خانه برنامه کتاب
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۶۴
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Sky Map Devs
‏‏اسکای‌مپ عنوان یک برنامه آسمان‌نما قدرتمند برای گوشی اندرویدی شماست. به همین راحتی بدون نیاز به افلاک‌نماهای عظیم‌الجثه و فقط در گوشی تلفن خود به رصد کردن و شناختن ستاره‌‌ها، سیارات، سحابی‌ها و غیره بپردازید.
‏ این برنامه با پشتیبانی گوگل آغاز به کار کرده و هم اکنون به صورت متن‌باز در دسترس کاربران است.
‏ این برنامه کامل به روزرسانی شده و حتی دنباله‌دار نئووایز که در سال 2020 در آسمان رصد شد را برای شما به ارمغان آورده است.
‏ توجه داشته باشید که به هنگام استفاده از برنامه نقشه‌ها در حالت دستی یا خودکار قرار دارند. در صورتی که روی حالت دستی تنظیم نمودید باید از مجهز بودن گوشی به جهت‌یاب، تنظیم آن و همچنین از عدم مجاورت گوشی با فلزهای دیگر اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت برنامه به درستی کار نخواهد کرد. برنامه برای اجرای کامل مجوزهایی را از شما طلب خواهد کرد که یکی از آنها امکان موقعیت‌یابی خودکار است که با توجه به نسخه اندروید دستگاه باید نسبت به تنظیم آنها اقدام کنید. در بخش تنظیمات خود برنامه نیز امکان بهینه کردن کارایی سنسورها وجود دارد. برنامه بدون نیاز به اتصال به اینترنت نیز به درستی کار خواهد کرد اما توجه داشته باشید برخی از امکانات آن ممکن است به درستی کار نکند. خصوصا اگر جی‌پی‌اس دستگاه شما خاموش باشد.
Fixed the ordering of Jupiter and Saturn.
Adds an event in Time Travel for the Jupiter/Saturn conjunction.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟