استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Nights at Cube Pizzeria 3D – 4

Nights at Cube Pizzeria 3D – 4

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۰۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۱
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده GamesArcade
‏‏قسمت دیگری از بازی ترسناک هفت شب با فردی در پیتزا فروشی،
‏کابوس همچنان ادامه دارد! داستان بازی را حتما میدانید ولی اگر این بار اولی است که با این بازی آشنا میشوید باید بگوییم داستان بازی مربوط به یک مامور حراست شیفت شب است که شما نقشش را بازی خواهید کرد. شما باید شب ها دوربین های امنیتی را کنترل کرده و از اتفاقات احتمالی مثل گیر کردن اشیاء خارجی در کانال کولر و امثال هم جلوگیری کنید اما انگار کار شما سخت تر از این میشود و به جایی میرسد که باید قبل از هر چیز مراقب جان خودتان باشید!
‏انجام وظیفه آن هم با حضور عروسک هایی که شیطان تسخیرشان کرده بیشتر به یک کابوس شباهت دارد. شما هفت شب باید به عنوان مامور حراست شیفت شب انجام وظیفه کنید. هفت شبی که به بدترین شب های زندگی تان تبدیل خواهند شد.
‏در پیتزا فروشی انواع و اقسام عروسک های اسباب بازی مثل عروسک خرس، ببر، خرگوش، مرغ و روباه برای جلب نظر مشتریان وجود دارد. اما در نیمه شب شیطان در آنها حلول میکند. رفتار آنها غیر قابل پیش بینی است و اگر شما را ببینند حتما تعقیب تان خواهند کرد. موجوداتی هم هستند که در تاریکی ها پنهان میشوند پس خوب حواستان را جمع کنید. این هفت شب جهنمی را پشت سر بگذارید و نگذارید دست عروسک ها به شما برسد.
‏خوشبختانه شما در اتاق کنترل هستید و میتوانید با باز و بسته کردن درها تردد عروسک ها را کاملا تحت کنترل داشته باشید. همچنین میتوانید با روشن کردن چراغ ها مانع نزدیک شدن عروسک ها به یک قسمت یا حتی خودتان شوید. یک چراغ قوه هم دارید که میتوانید در مواقع خطر از آن استفاده کنید.
‏شششش! صدا را میشونید؟ کسی دارد همین دور و برها راه میرود. مونیتورهای امنیتی را سریع چک کنید. بله! مثل اینکه یکی از عروسک ها میخواهد از کانال کولر وارد اتاق شما شود. قبل از اینکه عروسک به اتاق برسد فکری کنید!
‏بدبختی آن است که مقدار برقی هم که برای روشن نگه داشتن چراغ ها دارید محدود است و اگر برق تان تمام شود تمام چراغ ها و دوربین های امنیتی خاموش شده و کنترل از دست شما خارج میشود. بهتر است برای امنیت خودتان هم که شده اتاق تان را به هیچ عنوان ترک نکنید.
‏ویژگی ها:
‏- ترسناک تر شدن بازی با حفظ بهترین ویژگی ها و امکانات بازی های قبلی از همین سری
‏- محیط کاملا سه بعدی و غیر طبیعی بازی
‏- اضافه شدن اتاق ها و موقعیت های جدید به پیتزا فروشی
‏- اضافه شدن کانال های کولر به این قسمت از بازی که عروسک ها میتوانند از طریق آنها نیز وارد اتاق تان شوند. شما میتوانید با روشن یا خاموش کردن کولر مانع ورودشان به کانال کولر شوید.
- We've fixed some in game problems
- Improvements to app design

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
I aM gOd
٣ خرداد ١٤٠٢

یا من بلد نیستم چیکار کنم یا این بازی افتضاحه یه ساعته دکمه فشار میدم منتظرم یه اتفاقی بیفته یه چی بپره رو صفحه هیچی نمیشه😐 راهنمایی پلیزززززز:)

۰ ۰
🖤 Panizfatemi 🖤
٢ خرداد ١٤٠٢

‏✓ بد❌ ‏✗ بد❌ اصلا نتونستم باهاش کار کنم میندازه بیرون 🤕 پیشنهاد می کنم که نصب نکنید

۰ ۰
پوریا
٦ فروردین ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✓ بیست ‏✓ بیستویک ‏✗ یک

۲ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده