استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Vegas Auto Crime City

Grand Vegas Auto Crime City

نسخه۲.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۰۱
تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۱۰۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Grand Game Valley
‏‏خودتان را برای جسورانه‌ترین و پر اکشن‌ترین بازی دزد جنایتکار و دزدی بزرگ تا به حال آماده کنید، زیرا شما را به شهر جنایی بزرگ میامی می‌برد، جایی که همه چیز در آن همیشه امکان‌پذیر است. سفر کشتن گانگستر بزرگ را از سرگرمی به مافیای جنایی، جنایت خیابانی و سرقت جنایی به طور کلی آغاز کنید. پلیس همیشه در حال فرار با ماشین خودکار شهر گانگستری خود است تا هر کسی را که در سرقت جنایی و جنایت جنگ مافیایی افراط می‌کند دستگیر کند!

ویدئو معرفی بازی

‏این شبیه‌ساز نبرد شهر جنایی مافیایی را دانلود کنید، بازی تیراندازی ماجراجویی یک عمر به عنوان جنایت میامی گانگستر و از ماشین میامی تا اوج لذت ببرید. بازی فراموش نشدنی شهر جنایت میامی شبیه ساز گانگستر کشتن را هم اکنون بازی کنید تا مانند قبل هرگز اتومبیل گانگستری را تجربه کنید! شهر گناه قبلاً به عنوان مرکز گناه و خودروی جنایتکار شناخته شده است، بنابراین با شکستن قوانین شهر گانگستری مقدسین میامی کمی سرگرمی معمولی داشته باشید! باند مافیای دشمن، هم تیمی های شما را به عنوان گروگان نگه داشته است و شما باید با کمک خودروی شهر گانگستری و کشتن بزرگ گانگستری خود، آنها را نجات دهید!
‏مافیای زندگی دزد میامی به گانگسترهای جنایتکار آزادی شهر را برای تکمیل ماموریت خود ارائه می دهد، اما نه چندان آسان، سایه ای از پلیس، پلیس، مسلسل ها و گانگسترهای دزدی و مافیایی در اطراف این گانگستر بزرگ وجود خواهد داشت. بازی این پر از هیجان، مهمانی، نوشیدن، دزدی، جنایتکاران سرقت شهر و شکستن قوانین پدرخوانده است! با تعداد زیادی سلاح و باندهای خودروی جنایتکار در آزادی شهر مافیایی میامی، بازی جنگ جنایت مافیایی را تماشا کنید که به یک نبرد شدید شهر گانگستری تبدیل می شود!
‏شما می توانید با انجام این جنایت مافیایی از چندین ویژگی بازی خودکار شهر آزادی لذت ببرید. بازی شبیه ساز! بهترین چیز در مورد این بازی مافیای خودکار جنایی و دزدی این است که شما نه از زندگی اوباش بد هستید و نه خوب! شما در یک ماموریت بزرگ شهر جنایت جنگی گانگستری هستید که به کشتن گانگستر شهر میامی برای انجام جنایات مافیایی دزدی، سرقت، دزدی نیاز دارد تا به اندازه کافی درآمد کسب کنید تا ماموریت داده شده را تکمیل کنید.
‏شما باید به سلاح مسلح شوید. مانند گانگستر ماشین را بکشید و روش های خود را برای سرقت ماشین سرقت شهر از هر کسی برای نجات دوستان خود در این بازی سرقت پنهان کنید! می‌توانید از کنترل‌های روی صفحه برای کنترل مسیرهای خود در اطراف شبیه‌ساز نبرد شهر جرم و جنایت استفاده کنید، و در صورت نیاز، وسایل نقلیه خود را با هر ماشین لیموزین و سایر وسایل نقلیه موجود در شهر میامی تغییر دهید. هر دزد زندگی جنایتکارانه سرقت، تیراندازی به قتل، مافیای دزدی و دزدی برای شما درآمد کسب می کند که راهی برای خرید سلامتی شما، اسلحه برای بقای جنایت گانگستر مافیایی است تا بتوانید دوست خود را نجات دهید!
‏بازی بزرگ گانگستری میامی ویژگی های جدیدی را در این بازی شبیه ساز شهر خیابانی جنایت گانگستری سرقت میامی ارائه می دهد. اکنون می توانید تعداد خاصی از جوایز را به عنوان بازیابی سلامتی، گلوله یا پول از طریق تماشای چند نکته ویدیویی باز کنید! در حالی که مبدل شده اید، حمله جنایتکارانه خود را به باند مافیای حریف انجام دهید! وارد هر شهر بزرگ گانگستری مافیایی جنایتکار و ماشین شهروندانی که پیدا کردید وارد شوید و برای نجات دوستان گانگستری خود به سمت قبیله گانگسترهای مافیایی بشتابید!
‏ویژگی ها:
‏وظایف مبتنی بر زمان و ماموریت
‏سیستم ناوبری کمکی
‏شبیه سازی زندگی دزد در شهر باند و شهر جنایی میامی
‏بازی گانگستری مافیایی مبتنی بر داستان
‏گرافیک واقع گرایانه و سرگرم کننده بازی بازی
‏شبیه سازی سه بعدی شگفت انگیز
‏تنوع اسلحه های هیجان انگیز
‏نژادهای مختلف 3 شخصیت

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد آقایی
٢٨ مهر ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد بود

میپسندم۳۱ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر 🖤گیمرفری فایر🖤
٢٣ مهر ١٤٠١

این بازی خیلی بده مصل عکسش نیست

میپسندم۳۵ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر ثنا حیدرابادی
٢٢ آذر ١٤٠٠

سلام این بازی خیلی کنده من میرم می زنه بیرون خیلی کیفیت بدی داره لطفا بروز رسانی کنید

میپسندم۵۲ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده