استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Spider Hero: Spider Rope Hero

Spider Hero: Spider Rope Hero

نسخه۱.۰.۴۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۸
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Gamination
‏‏Spider Hero: Superhero Games، بهترین بازی قهرمان عنکبوتی که در میان بازی های ماموریت نجات ابرقهرمانی پرواز به شما پیشنهاد می شود. عملیات ماموریت نجات ربات قهرمان طناب عنکبوتی اکنون توسط بازی های ربات Flying Superhero با سرعت تمام نور قهرمان آمبولانس پرواز را تبدیل می کند تا شهر را نجات دهد. در بازی‌های شهر جنایی گانگستری قهرمان طناب عنکبوتی، شما باید قبل از حمله به شهر، مهارت‌های پرواز ابرقهرمانی خود را در بازی‌های ابرقهرمانی ربات واقعی نشان دهید. بازی ربات قهرمان سرعتی یا بازی های ربات فوق العاده عنکبوتی نجات دیوانه قهرمانان روباتیک رانندگی آمبولانس پرواز واقعاً ابرقهرمان ربات بازی چالش برانگیز است. بازی Flying Robot آماده است تا با نجات چندین جنایت شهر، این ابرقهرمان عنکبوتی را تکان دهد و بازی استعدادهای ابرقهرمانی پرواز را از بهترین ماموریت های ماهر نجات عنکبوت شما به نمایش بگذارد.
‏این قهرمان ربات پلیس پرنده واقعی در بازی شهر جنایی نجات قهرمان پرنده به عنوان بازی شهر جنایی قهرمان عنکبوت و گزارش چالش های نجات ابرقهرمان منطقه بازی ابرقهرمانی حتی استیکمن به عنوان بازی ماموریت ربات نجات شهر را دارند زیرا در این موقعیت تهاجمی سخت به افراد کمک می کند. طرفداران ابرقهرمانان پرنده به عنوان قهرمان واقعی طناب عنکبوت پرنده برای شهروندان بی گناه کار خواهند کرد و دنیای بازی های ربات های فوق آهنی را نجات خواهند داد
‏بازی های نجات قهرمان ربات پرنده: بازی های ابرقهرمانی
‏شما باید انواع مختلفی را انتخاب کنید. از وظایف امداد و نجات شهرستان به عنوان پرنده ربات دکتر به نیاز و فراخوان وضعیت پرواز ربات نجات بازی های ماموریت بازی. شما در بازی شبیه ساز آمبولانس شهری محدودیتی برای اکشن ابرقهرمانی پرواز ندارید و می توانید تمام ماموریت های نجات ابرقهرمانی خود را با تمام قدرت های ابرقهرمانی پرواز خود پوشش دهید. نمایش سرعت های سریع بازی هلیکوپتر آمبولانس با دادن قدرت های قهرمان با سرعت نور برتر در بازی آمبولانس شهری 2021.
‏بازی های نجات روبات های ابرقهرمانی: بازی های قهرمانی طناب پرنده
‏ماموریت های متعدد در ماموریت نجات ابرقهرمانی پرواز بازی نشان می دهد که قرار است به عنوان یک ابرقهرمان در ماموریت نجات شهر بازی کنید تا شهر را از شر گانگسترهای جنایتکار نجات دهید. ماموریت نجات را به عنوان یک بازی قهرمان ربات بزرگ در شهر دریافت کنید و خود را به عنوان یک بازی قهرمان ربات پرنده ثابت کنید. این بازی طعم زیادی شبیه بازی های ابرقهرمانی پرواز و بازی های قهرمان ربات پرنده دارد. از بازی‌های ابرقهرمانی پرواز در محیط شهری مدرن لذت ببرید، بازی‌های ربات قهرمان پلیس پرواز و بازی ربات‌های ابرقهرمانی در این بازی‌های پرواز ابرقهرمانی. به عنوان یک ماموریت نجات شهر به استاد بازی قهرمان عنکبوتی تبدیل شوید تا شهر را از شر گانگسترهای جنایت نجات دهید با احساس شبیه بازی ربات قهرمان عنکبوتی و بازی ربات پلیس هرپ. این افراد در بازی های کمکی و بازی های ابرقهرمانی پرواز بسیار منحصر به فرد هستند تا از داستان جالب بازی ربات ابرقهرمانی پرواز و بازی ماموریت نجات شهر لذت ببرید
‏این یک بازی ربات نجات 2021 است که در آن از آمبولانس شهری یا قهرمان نجات پرواز استفاده خواهید کرد. و نجات شیر، نجات گورخر، نجات گوزن، نجات دینو، نجات حیوان خانگی در بازی‌های نجات جنگل 2021 را انجام دهید. اگر از طرفداران بازی‌های قهرمان ربات پرنده هستید، این شگفت‌انگیزترین بازی ماشین ربات پرنده 2021 است. شما در آسمان به عنوان قهرمان واقعی نجات عنکبوت و نجات شهروندان از وضعیت نامشخص.
‏• نقش عالی ابرقهرمان پرواز در بازی قهرمان ربات و بازی مرد قهرمان عنکبوتی.
‏• ابرقهرمان به عنوان قهرمان سرعت پلیس برای نجات شهر و خفاش عمل می کند. بازی ربات.
‏• جدیدترین مدل بازی های ربات پرنده و بازی های ربات های ابرقهرمانی پرنده.
‏• کنترل های روان و آسان شبیه ساز ربات ابرقهرمانی پرواز و بازی خفاش ربات.
‏• لذت بردن از ماموریت های کامل برای کاربران برنامه ریزی شده است. در پرواز ماموریت های نجات ابرقهرمانی.< br>بازی Flying Superhero City Rescue Mission: Flying Superhero Robot را دانلود کنید و از بازی های قهرمان عنکبوتی و قهرمان خفاش در حال حرکت لذت ببرید.
‏‏>> بازی بهبود یافته
‏>> محیط واقعی بسیار
‏>> بهبودهای گرافیکی
‏>> رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ali
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

بازی خیلیییییییی بدی بود به عکس نگاه نکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۷۷۱۰۴۲
١٦ آذر ١٤٠١

گند ترین بازی جهان چرتتتتتتتتت نصب نکنید اصلا مثل عکس نیست افتضاح

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر sonic
١٦ خرداد ١٤٠٢

عالی من که خوشم اومد

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده