استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Grand Gangster Crime Game

Grand Gangster Crime Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۹
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۳۹
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Grand Game Valley
‏‏بهترین بازی جهان باز جرم شهر بزرگ در حال حاضر در فروشگاه Play است. شما در این شبیه ساز جنگ جنایی شهر گانگستری می توانید هر کاری انجام دهید. دزدی اراذل و اوباش را پخش کنید تا پدرخوانده دنیای جنایتکاران سرقت شهر بزرگ شوید. قهرمان نهایی زندگی دزد اراذل و اوباش باشید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بهترین تجربه بازی واقعی مافیای شهر گانگستری را احساس کنید. شما هرگز این نوع شبیه ساز جنایات خیابانی را پیدا نخواهید کرد زیرا کازینوها و سرقت های شهری را در سراسر شهر خواهید دید. صحنه های هیجان انگیز زیادی در این بازی جنایت مافیایی بزرگ در مرکز شهر وجود دارد. سوار هر ماشینی که در جنایات خیابانی از کنار شما می گذرد، شوید.
‏اکنون وقت شماست که دزدی بزرگ شهر را در شهر گناه شروع کنید. پدرخوانده ارباب جنایت مافیایی منتظر شماست. برای ملاقات با مامور مخفی دنیای گانگستر جنایات جنگی آماده شوید. ماشین گانگستری را از شهروند ربوده تا کمی وحشت را در اطراف شهر واقعی گانگسترهای شهر پخش کنید.
‏وقت آن است که یک سرقت واقعی جنایت مافیایی را در شهر وسیع وگاس انجام دهید. به دنیای واقعی شهر مافیایی مرکز شهر خوش آمدید که در آن به خیابان های وحشی شهر گانگستری می روید. در شبیه ساز شهر جنایت مافیای گانگستری به پدرخوانده جنایتکار نهایی تبدیل شوید. کمی وحشت پخش کنید و نشان دهید که شما مرد دنیای زیرزمینی هستید. وقت آن است که زندگی اراذل و اوباش گانگستری مافیایی را با تعقیب و گریز پلیس با سرعت بالا شروع کنید. هر کاری که می خواهید در شبیه ساز جرم شهر بزرگ انجام دهید. شما پاسخگوی گانگستر جنایتکار خود در شهر میامی نیستید.
‏اکنون وقت آن است که از آن جنایتکاران مافیایی شهر بزرگ خودرو انتقام بگیرید. اکنون در زندگی اراذل، دزد بزرگ واقعی باشید. زندگی یک ارباب باند بزرگ آزاد را داشته باشید. این فرصتی است که خود را با سلاح های سنگین پر کنید و آستین های خود را بالا بزنید. زمان انجام چند حرکت مخفیانه به سمت پادشاه شهر گناه و سرقت شهر جنایتکار گانگستری، که پدر خدای بزرگ است، است. با کسی ملاقات کنید که شما را در سرقت واقعی شهر بزرگ راهنمایی کند تا بتوانید برنامه ای برای شروع مبارزه با شهر جنایی بزرگ گانگستری درست کنید.
‏به عنوان یک جنایتکار بزرگ گانگستر از آزادی لذت ببرید. شما در خیابان های شهر بزرگ دزدی در مرکز شهر هستید. برخی از مهارت های پنهانی را که برای تبدیل شدن به شهر گانگستری مافیایی شهر خودرو مورد نیاز است را نشان دهید. اکنون زمان شما فرا رسیده است که از جنگ باندهای گانگستری مافیایی جهان اموات انتقام بگیرید. شهر لوس سانتوس در واقع شهر صلح و مردم شاد بود اما اکنون بیشتر شبیه یک شهر گانگستری واقعی شده است زیرا تمام شهر جنایتکاران و جنگ باندهای مافیایی مرکز شهر حاکم هستند.
‏شما خانواده خود را در طول جنگ بین پلیس ایالات متحده و جنایتکاران سرقت شهر مافیایی از دست دادید. و بلافاصله بعد از اینکه مادر و پدرت را از دست دادی فرار کردی. شما نمی خواستید قربانی آن پدرخوانده شهر جنایت دزدی بی رحمانه شوید، بنابراین برای زندگی آرامی که قبلاً می خواستید به لوس سانتوس نقل مکان کردید. اما همه چیز به نفع شما نبود زیرا آن شهر نیز مملو از نیروهای بزرگ شهر جنایتکار مافیایی در مرکز شهر بود. شما شاهد دزدی بزرگ مافیای سرقت در آن شهر گناه بودید.
‏نحوه بازی GRAND CITY ROBBERY CRIME MAFIA GANGSTER KILL GAME
‏زمان شروع بازی مافیای بزرگ شهر در مرکز شهر است
‏استاد باند مورد علاقه را انتخاب کنید از چندین شخصیت
‏برای سرقت بزرگ در شهر میامی حرکت کنید
‏جهت نقشه را دنبال کنید تا به پدرخوانده خودکار برسید
‏سلاح ها را از شهروندان دیگر دریافت کنید
‏برای انتقام با مجرمان دزدی دیگر مبارزه کنید< br>
‏ویژگی ها
‏گرافیک زیبا، مدل های شخصیت و جلوه های نوری
‏گزینه های هدف گیری شلیک شگفت انگیز
‏کنترل های سفارشی با چیدمان قابل تنظیم
‏تنظیمات گرافیکی قابل تنظیم
‏ماموریت های هیجان انگیز شهر جنایی
‏نقشه های مختلف دستورالعمل هایی برای انجام ماموریت گانگستری واقعی در مرکز شهر
‏باز کردن قفل سلاح های بیشتر از طریق حمله گروهی

نظرات و امتیاز ها

۳۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کیان
٢٢ دی ١٤٠١

بازی خوبی بود ولی دیگه برام نمیاره

۱۵ ۴
کالاف باز
١٦ مهر ١٤٠١

چطور واردش بشم

۱۸ ۳
gtav franklin
٢٩ بهمن ١٤٠١

👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽😡😡😡😡😡😡😡😡

۹ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده