استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Fps Shooting Gun Strike – Counter Terrorist Game

Fps Shooting Gun Strike – Counter Terrorist Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۶
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Brave Jackals
‏‏بازی های تیراندازی Fps با حمله اسلحه محبوب ترین بازی های دوستداران بازی های موبایل است. ما بازی های ضد تروریستی را با fps تیراندازی با اسلحه در بازی های مبارزه با اسلحه و بازی های تیراندازی رایگان به شما ارائه می دهیم. این بازی تفنگ بهترین بازی ضد حمله است که در بالای بازی های حساس تیراندازی و بازی های ضد تروریستی قرار دارد. با جنگ مدرن ضد حمله تروریستی وارد جنگ اسلحه شوید و برای تبدیل شدن به تیرانداز حرفه ای fps از بازی های تیراندازی با اسلحه و بازی های fps. آیا تا به حال وارد بازی های deathmatch team شده اید ، باید دوست داشته باشید بازی های تفنگ fps را با اعتصاب جدی در این بازی اعتصاب تیراندازی fps انجام دهید. به تماس اعتصاب اسلحه پاسخ دهید و تروریست ها را به وظیفه خود ببرید. تیم ضد تروریستی خود را بسازید و راهی میدان جنگ بازی ضد تروریستی شوید. اگر به دنبال بهترین بازی های تیراندازی و بازی های تیراندازی تروریستی هستید ، باید این بازی تیراندازی تفنگ fps را بگیرید. در جبهه های جنگ نمادین بازی کنید ، در برابر زامبی ها بجنگید و داستان سربازی را که برای جلال و افتخار می جنگد زندگی کنید.
‏بازی تفنگ اسلحه FPS زمینه های مختلف جنگ را برای جنگ فراهم می کند. اسلحه کشنده خود را از mp5 ، اسلحه دوقلو ، ak47 ، smg ، minigun و m4a1 انتخاب کنید و به میدان جنگهای نمادین ضد حمله تروریستی بروید. آخرین جنگ ایستاده در میان تیراندازان مشهور fps و ضد تروریست ها آغاز شده است ، ورود شما بسیار مورد انتظار است. شما با نبرد جنگ مدرن در بازی تفنگ fps و ضد بازی تروریستی ، چند دقیقه از کسب رتبه های برتر بازی های تیرانداز تفنگ و بازی های فریم در ثانیه فاصله دارید. بازی های تیراندازی در Fps و بازی های تیراندازی با اسلحه با بازی مرگ تیم چندان مرسوم نیست ، با لمس اضافی بازی های تیراندازی زمستانی که ما آن را برای شما خاص ساخته ایم. اعتصاب بحرانی در کوه های برفی و ضد حمله علیه زامبی های زنده شده اقدام بسیار هیجان انگیزی را ارائه می دهد که مجهز به ماجراجویی و وحشت است. برای دوستداران بازی های زامبی و بازی های تیراندازی fps؛ این اعتصاب اسلحه تیرانداز fps کمتر از هدیه نیست. بسته بندی شده در بازی اعتصاب تیراندازی با اندازه بسیار کوچک ، ترکیبی شگفت انگیز از بازی های تیرانداز تفنگ ، بازی های تیراندازی در Fps و بازی های اعتصاب اسلحه است.
‏بازی ضد تروریستی با اضافه شدن طعم بازی های تیراندازی زامبی ، موقعیت برتر را در بین بازی های تیراندازی تروریستی با اسلحه ، بازی های جنگ اسلحه و بازی های تیرانداز fps به صورت آفلاین به دست می آورد. با شرکت در جنگ اسلحه بازی های اسلحه رایگان و بازی های تیراندازی جدید ، به عنوان یک تیرانداز برتر آموزش دهید. بازی های جدیدترین بازیهای fps و مقابله با بازی های تروریستی را انجام دهید تا وضعیت خود را به عنوان یک تیرانداز تفنگ حرفه ای بسازید. از این فرصت جدید برای پرش به جنگ اعتصاب اسلحه با مسلسل های اتوماتیک مدرن استفاده کنید. خود را در صدر لیست در نبرد نهایی بازی های ضد تیراندازی و بازی های تیراندازی با اسلحه قرار دهید.
‏‏اسلحه های جدید با انیمیشن های واقع گرایانه اضافه شده ... نقشه های بیشتر با تجربه عکسبرداری شدید ... بازی بهینه شده ... اشکال جزئی در حالت مرگ تیمی ثابت ...

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۶۶۳۹۰۰
١٨ فروردین ١٤٠٠

بعد ترین بازی دنیاست 🤪🤪😥😥😣😣😭😭یک ستاره هم براش زیاد

۱۰ ۲
سعید رشیدی
٦ بهمن ١٣٩٩

شباهت به عکساش نمیده ولی عالیه

۱۲ ۶
بنیامین بیاره
٢٠ تیر ١٤٠٠

خیلی خوبه تفتگاش 😍 مخصوصاً تیر بار ژ سه🤩🤩

۵ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده