استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Grand City Crime China Town Auto Mafia Gangster

Grand City Crime China Town Auto Mafia Gangster

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۱
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۱
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Grand Game Valley
‏‏آیا از دنیای باز دزدی بزرگ شهر در شهری که مجاز به انجام دزدی اراذل و اوباش مافیایی در اطراف شهر هستید آگاه هستید؟ به دنیای شبیه ساز خودکار جنایات شهر دیوانه خوش آمدید. جنایات خیابانی باند بزرگ گانگستری را در شهر به آشوب بکشانید. با خیال راحت در جنگ جنایی شهر، یک اقدام مخفیانه انجام دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏در صحنه های جنایی واقعی شرکت کنید. ماشین مورد علاقه خود را در جاده در نقطه اسلحه بگیرید. از باند مافیایی خود نهایت استفاده را ببرید زیرا شما استاد این زندگی اراذل و اوباش هستید. کل شهر را تسخیر کنید و آن را به شهر بزرگ باندی پدر خدا تبدیل کنید. ثابت کنید که شما افسانه گانگستری واقعی در این بازی مافیایی هستید. اسلحه را بردارید و کسانی را که برای دیگران دردسر درست می کنند را اخراج کنید. جایی برای آنها نیست. شما جنایتکار واقعی هستید و در شهر جنایی شهر بزرگ زنده می ماند. صحنه های جنایی را در منطقه وسیع شهر بزرگ انجام دهید.
‏اکنون شما در شهر هستید تا به عنوان قهرمان واقعی گانگستر خودرو برای سرقت بزرگ شهر از آن لذت ببرید. اکنون در شبیه ساز جنایات مافیا هیجان را احساس کنید. سرقت جنایی بزرگ اکنون در دست شماست و شما در این شهر دیوانه جهان باز زندگی اراذل و اوباش پدر خدا هستید.
‏این بهترین بازی مافیای بزرگ است. در سرقت بزرگ شهر بزرگ شرکت کنید. هرج و مرج حماسی را در شهر جرم و جنایت در مرکز شهر ایجاد کنید. برای زندگی گانگستری دنیای زیرین خود بجنگید. تبدیل به افسانه جنایی مافیای مرکز شهر شوید. هیچ شانس دیگری برای تبدیل شدن به استاد گانگستر شهر وجود ندارد. یک طرح حماسی فرار از سرقت وحشی را پخش کنید که پلیس نتواند شما را تعقیب کند. تو تحت تعقیب ترین جنایتکار شهر گناه هستی. شما توپخانه سنگین و بهترین زرادخانه سلاح دارید.
‏برای طرح فرار در مافیای مرکز شهر استراتژی بسازید زیرا پلیس می تواند هر زمان که بخواهید به شما نزدیک شود. این زمان برای فرار سریع در جنگ نهایی گانگستری است. قبل از دستگیری پلیس در شهر جنگ بزرگ، طرح فرار را شروع کنید. شما شهرهای مختلف گناه مانند شهر را تجربه خواهید کرد که در آن گروگان های جنایت گانگستری را خواهید یافت و با ارباب باند ملاقات خواهید کرد. از زندگی اوباش جنایتکار شدید لذت ببرید. با مامور مخفی در شهر جنایت ملاقات کنید تا سلاح های مرگبار خود را ارتقا دهید و برای بازی مافیا آماده شوید.
‏بیایید برای شهر جنایی مافیایی بیشتر به شهر برویم. شما گانگستر واقعی در مافیای شهر هستید. سرگرمی بیشتری در شهر جنایی انجام دهید. تمام دشمنان چینی منتظر شما هستند. سلاح های خود را آماده کنید تا وحشت بیشتری را در اطراف باند پخش کنید. شما آزادی کامل در اطراف جنایتکار شهر دارید. به پدرخوانده نهایی شهر قهرمان بزرگ تبدیل شوید. جنایت را گسترش دهید و از آن لذت ببرید. از این زندگی زیرزمینی لذت ببرید. این زمان شما برای نشان دادن برخی از مهارت های جنگ بزرگ است. مبارزه کونگ فو را با دیگر دشمنان شروع کنید. بهترین زندگی اراذل و اوباش با تعقیب و گریزهای پر سرعت و مبارزات بی پایان کاراته که شما را دیوانه می کند.
‏ویژگی های GRAND CITY CRIME TOWN AUTO MAFIA GANGSTER
‏داستان حماسی با ماموریت های هیجان انگیز.
‏3 شخصیت گانگستری برای مشارکت دادن در زندگی اراذل و اوباش
‏دستورالعمل های دقیق نقشه برای تکمیل ماموریت مافیای مرکز شهر
‏به دست آوردن امتیاز از طریق برخی جنایات مافیایی و باز کردن قفل زرادخانه سلاح های بیشتر
‏بر روی کنترل های صفحه نمایش بسیار سفارشی شده
‏گرافیک پیشرفته HD، نور و جلوه های انفجار
‏ ویژگی کونگ فو، کاراته برای مبارزه با دشمنان
‏نحوه بازی:
‏برای شروع بازی شهر گانگستری ضربه بزنید
‏یک شخصیت از بین چندین شخصیت جنایتکار انتخاب کنید
‏یک طرح فرار هیجان انگیز را برای انجام دادن انتخاب کنید
‏دستورالعمل‌های نقشه را دنبال کنید تا به هدف برسید
‏سلاح‌ها را از شهروندان شهر بگیرید
‏برای ملاقات با مامور مخفی، سوار ماشینی شوید که می‌خواهید به آن برسید
‏در حین مبارزه با چینی‌های دیگر نوار سلامت را بررسی کنید. دشمنان

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بیا پایین سرمون درد گرفت
١٢ آذر ١٤٠١

خوشم نیومد راه رفتن سخت ماشین پیدا نمیشه بزور پیدا میشه خلاصه بازیش مزخرفه

۱۴ ۹
رادمان
١ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی بد هرکی نصبش کرده باکش کنه

۶ ۳
خعخع و
١٥ دی ١٤٠١

عالی

۱۳ ۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده