استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Fire Truck Driving Simulator

Fire Truck Driving Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۷
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۲
حجم۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Clap Games
‏‏دوستداران بازی های کامیون آتش نشانی! برای تبدیل شدن به یک آتش نشان واقعی آماده شوید. شهر امن را حفظ کنید بهترین شبیه ساز بازی آتش نشانی 2021.
‏ویژگی ها:
‏• 5 ماشین آتش نشانی شگفت انگیز
‏• گرافیک سه بعدی واقعی
‏• شهر عظیم
‏• آژیرها، چراغ ها، بوق، سیگنال ها< br>• ماموریت های هیجان انگیز
‏• ماشین های هوش مصنوعی، چراغ های راهنمایی
‏• زوایای مختلف دوربین
‏• فرمان، فلش ها
‏• جلوه های صوتی واقعی
‏هنگام بازی Fire Truck، شما کامیون بزرگترین وسیله نقلیه شما برای انجام ماموریت شما در حین انجام بازی های کامیون آتش نشانی خواهد بود. بنابراین کامیون شما باید برای مواقع اضطراری آماده باشد و پر از آب منتظر بماند. ریختن آب در کامیون خود آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. شما باید کامیون خود را با دقت زیر مخزن آب و شیلنگ آب قرار دهید و هنگام پر کردن از حداکثر سطح آب تجاوز نکنید. در غیر این صورت، کنترل وسیله نقلیه شما در جاده دشوار است و می تواند جاده ها را خطرناک کند.
‏آتش نشانان، افراد در زندگی روزمره، حیوانات، گیاهانی که امنیت حیاتی را تامین می کنند، وسایلی که نمی سوزند در ایستگاه آتش نشانی اگرچه یکی از اولین امکاناتی است که برای مواقع اضطراری استفاده می شود، اما وظایف آتش نشانان بسیار دشوار است. آنها باید جان خود را برای جان دیگران به خطر بیندازند. سپس آنها آموزش ویژه می گیرند، از تجهیزات و ابزار خاصی استفاده می کنند و قطعاً بازی نیست. اما در وب سایت ما شما درگیر تمام جنبه های آتش نشانی با شبیه ساز رانندگی آتش نشانی هستید. ما قادر به خاموش کردن آتش با بازی هستیم.
‏برخورد با آتش و شعله یک کار بسیار خطرناک و طاقت فرسا است. در صورت تمایل می توانید در این بازی های آتش نشانی شرکت کنید، بر چالش ها مسلط شوید و ماجراجویی های بی نظیری را تجربه کنید. مهمترین عنصر برای این امر زمان است. از آنجایی که باید آتش را در اسرع وقت خاموش کنید، نباید اجازه دهید همه چیز خاکستر شود. برای انجام این کار، او از پست های آتش نشانی خارج می شود و سعی می کند به موقع ساختمان را ترک کند. به طور خاص، شما سعی خواهید کرد با ماشین آتش نشانی قرمز خود به دودکش برسید.
‏اگرچه به نظر می رسد شبیه بازی های ماشینی است، بازی های آتش نشان توجه و تعهد بیشتری را می طلبد. هنگام رانندگی با ماشین آتش نشانی باید مراقب و سریع باشید. با این حال، وقتی به خانه می رسید با ده ها مانع روبرو خواهید شد. هر مانعی خطر دیگری برای شماست. بنابراین، شما باید موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و بدون کج کردن وسیله نقلیه خود به منطقه آتش برسید.
‏هنگامی که موانع ترسناک و چالش برانگیز را پشت سر گذاشتید، باید زمانی که به میدان آتش رسیدید، استراتژی ایجاد کنید. این نه تنها به شما کمک می کند تا آتش را سریعتر خاموش کنید، بلکه به استفاده بهینه از آب نیز کمک می کند. استراتژی درست منجر به موفقیت می شود. برای انجام این کار، تطبیق پذیری، ویژگی های منطقه آتش نشانی، اقلامی که باید نجات داده شوند و تجهیزات خود را در نظر بگیرید.
‏هنگامی که به منطقه آتش سوزی رسیدید و استراتژی خود را مشخص کردید، باید شلنگ آتش نشانی را وصل کنید. دریچه های آتش را باز کنید و در آتش مداخله کنید. اگر به موقع مداخله کنید و آن را به موقع انجام دهید، می توانید نمرات بالایی کسب کنید.
‏عوامل زیادی وجود دارد که بازی های آتش نشانی را از دسته بازی های ماشینی متمایز می کند. تمام وسایل نقلیه و تجهیزات به طور ویژه آماده شده و دارای هدف هستند. هر یک از آنها به عنوان بخشی از یک کل برجسته می شود. بنابراین، بسته به محل قرارگیری خودروهای مختلف، بیشتر اوقات از درجه آتش سوزی استفاده می شود. هلیکوپترهای آتش نشانی، هواپیماها و تجهیزات آتش نشانی تجربیات مختلفی را در بازی به شما می دهند. در مناطقی که ماشین آتش نشانی برای خاموش کردن آتش کافی نیست، ممکن است لازم باشد از هلیکوپتر آتش نشانی یا ماشین آتش نشانی استفاده کنید. اینها ممکن است همیشه در بازی ها در دسترس نباشند. انجام وظایف آنها اولین پیش نیاز برای در اختیار داشتن ابزارهای جدید است. با هلیکوپترها، هواپیماها، رودخانه‌ها و دریاچه‌ها که تجربیات متفاوتی را ارائه می‌دهند، بازی‌های آتش نشانی همیشه به ماجراجویی‌های جدیدی منجر می‌شوند و به سمت احساسات جدید حرکت می‌کنند. در صورت موفقیت آمیز بودن، این کار باعث می شود که خوشحالی یافتن مکانی برای نجات یک زندگی را نجات دهید.
‏* وب سایت: http://1stgames.net
‏* ما را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com /1st.games/
‏اگر بازی Fire Truck را دوست دارید، امتیاز دادن را فراموش نکنید. لذت بردن!
‏‏- سطوح جدید
‏- رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاسر مهرآئین
٢ مهر ١٤٠١

گرافیک عالی داره و عالی هستش و خیلی بازی خوبی هست برای سرگرمی بدون اینترنت کیفیت عالیه مرسی از سازنده 👏👏🌺

۱۷ ۲
مستر بوی
٣٠ دی ١٤٠١

یک میلیون ستاره هم براش کمه حیف ماشین هاش کمه دانلود کنید خیلی خوبه

۱۵ ۳
'پمپاژ
١٩ فروردین ١٤٠٢

عالی

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده