استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Talking Gummy Bear Kids Games

Talking Gummy Bear Kids Games

نسخه۴.۵.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۶
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Viva Games Studios
‏‏دانلود Talking Gummy - بازی‌های رایگان خرس خنده‌دار برای کودکان، یکی از بهترین بازی‌های معمولی برای کودکان که در فروشگاه پیدا خواهید کرد. این بازی را در خانواده بازی کنید و از ویژگی هایی که Gummy bear برای شما به ارمغان می آورد لذت ببرید. همه طرفداران این خرس خوش شانس هستند زیرا می توانند بازی رسمی رسمی را دریافت کنند: TALKING GUMMY! بازی‌های رایگان خرس سرگرم‌کننده برای بچه‌ها و خانواده.

ویدئو معرفی بازی

‏تعامل با TALKING GUMY BEAR
‏با او صحبت کنید و gummy تمام آنچه را که می‌گویید تکرار می‌کند. اگر به دنبال بازی‌های خرس هستید، Talking Gummy bear بازی مورد نظر شما است. همه بچه ها از انجام این بازی با دوستان خود لذت می برند. هر بچه ای می خواهد حیوان خانگی خود را داشته باشد و این حیوان خانگی مجازی تنها چیزی است که می خواهد با آن بازی کند. پسران و دختران عاشق خرس صمغی هستند و اکنون می توانند با خرس شیرینی مورد علاقه خود بازی کنند. خرس صمغی حرف شما را تکرار می کند! صفحه را لمس کنید تا واکنش‌های خنده‌دار Gummy Bear را ببینید و یاد بگیرید که با حیوان خانگی مجازی جدیدتان توبا بازی کنید!
‏ویژگی‌ها و نحوه انجام این بازی صحبت کردن
‏• ضربه بزنید و واکنش‌های خنده‌دار او را تماشا کنید برای شادی بچه ها!
‏• با خرس صمغی سخنگو معروف توپ بازی کنید!
‏• با Gummy Bear عکس بگیرید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید!
‏• از مینی بازی های معمولی با حیوان خانگی مجازی مورد علاقه خود لذت ببرید.
‏• آهنگ های مورد علاقه خود را به آهنگ های زنگ خود تبدیل کنید.
‏• عکس هایی با گامی در حالت های احمقانه که شما را می خنداند
‏• او را وادار کنید برقصد و رقصش را انتخاب کند
‏• مینی بازی را انجام دهید و خرس های آب نباتی را که در حال سقوط هستند نجات دهید!
‏Talking Gummy - بازی‌های رایگان خرس خنده‌دار برای بچه‌ها متعلق به My Talking Toys Family Apps گاه به گاه است که برای بازی بچه‌ها در خانواده و با دوستان طراحی شده است. خانواده My Talking Toys توسط: Rebecca the Monster Girl، Rapper، YooHoo، Gingerbread، Teddy Bear، Clay Kids، Garfield Cat، Pinocchio، Princess، Pirate، Tibbie، Arnold the Elf و Cowboy تشکیل شده است.
‏از این دوستان خانواده سخنگو لذت ببرید و با شخصیت‌های معمولی ما که برای همه بچه‌ها ساخته شده‌اند، لذت ببرید. پسران و دختران در خانواده و با دوستان بازی خواهند کرد.
‏Talking Gummy - بازی‌های رایگان خرس خنده‌دار برای بچه‌ها یک بازی معمولی برای همه اعضای خانواده است و شامل تبلیغات است. این بازی معمولی همچنین شامل پیوندهایی است که مشتریان را به برنامه‌های دیگر My Talking Toys و انجام بازی‌های معمولی هدایت می‌کند.
‏‏با آخرین آپدیت ما وارد دنیای کاملاً جدیدی از سرگرمی و هیجان شوید! ما بازی‌ها و حالت ویژگی‌ها را به بازی تلفن همراه خود اضافه کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد حیوان خانگی مجازی خود را مانند قبل زنده کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر راکسن😻😻😻
٢٧ بهمن ١٤٠١

حاجی پشمام این بازی که خرس داره فردی هست😰😰😰😰

میپسندم۱ نمیپسندم۶
عکس کاربر 💓54236879
١ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلی خیلی خوبه من خیلی دوست دارم❤🌺

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر کاکا بالدی فن🗿👈👉🗿
٢٧ بهمن ١٤٠١

عالی

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده