودر را در محل قرار دهید.
‏در پایان، در بازی های کامیون کمپرسی سنگین. برای آزمایش مهارت های رانندگی کامیون خود بسیار سرگرم کننده خواهید بود. به طور مشابه، ممکن است در مورد رانندگی کامیون بکهو باشد. به زباله دان بازی ساخت و ساز شهر جدید. برای راهسازی زمین باید پاکسازی شود. شما می توانید خود را به یک جاده ساز واقعی تبدیل کنید. در بازی های شبیه سازی جاده سازی. از بهترین سایت ساخت و ساز در بازی های رانندگی کامیون های ساخت و ساز بیل مکانیکی سنگین لذت ببرید.
‏ابتدا با حفاری منطقه با استفاده از حفار بیل مکانیکی، منطقه را برای جاده سازی آماده کنید. پس از آن منطقه را حتی در شن و ماسه با استفاده از بازی های کامیون بولدوزر بیل مکانیکی شنی بر خلاف شبیه ساز بیل مکانیکی در منطقه ساخت و ساز این بازی های ساخت و ساز رایگان کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده