استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Bus Simulator Games: Bus Games

Bus Simulator Games: Bus Games

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۹
حجم۵۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Funsol Gaming Lab
‏‏Ultimate Bus Games: Bus Simulator
‏Gaming Legends که به عنوان برند بازی محبوب در بازار بازی شناخته می شود. This Time Gaming Legends یک بازی اتوبوس کاملاً جدید را در مجموعه شبیه‌ساز اتوبوس به ارمغان آورد.
‏تجربه کاملاً واقعی بازی Bus Driving در انتظار شماست.
‏محبوب‌ترین Bus Simulator: Bus Driving Game بازی توسط میلیون کاربر! شرکت اتوبوس خود را در این شبیه ساز اتوبوس تأسیس کنید و به بزرگترین شرکت اتوبوسرانی در جهان تبدیل شوید.
‏بازی اتوبوس رایگان حمل و نقل مسافر با شبیه ساز اتوبوس مربی کاملا واقعی.
‏دانلود بازی های حمل و نقل عمومی Bus Simulator: Ultimate Passenger Transport Bus
‏ br>در حال حاضر به صورت رایگان بازی کنید
‏شبیه ساز رانندگی اتوبوس جدید: بازی های اتوبوس در شهر!
‏مسافرانی را که برای رسیدن به مقصد در بازه زمانی تعیین شده به حمل و نقل عمومی نیاز دارند، انتخاب و رها کنید. این بازی اتوبوس به شما امکان می دهد بدانید که این یک نگرانی عمومی است که به موقع به مقصد برسد. ماهرترین بازیکن Bus Wala Game باشید و با این شبیه ساز رانندگی اتوبوس لذت ببرید.
‏در این بازی اتوبوس حمل و نقل مسافر، مسافران را از ایستگاه اتوبوس بردارید و آنها را با خیال راحت از تمام ایستگاه های این بازی حمل و نقل عمومی عبور دهید. سوار بازی‌های حمل‌ونقل عمومی شوید.
‏بازی‌های اتوبوس: بازی شبیه‌ساز از پارکینگ بیرون بیایید تا قوانین واقعی ترافیک را دنبال کنید. ماجراجویی در انتظار شما است تا عقل خود را با این شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس به چالش بکشید.
‏ماجراجویی‌های واقعی بازی‌های اتوبوس: بازی‌های شبیه‌سازی را داشته باشید تا با سرگرم شدن با بازی‌های شبیه‌سازی، استراتژی دنیای جدید بازی‌های حمل‌ونقل عمومی را بیاموزید.
‏در طول سفر خود در بازی‌های اتوبوس، یک شبیه‌ساز رانندگی واقعی اتوبوس با نماهای دوربین متعدد در مقابل شما قرار دارد که در آن مجموعه فوق‌العاده‌ای از اتوبوس مسافربری زیبایی بیشتری را به بازی اتوبوس شما می‌افزاید.
‏شما یکی از توصیه‌شده‌ترین شبیه‌ساز اتوبوس را دارید: بازی اتوبوس. با جلوه های صوتی مربی واقعی.
‏با این بازی Bus Driving Games: Bus Wala به بهترین راننده اتوبوس در شهر تبدیل شوید. در بازی اتوبوس حمل و نقل مسافر رهبر باشید. با این شبیه‌ساز اتوبوس، می‌توانید این اتوبوس را در شهر برانید و مسافران را سوار کنید.
‏شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس به شما امکان می‌دهد مسافران را در شهر جدید با این بازی شبیه‌سازی اتوبوس مسافربری جابه‌جا کنید. اتوبوس مسافربری را راه اندازی کنید و از حمل و نقل افراد در این بازی اتوبوس لذت ببرید.
‏مهارت های خود را با بازی رانندگی اتوبوس در این بازی شبیه ساز پیشنهادی عالی تست کنید. از بازی‌های اتوبوس واقعی لذت ببرید.
‏بازی‌های حمل‌ونقل عمومی را ادامه دهید، از بازی‌های شبیه‌سازی شهر اتوبوس بردارید، بارگیری کنید و از آن لذت ببرید.
‏برای رفاه حمل‌ونقل مسافر از طریق شبیه‌ساز اتوبوس رانندگی کار کنید. پشتیبان‌گیری ویژه از اتوبوس مسافربری و گرافیک‌های سه بعدی خیره‌کننده بازی‌های شبیه‌سازی راننده اتوبوس وجود دارد.
‏با ماموریت‌های چالش برانگیز بازی Bus Driving Simulator: Bus Wala آشنا شوید و خودتان را به سمت بازی‌های رانندگی مربی آینده هدایت کنید تا منبع واقعی و مجلل برای مردم فراهم کنید. حمل و نقل در این دنیای همیشه در حال تغییر بازی های حمل و نقل عمومی.
‏حمل و نقل مسافر در شهر یک واقعیت واقعی است. در این بازی رانندگی: Bus Wala، مسافران را از یک شهر به ترمینال شهری دیگر از طریق مکان ها و مناظر شگفت انگیز منتقل کنید.
‏این بازی شبیه ساز رانندگی اتوبوس: Bus Wala به شما امکان می دهد همه چیز را در مورد نحوه حرکت اتوبوس ها در شهر بدانید. اگر از علاقه مندان به بازی های رانندگی هستید و می خواهید با بازی های رانندگی با مربی سرگرم شوید، این بازی شماست.
‏از راننده اتوبوس مسافری بیشتر باشید. با این بازی حمل و نقل عمومی به تمام نقاط شهر خود برسید و لذت ببرید. با این بازی‌های شبیه‌سازی حمل‌ونقل مسافر واقعی لذت ببرید.
‏این بازی شبیه‌ساز: بازی‌های رانندگی همه ویژگی‌های حمل‌ونقل اتوبوسی را که مدت‌هاست در جستجوی آن بوده‌اید، به شما ارائه می‌دهد. یک بازی شبیه‌ساز مدرن مربی وارد شد.
‏بازی‌های حمل‌ونقل عمومی در حال حاضر به تمام حمل‌ونقل اتوبوس مسافری شما پاسخ می‌دهد به شما کمک می‌کند با مشکلات حمل‌ونقل مسافر بین‌شهری بازی Bus Wala ممتاز مقابله کنید.
‏بازی‌های رانندگی اتوبوس مسافربری شهری – راننده اتوبوس ویژگی های بازی Simulator:
‏- بازی های شبیه سازی رانندگی اتوبوس مدرن
‏- کنترل های جدید و مدرن راننده اتوبوس.
‏- پارکینگ آسان با آینه
‏- Push Start and Stop Engine
‏رای دادن را فراموش نکنید ما، نظرات شما به ما اطمینان بیشتری می دهد.
‏‏حالت مسابقه ای جدید اضافه شد
‏حالت چند نفره مبتنی بر هوش مصنوعی اضافه شد
‏عاشق بازی رانندگی اتوبوس را برای اجرای حالت جدید آماده کنید...!!!

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۴۵۴۸۸۳
٢٤ مرداد ١٤٠١

عالی ۵ستاره کمه

۳ ۰
AmirAli
٢٢ اسفند ١٤٠٠

عکس‌ها‌دروغ

۱ ۲
علی رضایی
٢٢ دی ١٤٠٠

سلام اصلا بازی خوبی نیست من که توصیه نمی کنم که این بازی رو نصب کنید چون که من رفتم توی بازی یک ثانیه نگذشت که منو از بازی انداخت بیرون یک ستاره هم براش زیاده

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده