استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۶۱
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game Ace
‏‏خوشامد می‌گوییم تا بخشی از جنایات شبیه‌ساز گراند وگاس را در بازی‌های گروهی آفلاین تزئین کنیم. این سفر جنایی گانگستری در کشور گانگستری برای رفتن به بازی جنایی شبیه ساز میامی در بازی های پلیس بزرگ وگاس آغاز می شود. اگر دوست دارید به بازی‌های گانگستری در دنیای شهرهای گانگستری بروید تا برای صلح با پلیس جنایتکار مبارزه کنید. جنگ بزرگ بین شما و شهر بازی اکشن مافیایی اتفاق می افتد. این دنیای گانگستری وگاس بر اساس یک داستان باندی ساخته شده است تا حالت های مختلف را در شهر گانگستری جنایات مافیایی تجربه کنید تا مبارزه اکشن خود را با جنایات شهری تقویت کنید. داستان در مورد پلیس های جنایتکار و شهر مافیایی است که در آن باند تیرانداز سرقت از بانک شهر را انجام می دهد که باعث خشونت علیه صلح مردم شهر در جنگ های باند وگاس می شود. اکشن باند همیشه برای اکشن باند تیراندازی در بازی ماشین لوتنا والا و در چوری کارنه ولی گا آماده است. دنیای جرم و جنایت باند وگاس پر از جنایت است و بیشتر افرادی که در این بازی‌های مبارزه با باند به صورت آفلاین برای باندها کار می‌کنند. اگر دوست دارید در 10 بازی جهان باز اکشن انجام دهید تا هر گونه اقدامی را علیه شهروند خود و اعضای باند در بازی تیراندازی باند انجام دهید تا با بازی car loot wala آشنا شوید. جنایت باند وگاس زمانی رخ می دهد که مردم بی گناه در مخالفت با داستان جنایی محله چینی ها اقدامی انجام ندهند.

ویدئو معرفی بازی

‏شهر مملو از گانگسترهای دیوانه است تا داستان های پیروزی جنایت خود را بسازند تا مردم از آنها در شهر جنون آمیز میامی بترسند. شهر بازی داستان شهر باند شما را به رویارویی با جنایت استاد باند برای جنگ باندهای اکشن در این بازی های اکشن جهان باز می برد. تعدادی باند میمای دیوانه در شهر باند وجود دارد، آنها با گسترش خشونت در مخالفت با مردم مافیای شهر در این میامی دیوانه آفلاین باعث تخریب شهر می شوند. این گانگسترهای ارتش در شهر دیوانه پنهان می شوند تا با گروه های خود در تعامل باشند. بچه ها از سرویس آنلاین در بازی آفلاین شهر دیوانه استفاده می کنند. همانطور که پلیس بزرگ وگاس برای از بین بردن دنیای سایبر آنلاین یورش گانگستری انجام می دهد. این بچه های گروه تبدیل به ستاره گانگستری برای جنایت گانگستر بزرگ در جنایت sim 3d شده اند.
‏بازی های بزرگی مانند gta در دنیای بازی Crazy Online Miami وجود دارد تا در مورد شهر آنلاین شهر دیوانه بیشتر کاوش کنید تا مدیر باند را در این مورد کشف کنید. بازی اعضای باند حمله آفلاین شهر دیوانه زمانی اتفاق می‌افتد که جنایت از حد خود فراتر می‌رود تا به سایر افراد بی‌گناه در این بازی جنایی شهری آسیب برساند.
‏اکنون نوبت شماست که از جنایت گانگستر وگاس انتقام بگیرید، جایی که بازیکنان به بهشت ​​شهر چینی می‌روند. جنگ gta توسط موج جنایت مافیا محاصره می شود تا آن را به خیابان جنگی شهر چینی بازی های مدیریت باند تبدیل کند. بازی جنایی شهر موج تبدیل به تروریسم جنگ شهری می شود که به عنوان یک شهر باندی رئیس دنیای زیرزمین جنایتکار مافیایی تبدیل می شود. زیرا این شهر مملو از دزدان جنایتکار برای سرقت از بانک و آسیب رساندن به افراد دیگر است. این بازی‌های ماموریت باندی آفلاین، افراد جنگ باندی را تولید کرده‌اند تا برای حیثیت خود در بازی جنگ باند مبارزه کنند. ماموریت دزدی بزرگ جنایی شهر برای باندهای دیوانه غیرممکن نیست، اما شما اینجا هستید تا همه آن گروه های تبهکار شهری را شکست دهید تا آنها را مجبور کنید برای امنیت بی گناه در این مبارزه اکشن داستانی شهر باندی و بازی تیراندازی جهان باز پنهان شوند. اگر می خواهید انتقام قدیمی خود را از جنگ باندها بگیرید و در تمام بازی های گانگستری مجازی تبدیل به یک گانگستر مجازی شوید، سرقت بانک را انجام دهید. مافیای زندگی اراذل و اوباش یک باند غارت قدرتمندتر در میان تمام شهر دزد بزرگ قراند است.
‏این رابرت هویت خود را پنهان می کند و تبدیل به یک گانگستر شهر دلقک ترسناک می شود. بسیاری از ماموریت‌ها مانند رانندگی با ماشین، جنایتکاران را غارت کردند و تقلب‌ها مافیای گانگستر را کشتند. در این شهر ترسناک، ماموریت بقای بزرگ گانگستری، شبیه‌ساز جنایات، ماموریت‌های مختلف بازی‌های سرقت خودکار، شما باید زرادخانه سلاح‌ها را تکمیل کنید تا در بین شهروندان بی‌گناه تیراندازی گانگستری باشید و ماشین‌های آن‌ها را بدزدید و با شهروندان، پلیس، باندها و خود به مبارزه بپردازید. یک مبارز آموزش دیده از مهارت های مبارزه خود به عنوان مبارزه با مشت استفاده کنید و مهارت های کاراته حریفان را شکست داده و برای لذت بردن از بازی های دزدی بزرگ در شهر بزرگ پول کسب کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۶۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Amir..Play
دیروز

‏✓ من رفتم بالای کوه و جن دیدم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Amir
٣١ شهریور ١٤٠٢

این شد بازی هیچ چیزی تو این برنامه مایکت اصلی نیس توی گوگل اصلی هست. بخاطر همین یدونه ستاره دادم تا نظرمو ثبت کنم وگرنه یدونه هم براش زیاده.

میپسندم۱۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر محمد
٢٩ شهریور ١٤٠٢

ماشین وموتر داره ‏✗ ماشیناش بدرد نمیخره بازی خرابه خیلی خیلی خیلی خیلی بده نصب نکن بده

میپسندم۱۳ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده