استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها خرید
همراه مکانیک

همراه مکانیک

قیمت روز خودرو

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۰۵۶
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده همراه مکانیک|خرید فروش و قیمت خودرو

این روزها با توجه به نوسان قیمت خودرو، اهمیت زیر نظر داشتن قیمت‌های بازار خودرو بسیار ضروری است. ممکن است نیاز به معاملات خودرویی برای هر شخصی وجود داشته باشد و چه قصد خرید خودرو داشته باشید و چه قصد فروش آن، پیدا کردن یک قیمت مناسب بسیار واجب است. همراه مکانیک یک همراه فوق‌العاده برای شما در زمینه معاملات خودرویی است و می‌توانید با حساب کردن روی این برنامه، کار خود را برای داشتن معامله‌ای دلچسب آسان کنید. 

بازار خودرو تو مشتته

اولین مزیت همراه مکانیک را در جایی مشاهده می‌کنید که بخواهید خودرویی خریداری کنید. خودروهای موجود در اپلیکیشن همراه مکانیک همگی کارشناسی‌شده هستند و به همین جهت، می‌توانید از مطابقت‌ آن‌ها با توضیحات و قیمت آن‌ها مطمئن باشید. شما می‌توانید پس از درخواست خودرو، بازدید از آن و نهایی کردن خرید، ضمانتی ۷ روزه از خرید خود نیز داشته باشید. از طرف دیگر، خرید اقساطی خودرو نیز نکته بسیار جالبی به شمار می‌آید و یک ویژگی بسیار مفید و کاربردی است. 

با این حال، اگر به دنبال فروش خودروی خود هستید نیز همراه مکانیک به شما کمک زیادی خواهد کرد. از کارشناسی خودرو و قیمت‌گذاری روی آن شده تا پیدا شدن مشتری برای خودروی شما بدون بازدیدهای فراوان، از جمله مزایای سپردن فروش خودروی خود به همراه مکانیک است. فروش فوری خودرو از طریق همراه مکانیک نیز میسر است که در این صورت شما می‌توانید به سرعت خودروی خود را به پول نقد تبدیل کنید. 

کارشناسی و قیمت‌گذاری خودرو از جمله خدمات مهم همراه مکانیک است. کارشناسان مجرب همراه مکانیک این امکان را فراهم می‌کنند تا قیمت‌گذاری منصفانه و دقیقی بر روی خودرو انجام شود و حتی جبران خسارت ۴۸ ساعته هم در این سرویس گنجانده شده که می‌تواند تا حد زیادی خیال شما را راحت کند. کارشناسی خودروی همراه مکانیک بسیار دقیق است و تمامی اطلاعاتی که شما از خودرو لازم دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

از سوی دیگر، یکی دیگر از خدمات جالب توجه اپلیکیشن همراه مکانیک، وجود ابزار محاسبه قیمت خودروی صفر و کارکرده است. شما می‌توانید تمامی برندها را با این ابزار مورد بررسی قرار دهید و از قیمت دقیق بازار خودرو باخبر شوید که می‌تواند بسیار مفید باشد. 

اگر شما هم می‌خواهید بازار خودرو را به شکلی دقیق دنبال کنید یا می‌خواهید خرید و فروش خودرو انجام دهید، اپلیکیشن همراه مکانیک می‌تواند در این زمینه خدمات زیادی را به شما ارائه دهد.

 

ویژگی‌های اپلیکیشن همراه مکانیک:

. کارشناسی دقیق خودرو

. ابزار محاسبه قیمت خودرو

. امکان خرید و فروش خودرو

. قابلیت فروش فوری خودرو

‏‏رفع خطاهای برنامه و بهبود در عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۱,۰۵۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حمیدایلانی
دیروز

‏✓ اقیاط ‏✗ تمام اقساط نیست

۰ ۰
جواد صادقی
٤ روز پیش

یعنی چی به روز رسانی ک میکنید دیگه نصب نمیشه

۰ ۰
Reza
٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ اطلاعات فنی عالی ‏✗ ندارد بعضی وقتها قیمتها واقعی نیست

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط