استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
911 Emergency Ambulance Hospital Rescue Mission 3D

911 Emergency Ambulance Hospital Rescue Mission 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Gamester Action Club
‏‏حادثه بزرگی در شهر رخ داده است. شما یک راننده آمبولانس اورژانس در حال انجام وظیفه هستید. این فراخوان ماموریت نجات از 911 برای آمبولانس اورژانس است. آمبولانس خود را به جاده های شهر برسانید تا به موقع به محل حادثه برسید. آژیر آمبولانس اورژانس 911 خود را روشن کنید تا بتوانید وارد خط سریع شوید. به عنوان یک راننده قهرمان مجازی شهری، جعبه کمک های اولیه و کارکنان پیراپزشکی را برای درمان فوری همراه داشته باشید. بهترین مهارت های رانندگی آمبولانس اورژانس 911 خود را در این ماموریت نجات حمله قلبی بیمارستان اورژانس اورژانس نشان دهید. امداد و نجات بیمارستان پزشکی شهر در آماده باش کامل است. پزشکان و جراحان اورژانس 911 در آماده باش هستند. سریع رانندگی کنید و کمک های اولیه را به بیماران ارائه دهید با پزشک امدادگر در بیمارستان اورژانس اورژانس پر از بیماران است.
‏به عنوان یک راننده قهرمان شهر، از بازی های کودکان ماموریت نجات بیمارستان اورژانس اورژانس 911 لذت خواهید برد. مخصوص پسران، دختران و بچه‌هایی که عاشق رانندگی و بازی‌های شبیه‌ساز هستند طراحی شده است. به یاد داشته باشید، شما یک قهرمان مجازی واقعی راننده امداد آمبولانس اورژانس اورژانس هستید. 911 معتبرترین تیم نجات در جهان است. روی صندلی رانندگی بنشینید، کار خود را به عنوان یک راننده آمبولانس اورژانس 911 ER حرفه ای شروع کنید. هنگام رانندگی سریع و عجله وسیله نقلیه نجات خود، مراقب ترافیک شهر، موانع و پیچ های تند باشید. نجات دهنده زندگی باشید وسیله نقلیه امدادگر خود را در شهر بچرخانید، آژیرها را روشن نگه دارید. ماموریت نجات بیمارستان آمبولانس اورژانس 911 یک بازی سرگرم کننده شبیه ساز رانندگی در بیمارستان است. تصادفات در جاده های شهری شلوغ در زندگی روزمره رخ می دهد. وسیله نقلیه 911 زودتر به محل می رسد، پزشکان و امدادگران می توانند کمک های پزشکی ارائه دهند و می توانند بیماران را نجات دهند. این افتخار بزرگی است که بخشی از راننده آمبولانس اورژانس 911 در مأموریت نجات هستم. این بازی تجربه واقعی را در شبیه سازی آمبولانس اورژانس 911 در سراسر شهر برای نجات جان مجروحان فراهم می کند.
‏بیمار را وانت و شهروند مجروح را به بیمارستان 911 شهر منتقل می کند. شما یک تماس با 911 دارید تا یک بیمار قلبی را برای یک عمل جراحی فوری قلب انتخاب کنید. بیمار قلبی را برای جراحی فوری قلب به بیمارستان اورژانس شهر اورژانس برانید. ماموریت شما نجات مردم است. در مقابل زمان و ترافیک بازی کنید. بهترین پشتیبانی زندگی را به عنوان قهرمان واقعی راننده ماموریت نجات آمبولانس اورژانس 911 ارائه دهید. بازی شبیه ساز وظیفه نجات بیمارستان آمبولانس اورژانس 911 همه چیز در مورد مراقبت از مردم شهر در شرایط بحرانی است. مسیر خود را در سراسر شهر بزرگ ترسیم کنید و به یاد داشته باشید که به عنوان یک راننده آمبولانس 911 با زمان مبارزه خواهید کرد، آنچه که برای یک امدادگر واقعی لازم است. از این بازی رانندگی شبیه ساز اورژانس آمبولانس 911 ER لذت ببرید. مسابقه دهید و کیت های پزشکی را جمع آوری کنید تا به امتیازات بالایی برسید. انجام ماموریت های نجات غیرممکن آمبولانس خود را در ساعات اوج و شلوغی رانندگی کنید، عجله نجات را در رانندگی بی پروا آمبولانس احساس کنید.
‏911 اورژانس آمبولانس بیمارستان نجات ماموریت سه بعدی شامل:
‏🚑. کنترل‌های پیشرفته رانندگی
‏🚑. خودروی با کارایی بالا.
‏🚑. رانندگی خیره کننده
‏🚑. موقعیت های مختلف دوربین 
‏🚑. فیزیک واقعی و صداهای موتور
‏🚑. سیستم ناوبری شهر.
‏🚑. محیط کامل سه بعدی
- Size and performance optimised.
- User interface updated.
- Minor bugs resolved.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده