استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Guitar Play - Games & Songs

Guitar Play - Games & Songs

نسخه۱.۱۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۶۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Gismart
‏‏جالب ترین راه برای یادگیری موسیقی گیتار و تبدیل شدن به یک نوازنده ماهر است یادگیری در حالی که بازی بازی های گیتار! این بازی شبیه ساز گیتار برای همه - نوازندگان و غیر مؤسسان، بزرگسالان و بچه ها مناسب است - هیچ درس قبلی لازم نیست. فقط برنامه را راه اندازی کنید، نکات پویا را دنبال کنید و از گیتار لذت ببرید!
‏*** ویژگی های بازی گیتار ***
‏MODE GAME: بازی گیتار به زمان بندی، ریتم و مهارت های هماهنگی شما کمک می کند. انجام تکنیک های مختلف - ریزش، ریزش و اعتصاب رشته ها. به تدریج چالش های جدید را باز کنید. آموزش مهارت های گیتار خود را، نمرات بالاتر برای دسترسی به گیتار های جدید و آهنگ های بسیار جذاب!
‏SONGBOOK: بیش از 40 آهنگ محبوب در دسترس است! آهنگ های مختلف از ژانرها و سبک های مختلف - پاپ، راک، جاز، بلوز و بسیاری دیگر - را انتخاب کنید و یک گیتار ویژه ای که متناسب با سبک آهنگ است را دریافت کنید. شما می توانید آهنگ های کلاسیک و یا محبوب را بازی کنید - خانه آفتاب در حال ظهور، گام به رقص، همه چیز من نیاز و بسیاری دیگر! هر آهنگ جدید گیتار عالی هر هفته اضافه می شود!
‏اشتراک گذاری: موسیقی برای به اشتراک گذاری است. ریف های گیتار خود را بازی کنید، از آن لذت ببرید و به اشتراک بگذارید! دوستان خود را با بالاترین امتیاز خود به چالش بکشید و ثابت کنید که شما یک گیتاریست برتر هستید!
‏همه صداهای گیتار مجازی از سازندگان واقعی توسط موسیقیدانان حرفه ای ضبط شده اند - به همین دلیل گیتار ما درست مثل گیتار واقعی صدا می کند! بسته به نوع ژانر آهنگ در اختیار شما خواهد بود:
‏ - گیتار آکوستیک؛
‏ - گیتار الکتریک؛
‏ - گیتار دوازده رشته؛
‏ - گیتار کلاسیک
‏از برنامه ما برای بازی در هر جایی که دوست دارید و صدایی مثل یک گیتاریست طرفدار داشته باشید. این بازی شبیه ساز گیتار دستگاه خود را تبدیل به یک ساز موسیقی با صداهای فوق العاده واقعی برای یک گیتار واقعی می کند.
‏بازی گیتار مبارک!
‏‏👍 اگر برنامه را دوست دارید ، در صورت تمایل آن را ارزیابی یا بررسی کنید. 😋 لطفا ، آن را مرتبا بروز کنید تا همیشه از بزرگترین ویژگیها و آخرین پیشرفتهای ما برخوردار باشد 👑!

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حالم بههمخورد
١٧ آذر ١٤٠١

خیلی خوب بوددوستش داشتم آفرین

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر مایکل جکسون
٢٧ مرداد ١٤٠١

خوبه اما گیتار برقی فکر کنم نداره

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر دانیال
٢٨ بهمن ١٤٠٠

عالیه

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده