استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
Call Blocker:Caller ID & Block

Call Blocker:Caller ID & Block

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۲
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۸
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Grus Group
‏Call Blocker بهترین برنامه برای شناسایی شناسه تماس گیرنده واقعی و مسدود کردن شماره تلفن ها است. تماس با مسدود کننده مورد اعتماد میلیون ها کاربر در سراسر جهان! ساده ، موثر و رایگان است
‏Call Blocker به طور خودکار شماره تلفن ها را از اسپم ها ، telemarketers و robocall ها مسدود می کند. همچنین می توانید با استفاده از لیست سیاه تماسها تماس را مسدود کنید. با بزرگترین پایگاه داده شماره تلفن در جهان ، بیش از دو میلیارد تماس تا امروز مسدود شده است.
‏Block مسدود کننده تماس - نکات برجسته
‏id شناسه تماس گیرنده واقعی از طریق مسنجر برای دیدن کسی که تماس می گیرد
‏block به طور خودکار اسپم ها و telemarketers را مسدود کنید
‏not اطلاع رسانی یادآوری تماس از دست رفته است
‏names در تاریخچه تماس ، نام شماره های ناشناخته را مشاهده کنید
‏search جستجوی شماره تلفن رایگان بدون محدودیت
‏ID شناسه تماس گیرنده - ویژگی ها
‏یافتن شناسه واقعی تماس گیرنده
‏- شناسه تماس گیرنده و شناسایی شماره. زمان واقعی شناسایی افرادی که تماس می گیرند ، مانند شناسایی شماره تماس گیرنده و ابزار شناسه تماس گیرنده تمام صفحه کار می کند. شناسه تماس گیرنده واقعی را بشناسید.
‏مسدود کردن تماس
‏- شماره تلفن ، تماس های ناخواسته و مخاطبین را با افزودن آنها به لیست سیاه ، مسدود کنید. مانند مسدود کننده تماس اسپم و مسدود کننده robocall عمل می کند. این پایگاه داده همچنین به روز شده است. فراموش نکنید که برای مسدود کردن تماس های ناخواسته و شماره های ناشناخته از مسدود کننده تماس هوشمند استفاده نکنید!
‏تماس با لیست سیاه
‏- هر شماره ای را که دوست دارید به 'لیست سیاه' اضافه کنید ، جایی که همیشه می توانید ببینید چه کسی مسدود شده است. مسدود کننده تماس آسان و برنامه مسدود کننده پیام کوتاه با بسیاری از گزینه های مسدود کردن تماس و مسدود کردن پیام کوتاه. حالت های مسدود کردن چندگانه در انتخاب شما.
‏گزارش تماس تلفنی هوشمند
‏- شناسه تماس گیرنده واقعی را از هر تماس تلفنی بدانید! شناسه تماس گیرنده نشان می دهد چه کسی با من تماس گرفته است. در تماس های اخیر تمام تاریخچه تماس را مشاهده کنید. از جمله تماسهای از دست رفته ، تماسهای ورودی و خروجی تکمیل شده ، بدون تماس پاسخی.
‏شماره تلفن را جستجو کنید
‏- بهترین جستجوی شماره تلفن و جستجوی شماره تلفن معکوس! هر شماره تلفن را به روشی کارآمد جستجو کنید. همچنین می توانید برای تماس سریع ، گزارش تماس یا سابقه تماس را جستجو کنید.
‏یادآوری تماس از دست رفته
‏- یادآوری تماس به شما کمک می کند شماره تلفن های دریافتی ناشناخته را شناسایی کنید ، ارائه دهنده راهی آسان و رایگان برای خداحافظی با تماس های ناخواسته!
‏مزاحم نشوید
‏- وقتی نمی خواهید تماس بگیرید ، مانند جلسات ، رویدادهای رسمی یا شبها ، به راحتی تماس بگیرید.
‏این برنامه سبک وزن و پایدار است ، از نظر حافظه و منابع CPU بسیار کم هزینه است. امروز برای متوقف کردن تماس های ناخواسته بارگیری کنید!
‏Call Blocker می تواند به شما در یافتن شناسه تماس گیرنده واقعی کمک کند و تماسهای ناخواسته را بطور خودکار مسدود کنید. اگر از تماس های ناخواسته اذیت شده اید ، یا اگر می خواهید تماس های کسی را مسدود کنید ، می توانید فقط شماره را به لیست سیاه اضافه کنید و اجازه دهید Call Blocker کار را انجام دهد.
‏برنامه Blocker Block ، دفترچه تلفن شما را بارگذاری نمی کند تا آن را عمومی یا جستجو کند.
‏اگر سوالی در مورد برنامه دارید ، لطفا به ما اطلاع دهید.
‏ممنون از حمایت شما
‏‏- رفع اشکال و بهبود عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پدرام معظمی
٢ دی ١٤٠١

سلام هر کی زنگ میزنه مسدود میشه چجوری میتونم از انسداد خودکار در بیارم. ممنون

۱ ۰
عالیییییییه
٢٤ آذر ١٤٠١

عالیییییه

۰ ۰
تمیمی
٢٥ مرداد ١٤٠١

بدنیست خوب هم نیست

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند