استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
iCallScreen - OS14 Phone X Dialer Call Screen OS15

iCallScreen - OS14 Phone X Dialer Call Screen OS15

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۹۳
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده HQ INFOSYSTEM
‏‏در حال حاضر ، کاربران با صفحه نمایش جدید تماس گیرنده سبک قدیمی خسته کننده هستند ، بنابراین ما شما را iCallScreen - OS14 Phone X Dialer Call Screen برای شما به ارمغان می آوریم. در این شناسه تماس گیرنده تمام صفحه ، می توانید همان دستگاهی را که از تلفن X یا OS 14 استفاده می کنید ، پر کنید. در این صفحه تماس گیرنده ، لیست مخاطبین ، لیست اخیر ، لیست مورد علاقه و صفحه کلید جستجوی شماره گیر T9 وجود دارد. تنظیمات بسیاری برای اسلایدها برای پاسخ دادن به صفحه تماس مانند دکمه مبادله پذیرش و کاهش ، تغییر پس زمینه های رنگارنگ ، تغییر آهنگ های زنگ ، استفاده از انسداد بلاک کردن و ترجیح کارت سیم برای تنظیمات سیم کارت وجود دارد. همچنین در برنامه برنامه تلفن های همراه ، کاربران می توانند تماس برقرار کنند ، مخاطبین را مشاهده کنند ، یک یادآوری برای تماس اضافه کنند ، هنگامی که قادر به برقراری تماس نیستید ، پیام ارسال کنند ، هنگامی که قادر به برقراری تماس نیستید ، پیام را ارسال کنید ، تماس را با تماس کنفرانس ، تماس مبادله ، و تقسیم از کنفرانس ارسال کنید. به همین دلیل باعث می شود مانند سیستم عامل 14 و تلفن X کاربر پر کنید. برنامه همچنین گزینه اعلان دهنده تماس گیرنده را دارد که نام یا شماره تماس گیرنده را نشان می دهد
‏b> بهترین ویژگی های iCallScreen - صفحه نمایش تماس گیرنده تلفن X14 OS14
‏b> <
‏کاغذ دیواری از پیش تعریف شده پس زمینه برای تلفن تماس را سفارشی و تزئین کنید. اگر می خواهید چیزی متفاوت باشد یا می خواهید تصویری را از گالری انتخاب کنید ، می توانید تصویر زمینه و پس زمینه زیبا را از تنظیمات برنامه پیدا کنید
‏b> زنگ تلفن OS14 و X را تنظیم کنید
‏این امکان را به شما می دهد که تلفن زنگ تلفن 11 OS 11 را بر روی دستگاه خود تنظیم کنید
‏block
‏این اجازه می دهد تا تماس های ناخواسته یا هرزنامه را مسدود کنید. می توانید تنظیمات را به صورت دستی اضافه یا حذف کنید یا می توانید از طریق تماس انتخاب کنید.
‏b> شماره گیر
‏در این برنامه ، ویژگی های بسیاری در برنامه شماره گیر مانند مشاهده ، جستجو یا مدیریت کتاب مخاطبین صاف ، مشاهده سابقه تماس های اخیر ، افزودن و حذف مخاطبین به صورت دلخواه وجود دارد. صفحه کلید پیش شماره گیری که به کاربران امکان می دهد T9 را جستجو کنند (نام مخاطب را با شماره جستجو کنید) و اطلاعات تماس را مشاهده کنید.
‏b>
‏تنظیمات بسیاری مانند تغییر تصاویر پس زمینه و آهنگ زنگ ، مسدود کننده و تعویض دکمه پذیرش و رد کردن صفحه تماس تلفنی و خروجی وجود دارد.
‏b>
‏کاربر کاربر از ویژگی های OS14 و Phone X مانند افزودن ، مدیریت کنفرانس ، تعویض و تقسیم تماس های کنفرانسی بهره می برد.
‏b>
‏هر کس می خواهد به دکمه پاسخ به اسلاید در icallscreen ، به طوری که این برنامه به شما مانند اسلاید واقعی برای دکمه پاسخ احساس می دهد
‏support
‏برنامه از سیم کارت دوگانه پشتیبانی می کند. بنابراین یک کاربر می تواند تنظیمات سیم را مدیریت کند و قبل از تماس ، سیم کارت را انتخاب کند یا سیم کارت پیش فرض را تنظیم کند.
‏b> اعلام کننده نام تماس گیرنده
‏برنامه هنگام زنگ زدن به تماس های دریافتی اعلام می کند. برنامه برای گوینده نام تماس گیرنده تنظیم کرده است که دارای لرزش ، سکوت است ، تعدادی از زمان برای صحبت ، تأخیر بین اعلام ، تنظیم زبان ، گفتن قبل و بعد از متن.
‏b> حالت تاریک
‏گزینه حالت تاریک برای بهینه سازی عمر باتری.
‏b>
‏اندازه برنامه تقریباً 7 تا 8 مگابایت است. بنابراین یک کاربر می تواند برنامه را به راحتی بارگیری کند
‏b> تماس با صفحه برگشت
‏پس از قطع تماس ، صفحه های تماس با ما تماس می گیرند ، شما می توانید پیام خود را ارسال کنید ، مسدود کنید یا یادداشت کنید.
‏b> مدیریت همایش
‏می توانید دو یا چند تماس را ادغام کنید و کنفرانس را مدیریت کنید و در صورت پشتیبانی دستگاه ، تماسها را تقسیم کنید.
‏سؤالات متداول iCallScreen - صفحه نمایش تماس گیرنده تلفنی تلفن OS14
‏1. رایگان است؟ 🆓
‏✅ بله استفاده رایگان است
‏2. چرا بعضی اوقات ظاهر نمی شود؟
‏دلایلی وجود دارد که برخی از آنها مجاز به اجرای سرویس برای مدت طولانی نیستند ، بنابراین می توانید این دو مرحله را دنبال کنید
‏1. برنامه محافظ باتری یا برنامه Whitelist را از لیست محافظ باتری متوقف کنید.
‏2. به برنامه 'شروع در پس زمینه' از اطلاعات برنامه یا تنظیم تلفن اجازه دهید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Added Speed Dial Screen
- Improved Design for Contact Details & Settings
- Added Fake Call Feature
- Fixed Call Button Style issue
- Added Option for Change Accept and Decline Call Button style
- Added Call Log Grouping
- Added Flash on Call (Blink Flash Light on Incoming call)
- Bug Fixed
- Improved Performance & User Experience

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید