استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Learn Coding/Programming: Mimo

Learn Coding/Programming: Mimo

آموزش برنامه نویسی میمو

نسخه۴.۴۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۷
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸۲
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Mimo: Learn to Code
‏‏یادگیری کدنویسی هرگز به این راحتی و سرگرمی نبوده!
‏ سفر کدنویسی خود را با Mimo شروع کنید، بهترین برنامه خودسازی سال ٢٠١٨ در Google Play، و به یک اجتماع میلیونی از کدنویس ها بپیوندید، از مبتدیان مطلق تا توسعه دهندگان ارشد.

ویدئو معرفی برنامه

‏ با Mimo، شما می توانید فقط در پنچ دقیقه در روز برنامه نویسی را یاد بگیرید و وب‌سایت و برنامه بسازید. شما زبان برنامه نویسی مانند پایتون ، جاوا اسکریپت ، جاوا ، HTML ، CSS ، سوئیفت ، کوتلین C ++ ، SQL ، PHP و موارد دیگر را خواهید آموخت! دوره ها و درس های برنامه نویسی ما برای همه مناسب است، حتی بدون دانش و تجربه قبلی در زمینه کدنویسی.
‏ Mimo یادگیری کدنویسی و پرداختن به علوم کامپیوتر را سرگرم کننده و آسان و ممکن می کند. با برنامه درسی 'یادگیری کدنویسی' ، به ساخت وب سایت هایی با HTML ، CSS و Javascript بپردازید. با برنامه درسی 'علم داده با پایتون' ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه داده ها را با پایتون و SQL تجزیه و تحلیل کنید، و حتی یاد بگیرید که چگونه Google و Netflix از داده های بزرگ برای پیشنهاد وب سایت ها یا فیلم ها استفاده می کنند.
‏ کدنویسی برای کدنویسان مبتدی و پیشرفته
‏ با اختصاص دادن فقط پنج دقیقه در روز، کلاسهای کد را گذرانده و Javascript ، HTML ، CSS ، Python و SQL را فرا خواهید گرفت. در طول مسیر ، با نوشتن کدهای واقعی وب سایت ها و برنامه ها را ایجاد خواهید کرد. برنامه درسی شما شامل تمریناتی به اندازه لقمه است که شروع آن را بدون هیچ گونه دانش قبلی امکان پذیر می کند اما در عین حال برای کدنویسان پیشرفته نیز مناسب و جالب است.
‏ نیازی به ترسیدن از کدنویسی نیست: شما نیز می توانید کدنویسی کنید. اگر به میلیون ها کدنویس که قبلاً با برنامه های Mimo دوره های برنامه نویسی و علوم داده را آموختند، بپیوندید، ما خوشحال خواهیم شد که شما را در مسیر برنامه نویسی شخصی‌تان راهنمایی کنیم!
‏ TechCrunch و New York Times توافق دارند که با Mimo همه می توانند کدنویسی یاد بگیرند.
‏ • 'به این ترتیب می توانید هر روز چند دقیقه از برنامه روزانه خود را هنگامی که کاری ندارید کدنویسی یاد بگیرید.' – TechCrunch
‏ •' دروس برنامه به اندازه یک لقمه هستند تا فشردن کدنویسی در روز شلوغ شما را آسان کند. ' – The New York Times
‏ تسلط بر محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان.
‏ ساخت وب سایت و برنامه ها را با :
‏ • HTML ، CSS Javascript ، Python ، Java ، Swift ، C ++ ، SQL PHP و موارد دیگر را بیاموزید!
‏ با شیوه خودتان یاد بگیرید
‏ برنامه درسی تعاملی Mimo و دروس کدنویسی به اندازه لقمه یادگیری را با شیوه خودتان آسان و ممکن می کند: آموزش های کدنویسی و چالش های برنامه نویسی برای شما وجود دارد که هر زمان که چند دقیقه فرصت دارید کشف کنید.
‏ می توانید کدهای واقعی را روی ویرایشگر کد تلفن همراه خود بنویسید که مانند IDE کار می کند و به شما کمک می کند هر زمان که هستید کد را اجرا کنید ، با جامعه برنامه نویسی Mimo رقابت کنید ، چالش های کد نویسی را حل کنید ، یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرید و موارد دیگری با شیوه خودتان!
‏ آیا این خیلی زیاد ب نظر می رسد؟ نگران نباشید! ما به شما کمک می کنیم بفهمید از کجا شروع کنید و به کجا بروید. در این مسیر ، می توانید پیشرفت خود را پیگیری کنید ، دستاوردها و نشان ها را جمع آوری کرده و به جامعه ای متشکل از میلیون ها زبان آموز بپیوندید.
‏ شما هم می‌توانید کدنویسی کنید!
‏‏درباره آخرین به‌روزرسانی ما هیجان‌زده هستید؟

‏- مسیر شغلی پایتون را کشف کنید—سفر خود از مبتدی تا برنامه‌نویس آماده کار با مهارت‌های فنی ضروری.
‏- ویژگی کد ورودی را امتحان کنید تا برنامه‌های پایتون را مستقیماً در آن بسازید و آزمایش کنید. کنسول.
‏- ما هر پیچ و مهره شل را سفت کرده‌ایم، از شر هر گونه اشکال خلاص شده‌ایم، و برنامه را تمیز کرده‌ایم.

‏ما متعهد به ارائه بهترین تجربه یادگیری هستیم. کد نویسی مبارک!

نظرات و امتیاز ها

۱۸۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر atri
٤ روز پیش

برنامه نویسیو راحت تر کرده عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر mahsa
١٨ اردیبهشت ١٤٠٣

سلام برنامه اصلا اجرا نمیشه برام و همش خطا میزنه که افلاین هستی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر شنتیا مقصودی
٢ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ آموزش کامل ‏✓ کتابخانه روان ‏✗ کم بودن آموزش ها توی نسخه های جدیش با ip ایران اجرا نمیشه و سر اجرا کردنش اعصابتون به هم میریزه

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط