استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Luxury Coach Bus Simulator 3D

Luxury Coach Bus Simulator 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۸
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۶
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Verx Labs
‏‏Ultimate City Passengers Bus 2022: Euro Bus Driver
‏Coach Bus Simulator یک بازی کاملاً جدید شبیه سازی اتوبوس است که به شما یاد می دهد چگونه یک اتوبوس مدرن را در جاده های کوهستانی چالش برانگیز برانید! مسافران را از یک ایستگاه اتوبوس کوهستانی به ایستگاه دیگر سوار کنید. در طول سفر شبیه ساز اتوبوس اتوبوس، مناظر زیبا و شاخ و برگ های سرسبز متعددی را مشاهده خواهید کرد. بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس خارج از جاده 2022 با به‌روزترین اتوبوس‌های آمریکایی و اروپایی به شما احساس یک راننده اتوبوس واقعی می‌دهد. فضای داخلی اتوبوس کلاسیک به شما این احساس را می دهد که در حال رانندگی واقعی با اتوبوس و راننده اتوبوس ارتش هستید.
‏شبیه ساز حمل و نقل بزرگراه یورو اتوبوس: بازی های سه بعدی
‏محبوب ترین بازی اتوبوس برای شما آماده است. اگرچه شبیه ساز اتوبوس اولین بازی رانندگی نیست، این بازی اتوبوس مربی یکی از بهترین بازی های اتوبوس حمل و نقل عمومی 2022 موجود است. بیایید سفری هیجان انگیز را با شبیه ساز رانندگی مربی توریستی ایالات متحده: بازی پارکینگ برای تجربه رانندگی غیرمنتظره در مسیرهای تپه نوردی آغاز کنیم. بازی Off-road Bus Simulator یک بازی است که به شما امکان می دهد از اتوبوس های توریستی خارج از جاده به صورت واقعی لذت ببرید. با انواع اتوبوس های توریستی یا اتوبوس مسافری شهری نهایی 2022: راننده اتوبوس یورو. با Superpower Euro Bus Highway Transport Simulator: 3D Games، مانند سایر Bus Driving Games 2021 و Coach Simulator، حداکثر سرگرمی را برای گردشگران خود کشف خواهید کرد.
‏بازی Real City Passenger Transporter Bus Driving
‏بازی Bus wali و اتوبوس موبایل نیز یک بازی شبیه سازی اتوبوس است که ممکن است به صورت آفلاین بازی شود. Euro Coach Simulator بیشتر برای شبیه سازی اتوبوس حمل و نقل عمومی در سراسر جهان استفاده می شود. آیا آماده بازی شبیه ساز اتوبوس مربی مدرن هستید: ماجراجویی آفرود؟ اگر پاسخ شما مثبت است، یک شبیه ساز واقعی حمل و نقل بزرگراه اتوبوس یورو را برانید: بازی های سه بعدی و در عین حال که در مسیرهای دیوانه وار کنترل می کنید. بازی Real City Passenger Transporter Bus Driving برای شما آماده است تا توانایی های خود را در رانندگی اتوبوس آزمایش کنید.
‏شبیه‌ساز رانندگی مربی توریستی ایالات متحده: بازی پارکینگ
‏رانندگی اتوبوس حمل‌ونقل عمومی از میان تپه‌های ناهموار و کوه‌های سربالایی با فضای داخلی اتوبوس واقعی. همانند بازی Euro Coach Bus Simulator، در بازی Modern Bus Parking نیز شکوه طبیعت را خواهید دید. در بازی‌های رانندگی مربی شهری ما، استعدادهای خود را در رانندگی با اتوبوس دیوانه در خارج از جاده به نمایش بگذارید. در این بازی اتوبوس سه بعدی Hill Climb، لازم نیست نگران ایمنی خود باشید! بازی های اتوبوس شهری یا کامیون باری مشابه دیگر بازی های اتومبیل رانی هستند. Tourist Bus Driving یک بازی شبیه سازی سه بعدی است که در آن شما کنترل یک اتوبوس واقعی را به دست می گیرید.
‏بازی پارکینگ اتوبوس چندگانه 2021: اتوبوس لوکس
‏به عنوان یک راننده اتوبوس خارج از جاده، وظیفه شما این است که مسافران را در ایستگاه اتوبوس سوار کنید و آنها را در مقصد پیاده کنید بدون اینکه اتوبوس مدرن خود را با اتوبوس تصادف کنید. کوه شیب دار در زمان مقرر شما در این ماجراجویی طوفان های رعد و برق، باران و برف با موانع متعدد و قله یک کوه غول پیکر روبرو خواهید شد، اما نگران نباشید، این بهترین فرصت است تا شما را به یک راننده حرفه ای در رانندگی پرادو، مسابقات اتومبیل رانی، رانندگی کامیون تبدیل کند. و انواع بازی های شبیه ساز اتوبوس.
‏اتوبوس مربی لوکس خود را انتخاب کنید و ماموریت اتوبوس مسافربری توریستی را برای پیشروی به ماموریت سخت بعدی در بازی اتوبوس جدید به پایان برسانید.
‏راننده اتوبوس مسافران شهری 2022: ویژگی های Traffic Racer 3D به شرح زیر است
‏ مسیرهای آفرود و کوهستانی واقعی برای اتوبوس های مسافربری
‏خدمات مسافرتی فوق العاده
‏کنترل رانندگی روان
‏اتوبوس های به روز شده برای رانندگی شما
‏‏بهبود بازی
‏حل مشکلات
‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهرسام منفرد
١٢ مهر ١٤٠١

بترین بازی در کل جهان😡😡😡😡

۱ ۰
محمد حسین
٥ فروردین ١٤٠١

خیلی خوب هست من این بازی رو تمام کردی همه مرحله ماش رو🥰🥰😍😍

۵ ۱
سید محمد صادق موسوی
١٢ تیر ١٤٠١

بازی خوبی نیست نتتون هدر می‌دیدند ستاره کافیه براشون

۲ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده