استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Spider Rope Hero- Spider Games

Spider Rope Hero- Spider Games

نسخه۱.۰.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۰
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۴
حجم۱۰۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Gamination
‏‏مقابله با تمام مناطق سرگرم کننده در ماموریت های نجات عنکبوتی بازی های قهرمان طناب عنکبوتی با رویکرد منحصر به فرد با پیوستن به بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی و کار با ماموریت نجات ربات گانگستر شهر بزرگ که می تواند به مردم و نجات حیوانات در بازی های نجات حیوانات عنکبوتی و بازی مرد قهرمان عنکبوتی کمک کند. . عملیات ماموریت نجات ربات قهرمان طناب عنکبوتی اکنون توسط بازی های ربات ابرقهرمان پرنده با بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده انجام می شود. در بازی‌های شهر جنایی گانگستری قهرمان طناب عنکبوتی، شما باید قبل از حمله به شهر، مهارت‌های پرواز ابرقهرمانی خود را در بازی‌های ابرقهرمانی ربات واقعی نشان دهید. در بازی مرد قهرمان با طناب عنکبوتی، سرعت سریع بازی آمبولانس پرواز را با دادن قدرت های قهرمان با سرعت نور برتر در بازی ابرقهرمانی 2021 نشان دهید. این بازی نجات حیوانات عنکبوتی یک داستان ابرقهرمانی کامل پرواز است و دارای شکار ماجراجویی نجات ربات در این بازی های نجات ربات عنکبوتی است. بازی مرد قهرمان طناب عنکبوتی در آسمان با نگاه پهپاد با بازی ابرقهرمان مرد عنکبوتی آموزش دیده با تکنولوژی و نقش مثبت خود را در نجات شهروندان به عنوان قهرمان طناب عنکبوتی پرنده در بازی های ابرقهرمانی پرواز و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده ایفا کنید.
‏ بازی قهرمان بازی طناب عنکبوتی یا بازی های ربات فوق العاده عنکبوتی و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده بازی قهرمانان رباتیک نجات دیوانه قهرمانان ربات بازی چالش برانگیز بازی قهرمانان طناب عنکبوتی. بازی ربات پرنده و بازی مرد ابرقهرمانی عنکبوتی آماده است تا با نجات چندین جنایت شهر، این ابرقهرمان عنکبوتی را تکان دهد و بازی استعدادهای ابرقهرمانی پرواز بهترین بازی قهرمان قهرمان طناب عنکبوتی را به شما نشان دهد. این قهرمان ربات پلیس پرنده واقعی در بازی شهر جنایی نجات قهرمان پرنده به عنوان بازی شهر جنایی قهرمان عنکبوت و گزارشی از چالش های نجات ابرقهرمانی منطقه بازی ابرقهرمانان حتی استیکمن به عنوان بازی ماموریت ربات نجات شهر دارد زیرا در این موقعیت تهاجمی سخت به افرادی که شامل طرفداران پرواز هستند کمک می کند. بازی مرد ابرقهرمانی به عنوان قهرمان واقعی طناب عنکبوتی پرنده و بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی برای شهروندان بی گناه کار خواهد کرد و دنیای بازی های ربات فوق آهنی و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده را نجات می دهد. قدرت های عملکردی در ماموریت نجات ابرقهرمان پلیس سرعت قهرمان را به عنوان ربات با سرعت نور نشان دهید و تمام این ماموریت های نجات عنکبوت را با اتاق های کنترل کامل شهر مدرن به عنوان بازی قهرمان سرعت ربات پرنده بیاورید. تلاش هوشمندانه برای ماموریت‌های ربات نجات فوق‌العاده، زیرا مردم از حملات و قدرت‌های ربات‌های پرنده به عنوان بازی قهرمان طناب عنکبوتی با شجاعت ابرقهرمانی پرواز شبیه‌ساز قهرمان طناب عنکبوتی بی‌اطلاع هستند و همه گانگسترها را به عنوان بازی‌های Grand Police Robot Hero و بازی‌های ابرقهرمانی پرنده شکست می‌دهند.
‏ شما باید انواع مختلفی از مسئولیت‌های نجات شهر ابرقهرمانی پرواز را به عنوان ربات پزشک پرواز به عهده بگیرید تا نیاز و موقعیت بازی‌های ربات پرنده ماموریت و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده را بر عهده بگیرید. بهترین ربات پزشک برای نجات شهروندان در طول ماموریت های ابرقهرمانی در بازی های ربات های پرنده یا بازی مرد ابرقهرمانی عنکبوتی باشید. واقعاً برای نجات شهر تلاش کنید و مردم شهر را به عنوان شبیه ساز قهرمان سرعت نور در بازی های پرواز ابرقهرمانی از دردسر خارج کنید. تمام امکانات ماموریت نجات بازی قهرمان طناب عنکبوتی ابرقهرمانی در آمبولانس نجات شهر شما از بازی های نجات ربات از جمله قامت، اکسیژن و کشنده های درد در بازی قهرمان طناب عنکبوتی وجود دارد. شما در بازی‌های ربات‌های ابرقهرمانی آینده‌نگر یا قهرمان بازی‌های ربات پرنده با قدرت‌های بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرواز خواهید کرد تا مردم شهر را در این بازی‌های ابرقهرمانی نجات دهید. سعی کنید به عنوان ربات نجات پرنده یا بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی از قدرت های شبیه ساز ربات ابرقهرمانی در این بازی قهرمان طناب عنکبوتی نجات پیدا کنید.
‏ بازی های ابرقهرمانی- ویژگی های Flying Superhero Spider Rope Hero:
‏ • ماموریت های هیجان انگیز نجات سرعت بازی های ربات پرنده.
‏ • Flying SuperHero نقش نجات، قهرمان بقا پلیس ماموریت‌های ربات.
‏ • جدیدترین مدل بازی‌های ربات پرنده و بازی‌های ربات‌های ابرقهرمانی پرنده.
‏ • اجرای بدلکاری ربات قدرتمند بازی‌های بزرگ نجات ربات.
‏ • انیمیشن سه بعدی از بازی‌های ابرقهرمانی پرواز نجات ربات.
‏ • ماجراجویی کمپین های نجات بازی های ربات پزشک نجات.
‏‏>> ربات و آمبولانس جدید اضافه شد
‏>> سطوح دشواری چندگانه اضافه شد
‏>> بازی بهبود یافته
‏>> محیط واقعی بسیار
‏>> بهبودهای گرافیکی
‏>> رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mh.ansarzade
٢٢ آبان ١٤٠١

بدرد نخور اصن شبی عکساش نیس

میپسندم۲۳ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده