خانه بازی اکشن
Sniper FPS Shooting: Offline Gun Shooting Games

Sniper FPS Shooting: Offline Gun Shooting Games

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده The Game Feast
‏بهترین بازی های تیرانداز در اینجاست که شما را به هیجان بازی های تیراندازی تک تیرانداز های جدید 2020 با بهترین مهارت تیراندازی برای فتح ببرید. بازی اکشن آفلاین به شما امکان می دهد بدون هیچ زحمتی از اینترنت بدون دردسر لذت ببرید.
‏تیراندازی اسلحه آماده Reim Aim Fire در بهترین بازی های تیرانداز از خفا 2020 که برای تیراندازان حرفه ای در Fps طراحی شده است. یکی از بهترین بازی های تیراندازی FPS 2020 ، بازی تیراندازی Sniper Gun Strike FPS را دانلود کنید. سوار بر مأموریت آتش نشانی برای دفاع از قربانیان و شکار مجرمان ، گانگسترهای مافیایی ، زندانیان و سارقین در این شهر شوید تا میراث را در بازی های تیراندازی رایگان 2020 صرفه جویی کنید. اجازه ندهید که شهر به بازی تیراندازی در میدان نبرد تبدیل شود. مسلح با تیرانداز تیرانداز تیرانداز مدرن با دانستن مهارت های FPS Battle Modern در برخورد با جنایتکاران این شهر در این بازی بسته بندی شده بازی های تیراندازی رایگان 2020. تیرانداز از خفا اجازه می دهد تا نیروی ضد جنایت شهر زنده ماندن 3D قاتل تیرانداز خاموش را از بین ببرد.
‏این شهر ناامید کننده است و به یک قهرمان بقا نیاز دارد که می داند مهارت های تیراندازی نخبه اعتصاب اسلحه را دارد و می تواند اهداف شکار و شلیک کند و افراد بد را در نخبه های تیرانداز تیرانداز FPS Shooting: Offline Gun Shooting Games ترور کند. اهداف ایجاد هرج و مرج را به عنوان یک تک تیرانداز طرفدار در بازی بقا در شهر از بین ببرید. به خودتان یک اسلحه خنک کنید و شروع به شلیک اسلحه علیه جنایتکاران به عنوان بهترین تیرانداز تفنگ شهر بقا کنید. در بازی های تیرانداز رایگان 2020 به تیرانداز تبدیل شوید. تروریست ها و باند های مافیایی را به عنوان برخورد قاتل ساکت با مجرمان در سناریوهای مختلف پر از عمل ، اسلحه کنید.
‏در بهترین بازی های رایگان تیرانداز از خفا تیراندازی تیرانداز: تیراندازی آفلاین بازی تیراندازی قهرمان تیرانداز از خفا قهرمان تیم شما در سایر ماموریت های بقا مشغول است. شما تنها در مأموریت تیراندازی تیرانداز از خفا مجهز به تفنگ های مدرن تیرانداز ، اسلحه در بازی های تیراندازی اول شخص فوق العاده هیجان انگیز 2020 هستید.
‏در این بازی تیراندازی با اسلحه تیرانداز 3D که به طور همزمان اعتیاد آور است ، از شهر خود در مقابل جنگ و تبدیل به میدان جنگ دفاع کنید. در بازی Sniper FPS Shooting 2020: Gun Gun Shooting Games FPS Gun Shooter Free از تیرانداز از تیرانداز از خفا با تجربه اسلحه در این بازی FPS استفاده کنید که شما را به دنیای کاملاً جدیدی از تیراندازی و تیراندازی سوق می دهد.
‏ اقدام بدون توقف در ماموریت حساس ضد اعتصاب نهایی بازی تیراندازی اول شخص را انجام دهید. قبل از فرار سارقان درگیر در دزد ، مافیا ، گانگستر ، رئیس ، زندانیان و سایر اهداف را هدف قرار دهید. گانگسترهای مافیایی ، سارقین و جنایتکاران را فراری دهید و از زندانیان و رئیس خود فرار کنید. FPS Guners Shooters آیا شما آماده هستید؟
‏تیراندازی تیرانداز از خفا FPS: تفنگ آفلاین ویژگی های بازی تیراندازی:
‏• چالش برانگیز ترین بازی های تیراندازی آفلاین!
‏• گرافیک سه بعدی واقعی و مدرن!
‏• باز کردن سلاح های قدرتمند و زرادخانه!
‏• فیزیک بازی همهجانبه!
‏• کنترل های شگفت انگیز نبرد FPS با اقدام بدون توقف!
‏• اعتیاد آور ترین بازی های اسلحه رایگان 2020!
- Bugs Fixes & Improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟