استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۱۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Simple Mobile Tool
‏‏برنامه ای سبک وزن برای رسیدگی به تماس های شما، مهم نیست کجا هستید. همراه با یک گزارش تماس مفید برای شروع آسان تماس. اکنون می‌توانید بدون هیچ مشکلی با استفاده از این صفحه شماره‌گیری شگفت‌انگیز شماره‌ها را شماره‌گیری کنید، زیرا این صفحه شماره‌گیری چیزهای مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تجربه کلی خود را هنگام برقراری تماس آسان‌تر کند. با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشید و در عین حال تجربه ای روان در این برنامه داشته باشید. با اعداد و حروف بزرگتر، اکنون مشاهده و شماره گیری اعداد برای شما آسان تر است. با استفاده از این صفحه شماره گیری، می توانید به مخاطبین خود دسترسی داشته باشید و به راحتی گزارش تماس را حفظ کنید.
‏یک صفحه شماره گیری سریع نیز با پیشنهادات تماس هوشمند در خدمت شما است. از حروف نیز پشتیبانی می کند.
‏برای جلوگیری از تماس های دریافتی ناخواسته، می توانید به راحتی شماره تلفن ها را مسدود کنید. این ویژگی در اکثر برنامه های موجود در فروشگاه وجود ندارد. با استفاده از این ویژگی می توانید انتخاب کنید که چه کسی می تواند با شما تماس بگیرد. با این ویژگی، امنیت کاربر را می توان به راحتی با مسدود کردن اعدادی که بی فایده یا تهدید کننده هستند حفظ کرد.
‏با ویژگی های امنیتی پیشرفته این برنامه، اعدادی که تایپ می کنید کاملاً ایمن می شوند تا بتوانید تجربه یکپارچه ای داشته باشید. بدون نگرانی در مورد اینکه داده های شما در دستان اشتباه قرار می گیرند. هر یک از شماره تلفن شما در اختیار شما قرار دارد.
‏پشتیبانی از شماره گیری سریع، تماس با مخاطبین مورد علاقه شما را با این تلفن واقعی آسان می کند. می توانید هر شماره تلفنی را مورد علاقه خود قرار دهید تا بتوانید به سرعت آن را شماره گیری کنید. به این ترتیب، می‌توانید به راحتی بدون یافتن شماره‌های دیگر با افراد تماس برقرار کنید.
‏برای کمک به مدیریت سریع تماس‌های خود، برنامه شماره تلفن از مخاطبین دلخواه و ایجاد میانبر برای هر مخاطبی در صفحه اصلی نیز پشتیبانی می‌کند.
‏به طور پیش‌فرض دارای طراحی متریال و تم تیره است و تجربه کاربری عالی را برای استفاده آسان فراهم می‌کند. عدم دسترسی به اینترنت به شما حریم خصوصی، امنیت و ثبات بیشتری نسبت به سایر برنامه‌ها می‌دهد.
‏هیچ آگهی یا مجوزهای غیرضروری ندارد. این کاملا منبع باز است، رنگ های قابل تنظیم را ارائه می دهد. ردیابی گزارش تماس ها برای شماره تلفن های مختلف نیز از نکات مثبت این برنامه است.
‏مجموعه کامل ابزارهای ساده را در اینجا بررسی کنید:
‏https://www. simplemobiletools.com
‏‏امکان مسدود کردن مخاطبین آسان‌تر
‏اضافه شدن نمای شبکه‌ای به موارد دلخواه
‏اضافه شدن مسدود کردن تماس‌ها از شماره‌های مخفی
‏اضافه‌شده برخی بهبودهای پایداری، ترجمه و UX

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر New.Lop_Lop.
٧ فروردین ١٤٠٢

کار کردن باهاش یکم سخته

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر Amirali Darbandi
١٩ اسفند ١٤٠٢

‏✓ برنامه تلفن خوبی است

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسن
٦ تیر ١٤٠٢

‏✓ حح ‏✗ joygkgn

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده