استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Icy Village: Tycoon Survival

Icy Village: Tycoon Survival

نسخه۲.۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۶
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۴۱
حجم۱۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Unimob Global
‏‏در Icy Village: Tycoon Survival وارد یک بازی شهرسازی جذاب در عصر یخبندان شوید. شما مسئول ایجاد اولین دهکده روی زمین هستید که با کار بزرگ جمع آوری منابع و ساختن جامعه سر و کار دارید. رهبری شما این دهکده جدید را از طریق چالش‌های سخت هدایت می‌کند و به آن کمک می‌کند نه تنها زنده بماند، بلکه در هرج و مرج سرد نیز رشد کند.

ویدئو معرفی بازی

‏در Icy Village: Tycoon Survival، شما مانند ضربان قلب این جامعه هستید که مسئول مدیریت آن هستید. منابع، بازماندگان و زندگی روستایی این یک آزمون بزرگ است. محیط وحشی سخت است اما چیزهای هیجان انگیزی برای یافتن دارد. کارگران خود را دور هم جمع کنید، به آنها نقش بدهید و چالش های سخت پیش رو را غلبه کنید تا مطمئن شوید که دهکده شما در این دنیای یخ زده به خوبی عمل می کند. هدف بزرگ شما یافتن تعادل مناسب بین زنده ماندن، ایجاد چیزها و راضی نگه داشتن مردم است.
‏Icy Village: Tycoon Survival:
‏Survival Simulation:
‏قدرت دهکده شما متکی به مردم آن این بازماندگان برای کار دهکده شما حیاتی هستند. آنها را مجبور کنید منابع را جمع آوری کنند، به نیازهای روزانه رسیدگی کنند، و تلاش های داستانی را برای باز کردن قفل پیشرفت و دریافت پاداش به پایان برسانند.
‏سیستم مدیریت:
‏افراد بسته به زمان روز به طور خودکار کار می کنند، غذا می خورند یا می خوابند. . یاد بگیرید که چگونه کارگران را توزیع کنید و چیزهای ضروری را که مردم نیاز دارند مدیریت کنید و میزان تولید را تعیین کنید. بیایید دهکده خود را بهتر کنیم.
‏گسترش شهر:
‏به بازماندگان خود کمک کنید رشد کنند و بخش های جدیدی از دهکده بسازند. با شنیدن بیشتر مردم در مورد دهکده شما، افراد جدید می خواهند بیایند و دهکده شما حتی بیشتر رشد خواهد کرد.
‏قهرمانان را استخدام کنید:
‏گروهی از قهرمانان با مهارت های خاص بسازید. آنها مانند قهرمانان دهکده شما هستند، به جنگیدن در نبردها، رویدادهای با زمان محدود کمک می کنند و مطمئن می شوند که روستای شما بدون توجه به هر اتفاقی می تواند زنده بماند.
‏می خواهید آن را امتحان کنید؟ اکنون روستای یخی: بقای سرمایه‌داران بزرگ را دریافت کنید و ببینید آیا می‌توانید دهکده خود را حتی در عصر یخبندان رشد دهید یا خیر!
‏برای پیمایش در چالش‌های یخبندان به کمک نیاز دارید؟ با ما در support@unimobgame.com تماس بگیرید، و با هم طوفان را پشت سر خواهیم گذاشت.
‏‏سلام بازماندگان اینها ویژگی های هیجان انگیز این به روز رسانی هستند:
‏- نقشه جدید: نقشه 11 - درخت باستانی
‏- ویژگی پازل: موضوع تابستانی
‏- ادعای جوایز روزانه
‏- پوسته های جدید برای قهرمانان و روستاییان
‏ - نبرد با اشتیاق: 50 مرحله نبرد به تازگی اضافه شده است.
‏برای این به روز رسانی انفجاری آماده شوید!

نظرات و امتیاز ها

۱۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر gogol
پریروز

اصلا بالا نمیاره 🫤😒

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝖠𝗂𝗋𝗂𝗌
٣ روز پیش

باحاله فقط کاش برای اپدیت کردم جاهای مختلف کمتر وسیله میگرفت

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر سارا
١٢ خرداد ١٤٠٣

‏✓ عالی بود ‏✗ هیچ نقاط ضعف ندارع من خیلی دوستش دارم داخل سر زمینی که کلی ادم هس با حال هس

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده