استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Taxi Game-Taxi Simulator Games

Taxi Game-Taxi Simulator Games

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۲
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۳۹
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Funsol Gaming Lab
‏‏شبیه‌ساز تاکسی بزرگ: بازی‌های مدرن تاکسی 2022 اکنون آماده رانندگی برای سوار کردن مسافران در شهر است. یک شبیه ساز تاکسی واقعی یک انتخاب عالی برای سرگرمی است که می توانید مانند راننده تاکسی حرفه ای رانندگی کنید. با رعایت تمام قوانین بازی های شبیه ساز تاکسی، بازی تاکسی زرد را رانندگی کنید. ویژگی های زیادی در بازی های شبیه سازی تاکسی وجود دارد.
‏ویژگی های شبیه ساز بزرگ تاکسی - بازی های مدرن تاکسی 2022:
‏🚗 گرافیک فوق العاده سه بعدی با کیفیت بالا برای بازی تاکسی زرد
‏🚗 شهر بزرگ Full HD محیطی برای شبیه ساز رانندگی مدرن تاکسی
‏🚗 ارسال تماس برای انتخاب مسافر در بازی های تاکسی ماشین
‏🚗 سیگنال های ترافیکی برای واکنش مانند یک راننده تاکسی واقعی
‏🚗 نقشه های دقیق برای بازی های شبیه ساز تاکسی دیوانه
‏🚗 حالت های بازی سیم کارت مدرن تاکسی
‏🚗 سیستم سوخت گیری آخرین مسابقه تاکسی
‏🚗 بازی مسابقه تاکسی آفلاین
‏🚗 مشتریان نامحدود مانند بازی های واقعی رانندگی تاکسی
‏گرافیک فوق العاده HD با کیفیت بالا
‏Crazy Taxi Simulator cab games 2022 دارای گرافیک فوق العاده HD است. مدل‌های جدید خودرو برای رانندگی برای خدمات انتخاب و رها کردن و انجام وظیفه به‌عنوان راننده تاکسی، چشم‌ها را جلب می‌کند. می‌توانید در بازی‌های تاکسی ماشینی ما مسافران را انتخاب و رها کنید، زیرا کنترل‌های بسیار روان با گرافیک با کیفیت بالا وجود دارد.
‏محیط بزرگ شهر با کیفیت Full HD
‏محیط فوق العاده HS بزرگ و شهری مورد استفاده در یک بازی تاکسی سیم کارت هوشمند. شهر پر از ترافیک و جمعیت است و در حین انجام این تاکسی بازی های واقعی باید با احتیاط رانندگی کنید. مردم در اطراف جایی که شما باید به عنوان سریع‌ترین تاکسی‌ران راه بروید، قدم می‌زنند. محیط بسیار بزرگ و شهری در این بازی شبیه‌سازی تاکسی لوکس 2022 با احساسات واقعی راننده تاکسی.
‏ارسال تماس‌ها
‏در بازی شبیه‌ساز تاکسی Crazy 2022 وظیفه شما اکنون شروع می‌شود. مسافر با یک تماس تلفنی در خط تاکسی سرویس به شما اطلاع می دهد و مکان دقیق خود را برای خدمات در بازی های تاکسی به شما می گوید. وقتی یک سیم کارت تاکسی لیموزین در راه است وظیفه شما این است که تاکسی لیموزین را با احتیاط رانندگی کنید و مسافران را نجات دهید. مسافر مورد علاقه خود را در این مسابقه تاکسی انتخاب کنید.
‏سیگنال های ترافیکی
‏هنگام رانندگی با بازی های شبیه ساز تاکسی هوشمند، هوشیار باشید. قوانین را مانند یک راننده تاکسی شهری دنبال کنید، بازی بزرگ تاکسی ما شبیه یک تاکسی آمریکایی به نظر می رسد و شما از یک راننده واقعی شبیه ساز تاکسی شهر نیویورک خوشتان می آید. سیستم چراغ های راهنمایی اکنون در بازی های تاکسی مدرن ما است. شما باید تمام قوانین ترافیک ماشین تاکسی را دنبال کنید، آنها بهترین راننده تاکسی شهری را در نظر خواهند گرفت.
‏نقشه های تفصیلی
‏سیستم نقشه برداری شبیه ساز تاکسی دیوانه ماشین به شما کمک می کند مکان موجود را برای سواران پیدا کنید. . نقشه شهر کامل در ماشین تاکسی کلاسیک نشان داده شده است. در مسابقه تاکسی و شبیه ساز مدرن رانندگی تاکسی در زمان کوتاه، به پیدا کردن سواران کمک می کند. اگر با حداکثر سرعت رانندگی کنید، مسافر از سوار شدن خود منصرف می شود، بنابراین در بازی های تاکسی واقعی شکست خواهید خورد.
‏حالت های بازی
‏سه حالت بازی تاکسی دیوانه وجود دارد
‏I) سطوح مبتنی بر زمان بازی تاکسی زرد.
‏ii) حالت شغلی: بازی شبیه ساز تاکسی مقداری زمان اضافی برای ماموریت می دهد
‏iii) حالت رایگان
‏سیستم سوخت رسانی
‏بازی های شبیه ساز تاکسی ویژگی یک سیستم سوخت تاکسی شهری وقتی ماشین را برای مسافت طولانی رانندگی می کنید، سوخت نهایی تاکسی خود را بررسی کنید و تصادفاً در حال رانندگی با یک سیم کارت تاکسی آفرود هستید و سوخت شما کم است، بنابراین مانند راننده تاکسی حرفه ای بروید و قبل از اتمام باک ماشین خود را پر کنید. بهترین بازی شبیه ساز تاکسی به شما هشدار ماساژ (کم سوخت) داد. شما می توانید برای نیاز خود به بازی های تاکسی خودروی سوختی پول پرداخت کنید.
‏بازی تاکسی آفلاین
‏شبیه ساز تاکسی رانندگی 3d یک بازی آفلاین اتومبیل رانی و مسابقه تاکسی است که شما را ساعت ها و روزها بدون هیچ خسته کننده ای سرگرم می کند. شما می توانید این بازی سه بعدی راننده تاکسی واقعی را به عنوان یک بازی تاکسی آفلاین سریع بازی کنید. برای رانندگی در ماموریت های بازی تاکسی 2 نیازی به اینترنت ندارید. می‌توانید به راحتی بازی کنید و از بهترین بازی‌های تاکسی شبیه‌ساز راننده تاکسی لذت ببرید.
‏مشتریان نامحدود
‏به‌عنوان راننده تاکسی و بهترین مسابقه‌های مسابقه‌ای شدید، با دقت و پر از هشدار رانندگی می‌کنند، سوار/مشتریان مقداری اضافی برای ماشین شادی به شما می‌دهند. شبیه ساز رانندگی امتیاز XP اضافی را به عنوان پاداش رایگان بازی های تاکسی ماشین به شما می دهد. اگر تاکسی می‌خواهید بهترین بازی‌های رانندگی را داشته باشید، این بازی به عنوان بازی‌های شبیه‌ساز تاکسی تاکسی زرد برای شما بهترین است.
‏‏به روز رسانی جدید: اشکالات رفع شده است

نظرات و امتیاز ها

۳۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
nafas
٢٥ آبان ١٤٠١

اصلا مثل تصویرش نیست نصب نکنید اما دست سازندش درد نکنه چیکار کنیم😡😡

۲۰ ۱۴
مجید
١٩ اسفند ١٤٠١

سلام بچه ها این بازی زیاد جلب نیست نگاه به عکسش نکنید منم همین فکر رو میکردم این بازی جالبه دلی اصلا جالب نیست واقعا که سازنده

۵ ۴
کالاف باز
٣٠ آبان ١٤٠١

بد ترین بازی امرم اصلا نصب نکید

۲۲ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده