استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Offroad Tourist Bus Simulator

Offroad Tourist Bus Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۰
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده GameLead
‏‏بیایید واقعی‌ترین بازی اتوبوس حمل‌ونقل توریستی «شبیه‌ساز اتوبوس توریستی آفرود» را با کنترل روان در کوهستان‌های سبز و تپه‌های برفی بازی کنیم.
‏شبیه‌ساز اتوبوس توریستی آفرود پر از هیجان و ماجراجویی برای سوار کردن و رها کردن مسافران به مقصد است. گردشگران را از نقاط مختلف به ایستگاه‌هایشان در شبیه‌ساز اتوبوس توریستی آفرود برگردانید.
‏بازی سه بعدی اتوبوس توریستی آفرود، شبیه‌سازی رانندگی و حمل‌ونقل فوق‌العاده با تپه‌های زیبا و تجربه رانندگی در خارج از جاده است. با رانندگی واقعی اتوبوس خارج از جاده بر روی تپه ها و قله های کوه، احساس واقعی طبیعت را دریافت کنید. برای انجام وظیفه حمل و نقل مسافر، شبیه ساز اتوبوس توریستی آفرود را به عنوان راننده اتوبوس تپه بازی کنید. از جاده خارج نشوید زیرا می تواند شما را از دره پایین بیاورد.
‏گردشگران همیشه به وسایل حمل و نقل ایمن و سریع نیاز دارند به خصوص در فصل تابستان که مردم برای ماجراجویی در تپه ها و کوه های برفی به سمت تپه ها حرکت می کنند، گردشگران راننده اتوبوس توریستی می خواهند که بتواند آنها را با خیال راحت در مناطق مختلف حمل کند، بنابراین بازی 'اتوبوس توریستی آفرود سیم کارت' 3D' ساخته شده است تا مردم را به راننده واقعی آفرود برای لذت بردن و گذر زمان تبدیل کند.
‏شما یک راننده اتوبوس توریستی هستید و تپه های سبز و برفی منتظر مهارت های شما هستند. این بازی Offroad Tourist Bus Sim 3D را دریافت کنید و از تور کوهستانی سرسبز با بهترین اتوبوس های شبیه سازی در انواع مختلف لذت ببرید. شما می توانید این اتوبوس توریستی را در برف با مه واقعی و تگرگ در کوه ها رانندگی کنید.
‏هی راننده اتوبوس توریستی آفرود با احتیاط رانندگی کنید. اگر با احتیاط رانندگی نکنید، اتوبوس توریستی سقوط می‌کند و بازی تمام می‌شود. هنگام رانندگی با اتوبوس توریستی خارج از جاده در کوه‌ها در فصل بارانی، راننده مسئول باشید.
‏وظیفه حمل‌ونقل خود را با دقت انجام دهید.
‏از دیوانگی لذت ببرید. محیط تپه با رودخانه نفس گیر.
‏بازی Offroad Tourist Bus Sim 3D ایده برجسته ای است زیرا زمانی که احساس خستگی می کنیم باید برای ایستگاه تپه بیرون برویم. اکنون شهر پر از مشکلات حمل و نقل است. بهتر است بیرون بروید و از اتوبوس توریستی آفرود Sim 3D لذت ببرید
‏ویژگی های OF Offroad Tourist Bus Sim 3D
‏• شبیه سازی ماجراجویانه و هیجان انگیز اتوبوس خارج از جاده توسط راننده اتوبوس توریستی
‏• سه بعدی شگفت انگیز محیطی با تپه‌ها و برف با فصل بارندگی.
‏• راننده اتوبوس توریستی: خارج از جاده با پیچ‌های خطرناک گردشگران را با دقت انتخاب می‌کنند
‏• دو کوه کامل سه‌بعدی ایستگاه تپه و محیط برفی برای کاوش
‏• انتخاب و رها کردن توریست به مقصدشان و مهارت های پارکینگ را در مکان مناسب به شما نشان می دهد
‏• ساعت ها سرگرمی رانندگی با وظیفه راننده اتوبوس توریستی خارج از جاده با گردشگران

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده