استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
ریلکس شو

ریلکس شو

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۵/۲۲
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۷۱۵
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده احسان اسلامی زیرکی
‏‏برروزرسانی بزرگ ریلکس شو در مایکت منتشر شد!
‏هر انسانی لایق خوشحال بودن است ، لایق اینکه زندگی موفقی داشته باشد و از همه مهمتر لحظه لحظه زندگیش را با آرامش خاطر سپری کند ، اپ ریلکس شو ابزاری است که قطعا می تواند شما را به چیزی که لایقش هستید نزدیکتر کند – آرامش ذهن و آرامش جسم که در نتیجه آن بهتر فکر خواهید کرد و زمانی که بهتر فکر کنید بهتر می توانید تصمیم بگیرید و زمانی که تصمیمات بهتری بگیرید زندگی موفق تری خواهید داشت.
‏ریلکس شو شامل چه بخش هایی است؟
‏سلامت روان ، ابزاری جهت تست و خود آزمایی سلامت روان کاربر ، امکان مدیریت و غلبه بر مشکلات ذهنی و روحی با استفاده از استراتژی و تکنیک های شخصی که همگی درعلم روانشناسی امروز تائید شده و روانپزشک ها در حال استفاده از این تکنیک ها می باشند.
‏بخش مربوط به سلامت روان شامل بخش های مدیریت استرس ، اضطراب ، افسردگی ، وسواس فکری-عملی اجباری ، بی خوابی و هراس می باشد که به صورت کلی هر بخش نیز شامل خود آزمایی ، ابزار مدیریت مشکل ، اطلاعات بیشتر درباره هر کدام ، نحوه غلبه بر آن و کمک کردن به دوست یا فرزندی که چنین مشکلی داشته باشد، است.Stress disorder, PTSD, Anxiety disorder,Phobia,Insomnia, depressive disorder, Obsessive–compulsive disorder (OCD) - در این بخش مقالات مفیدی به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار دارد که مرتبا بروزرسانی خواهد شد.
‏دفترچه خاطرات ، با استفاده از این ابزار می توانید خاطرات روزانه خود را بنویسید و یا در طی روز، یادداشت برداری کنید. خاطره نویسی یک راه بسیار خوب و شناخته شده برای مقابله با استرس ، اضطراب ، وسواس ، افسردگی ، ترس و فوبیا می باشد. خاطره نویسیباعث می شود که افکار به نوشته تبدیل شود و اینکار باعث درک بیشتر فرد از مشکلات یا موفقیت هایی که در طول روز داشته می کند. همچنین ابزار یادداشت برداری نیز در دسترس شماست تا نگرانی ها ، افکار یا مواردی که در طول روز نیاز دارید یادداشت کنید را در خود جای دهد.
‏مثبت نگری ، این بخش به صورت آنلاین مقالاتی در زمینه تغییر نگرش منفی و مثبت اندیشی ارائه می کند.
‏سخنان بزرگان ، در جهت رسیدن به موفقیت می توانید از انسان هایی کمک بگیرید که قبلا به این مهم دست پیدا کرده اند، با استفاده از سخنان بزرگان ، الهام بگیرید ، در خود انگیزه ایجاد کنید و فکر و ذهن خود را در مسیر بهتری قرار دهید. این بخش شامل دو قسمت آنلاین و آفلاین می باشد.
‏صدا بخش جذاب دیگر برنامه است که می توانید با استفاده از آن ، ده ها صدای آرامش بخش نظیر صدای اقیانوس ، باران ، صداهای شب ، رودخانه ، باد و آتش و... را با یکدیگر ترکیب کنید و صدای آرامشبخش مخصوص به خودتان را بسازید.
‏طبیعت ، هر انسانی با طبیعت آرام می شود ، زندگی روزمره در شهرها و درگیر زندگی ماشینی شدن ممکن است ما را از این نعمت دور کرده باشد ، با استفاده از بخش طبیعت، می توانید برای ساعت ها به مناظر زنده و فوق العاده چشم نواز طبیعت خیره شوید ، به صدای آرامش بخش محیط گوش دهید و آرامش را به جسم خود هدیه دهید.
‏سلامت ، بخش سلامت به صورت کلی شامل تمرین های روزانه ای است که به فرد کمک می کند تا آرام شود. تمرین عمیق نفس کشیدن و تمرین یوگا ، دو ابزار بخش سلامت هستند و بخش جذاب دیگر آن موزیک مدیتیشن است که شامل چندین موزیک آرامشبخش بلندمدت و کوتاه مدت است که می توانید از آنها برای خواب ، مطالعه و مدیتیشن استفاده کنید.
‏داستان ، در این بخش می توانید داستان های کوتاه الهام بخش و تاثیرگذار را که به صورت آنلاین بروزرسانی می شود را بخوانید.
‏امیدواریم تا استفاده از این برنامه برای شما مفید واقع شود. تک تک نظرات سازنده شما در این صفحه ، صفحه سایت ریلکس شو و ایمیل هایی که برای ما می فرستید را خواهیم خواند و حمایت شما باعث دلگرمی بیشتر ما برای ادامه ساخت این برنامه می باشد. با ما در تماس باشید.
‏‏اضافه شدن چندین بخش جدید!

نظرات و امتیاز ها

۷۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابلیس جادوگر
دیروز

برنامه خوبی اما به نکات زیر رسیدگی کنید: ۱-داستان ها بیشتر شود. ۲-سرعت برنامه افزایش یابد. ۳-بخش های آفلاین کمی بیشتر شود. و بسیار و خیلی مهم: ۴-سرعت و دانلود بهبود پیدا کند. ‌ داستان صوتی هم بگزارید.

۰ ۰
وحیدامیدی
دیروز

رفقاتامی تونیدنهایت استفاده رو ببریدبه رفقای صمیمی تون معرفی کنید چون هم نشونی سایتش ازدسترس خارج شده هم هیچ شماره تماس ثابت یاهمراه یانشونی نذاشتن و۵سال هم هست که بروزرسانی نشده؛پس هرروزی ممکنه خوداپ هم غیرفعال بشه پس استفاده کنیم تاوقتی هست/امتیازش نزدیک۵هستش/صدهانظر مثبت ورضایت بخش داره/توخلوت وقبل خواب واتاق آرام بهره بگیرید/حتمانصب کنید/ایرانی وبومی هستش/کم نظیره/مثل اسمش هست/صفحه ام اپ پولسازگذاشتم

۰ ۰
883455
٣ روز پیش

درست اجرا نمیشه

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط