استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
Chipper: Daily Planner Organizer for College

Chipper: Daily Planner Organizer for College

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Cram Fighter, Inc.
‏‏آیا با به تعویق انداختن کار و ادامه دادن به تمام وظایف خود دست و پنجه نرم می کنید؟ با برنامه ریز دانش آموز Chipper، اکنون می توانید سازماندهی کنید. برنامه زمان‌بندی دانشگاه خود را پیگیری کنید و تکالیف خود را به موقع انجام دهید، با کیفیتی که به آن افتخار می‌کنید، تا بتوانید نمرات خود را حفظ کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏Chipper یک برنامه‌ریز تکالیف روزانه رایگان است که برای کمک به دانشجویان در مدیریت ساخته شده است. مشغله های روزانه و زندگی اجتماعی آنها. ما می دانیم که مدیریت زمان چقدر می تواند دشوار باشد. به خصوص هنگامی که سعی می کنید برنامه روزانه پرجمعیت خود را سازماندهی کنید و به دنبال اهداف خود باشید.
‏Chipper به شما این قدرت را می دهد که نه تنها برنامه کلاسی و تکالیف خود را، بلکه همه تعهدات دیگر خود را نیز مدیریت کنید - از جمله شغل، رویدادهای اجتماعی، زمان خانوادگی و موارد دیگر. شما کنترل را در دست دارید - ما روش هایی را برای سفارشی کردن نحوه مشاهده برنامه خود ایجاد کرده ایم تا بتوانید برنامه را به روشی که برای شما مفیدتر است شخصی سازی کنید.
‏در مجموع، Chipper یک سازمان‌دهنده مطالعه و برنامه ردیاب تکالیف قدرتمند است، بنابراین می‌توانید به‌راحتی از دستور کار مدرسه، کار و زندگی خود مطلع شوید. به Chipper اجازه دهید سازماندهی شما را مدیریت کند تا بتوانید روی آنچه در کالج یاد می‌گیرید تمرکز کنید.
‏با Chipper می‌توانید:
‏📅 سازماندهی کنید.
‏Chipper یک تقویم، فهرست کارها و سازمان‌دهنده همه در یک است، بنابراین می‌توانید از آن برای برنامه‌ریزی کل برنامه مدرسه خود استفاده کنید. زمان کلاس، جلسات استاد و مطالعه خود را وارد کنید تا تمام تعهدات زمانی خود را مشاهده کنید. سپس رنگ ها را برای هر کدام سفارشی کنید. اکنون می توانید برنامه خود را در قالب برنامه ریز روزانه با کد رنگی ببینید و تکالیف و تاریخ های سررسید را پیگیری کنید.
‏⌚ مدیریت زمان خوب را به طور موثر تمرین کنید.
‏Chipper فقط یک برنامه ریز برای دوره ها و تکالیف شما نیست. همراه با مدیریت برنامه کالج خود، می توانید شیفت های کاری، رویدادهای اجتماعی، قرار ملاقات ها و جلسات خود را اضافه کنید. اکنون می توانید کل تعادل بین کار و زندگی دانشگاهی خود را در یک برنامه ریز هفتگی بهتر برنامه ریزی کنید.
‏⚠️ با یادآوری‌ها ادامه دهید.
‏برای هر چیزی که در Chipper قرار می‌دهید، می‌توانید تا ۲ یادآور سفارشی تنظیم کنید. زودتر از تکالیف آینده مطلع شوید - دیگر نیازی به شلوغی یا عجله نیست!
‏⏱️ به تعویق انداختن کار را متوقف کنید و در عوض تمرکز کنید.
‏وقتی زمان انجام کار و بهره‌وری فرا رسید، از ویژگی Chipper's Study Timer برای تمرکز در یک دوره زمانی مشخص استفاده کنید. فقط طول تایمر مطالعه را تنظیم کنید و دست به کار شوید. شما حتی می توانید استراحت بین تایمر اضافه کنید.
‏🏷️ برنامه ریز مطالعه خود را شخصی سازی کنید.
‏برنامه کالج خود را همانطور که می خواهید تنظیم و سازماندهی کنید. نحوه ظاهر برنامه Chipper خود را شخصی کنید: رنگ های خود را در برنامه انتخاب کنید و بین نمای فهرست، روز یا ماه جابجا شوید. این ویژگی‌ها نحوه سازمان‌دهی دستور کار خود را ساده‌تر می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا در برنامه کاری خود باقی بمانید.
‏✅ از ویژگی فهرست کارهای انجام‌ها برای مدیریت تکالیف خود استفاده کنید.
‏ Chipper به شما کمک می کند تا با زندگی مطالعه خود همراه شوید تا به اهداف خود برسید. وظایف را وارد کنید و یادآوری‌ها را تنظیم کنید تا به محض دریافت تکالیف، از آنها مطلع باشید. همچنین می توانید با استفاده از Subtasks، برنامه های مطالعاتی را برای تکالیف بزرگتر خود در Chipper بسازید. هر پروژه بزرگ، مقاله و امتحان را تجزیه کنید تا به جای عجله در آخرین لحظه، به مرور زمان روی آنها کار کنید.
‏ فقط برای پایبندی به برنامه در برنامه ریز دانشجویی. این درآمدها ارزش تکمیل کارتان را به شما نشان می‌دهد تا به شما کمک کند با انگیزه بمانید.
‏Chipper سازماندهی کامل زندگی دانشگاهی و ردیاب تکالیف یکپارچه است! سازماندهی کنید، کمتر استرس داشته باشید و به اهداف تحصیلی خود برسید - همین امروز برنامه رایگان برنامه ریز دیجیتال Chipper را دانلود کنید.
‏اگر مشکلی با Chipper دارید، لطفاً قبل از گذاشتن نظرات منفی به ما ایمیل بزنید، زیرا ما اغلب می توانیم شما را حل کنیم. مشکل یا سریع به سوال شما پاسخ دهید. تیم پشتیبانی مشتری ما اینجاست تا کمک کند! hi@getchipper.com

دیگران نصب کرده‌اند