استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
کارنامه✔️خرید، فروش و قیمت خودرو

کارنامه✔️خرید، فروش و قیمت خودرو

نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۷
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده کارنامه
اگر خودتان را یک علاقه مند به دنیای خودرو میدانید و به دنبال یک تجربه جدید در این فضا هستید، دانلود اپلیکیشن کارنامه به شما کمک خواهد کرد که تجربه خودتان را نسبت به این موضوع دگرگون کنید؛ کارنامه، پلتفرمی جامع برای ارائه خدمات متنوع به شما در زمینه خودرو سواری است. با کارنامه می‌توانید با خیالی آسوده و بدون دغدغه و دور از مشکل، تمام نیازهای خود را در زمینه خرید، فروش، کارشناسی و خدمات دوره‌ای خودرو برطرف کنید. و چه چیزی از این بهتر؟

برنامه کارنامه چیست؟

کارنامه یک پلتفرم جامع برای خدمات خودرویی است که خدمات بسیار متفاوتی در زمینه های، خرید و فروش خودرو، کارشناسی، مبایعه نامه، خرید قسطی، معاوضه خودرو و استعلام سوابق خودرو دارد که در هیچ پلتفرم دیگری نمی توانید چنین سبد متنوعی از خدمات را پیدا کنید. شما در هر لحظه و با نصب اپلیکیشن کارنامه میتوانید به راحتی قیمت روز خودروها را پیدا کرده و اگر دوست داشتید آگهی فروش خودرو خود را لیست کنید، اگر هم به دنبال خرید یک ماشین جذاب هستید که نیازهای شما را رفع کند، باز هم کارنامه در کنار شما خواهد بود و کمک میکند که در هر لحظه بهترین تصمیم را بگیرید.
کارنامه پلتفرم آنلاین خدمات خودرو بیشتر از آنکه یک اپلیکیشن باشد، یک دستیار دیجیتال برای ماشین بازها و علاقه مندان به دنیای خودرو است که تقریبا با استفاده از این ابزار هرکاری را میتوانند انجام دهند.
برای کسی که قصد خرید ماشین دارد، سوالات بسیار زیادی وجود داشته و شاید مهم ترین مورد این باشد که چطور میتواند به فروشنده اعتماد کند؛ کارنامه به لطف بخش کارشناسی خودرو یک معاینه دقیق از خودرو شما خواهد داشت و کارشناسان این مجموعه کارنامه خودرو شما را با دقت هرچه بیشتر نوشته و شما میتوانید در حین خرید از این کارنامه جذاب استفاده کنید و مشکل عدم اعتماد خریدار را حل کنید. 
پلتفرم های دیگری هم برای خرید و فروش خودرو وجود دارد اما اپلیکیشن کارنامه مایکت یک پلتفرم تخصصی است که منطبق با بازار خرید و فروش خودرو طراحی شده و تمام نیازهای کاربران را که به دنبال یک خرید امن، مطمئن و دقیق هستند رفع خواهد کرد و فقط کافی است که دست به دانلود برنامه کارنامه بزنید و وارد این اپلیکیشن شوید، آن وقت انبوهی از آگهی ها منتظر شما خواهد بود و کافی است که چند دقیقه وقت صرف کرده و ماشین ایده آل خود را از بین صدها آگهی منتشر شده انتخاب کرده و کارهای لازم برای خرید ماشین بعدی خودتان را بدون نیاز به واسطه انجام دهید.
دنیای ماشین ها جذابیت های خاص خودش را دارد و هر فردی که بخواهد قدم به این دنیای جذاب بگذارد نیاز به یک راهنمای کاربلد خواهد داشت که به او در تصمیم گیری های مختلف کمک کند؛ کارنامه شاید ماهیت متفاوتی داشته باشد اما قصد این پلتفرم کمک کردن به شما برای تصمیم گیری راحت تر در دنیای ماشین ها و رفع نیازهای خودرویی شما است؛ فرقی هم نمیکند فروشنده ماشین، خریدار ماشین یا به دنبال استعلام خودرو خود باشید، در هر صورت در اینجا خدمتی وجود دارد که به شما کمک کند و در این دنیایی که سرعت بسیار بالایی هم دارد به شما کمک کند.

دانلود کارنامه چه کمکی به شما خواهد کرد؟

در اینکه کارنامه یک ابزار کاملا متحول کننده و کاربردی خواهد بود هیچ شکی نیست اما اگر هنوز هم شک دارید که کارنامه را نصب کنید یا نه، ویژگی‌هایی که برای شما کاربردی خواهد بود را در ادامه می نویسیم.

کارشناسی خودرو بدون معطلی

کارشناسی کارنامه به شدت دقیق و تخصصی بوده و کارشناسان متخصص این مجموعه با بازدید وضعیت فنی و بدنه خودرو به شما آگاهی لازم را خواهند داد که ماشین شما در چه وضعیتی قرار دارد، اگر هم برای خرید قرار است اقدام کنید این کارشناسی جزئیات کاملی از وضعیت شاسی ماشین، ستون ها، رنگ بدنه، موارد جانبی و مدارک ماشین را شامل شده و به شما اطمینان خاطر کامل می‌دهد که چه توقعاتی باید از خودرو خود یا فروشنده داشته باشید. کارشناسی کارنامه تا سقف 100 میلیون تومان ضمانت برای شما داشته و در سه سطح اقتصادی، استاندارد و ویژه ارائه شده که کار را برای خرید و فروش خودرو برای شما راحت تر از قبل کرده است.

فروش سفارشی خودرو بدون واسطه

خرید و فروش خودرو بدون امنیت و اطمینان خاطر کاری بسیار پر دردسر و با ریسک بالا خواهد بود؛ اما با کارنامه کارشناسان پس از کارشناسی دقیق خودرو قیمت نهایی خودرو شما را اعلام کرده و می توانید ماشین خود را در پلتفرم هایی از جمله کارنامه و یا دیوار آگهی کنید و منتظر مشتری برای آن بمانید. در این سرویس ارائه شده از سمت این پلتفرم، تا مبلغ 800 میلیون تومان ضمانت شده و ماشین هایی با این قیمت در رنج و سبد کارشناسی کارنامه قرار می گیرند.

خرید اقساطی خودرو به آسانی

کارنامه امکان خرید اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی را با شرایطی آسان و بدون نیاز به ضامن، تا 36 ماه اقساط و تحویل فوری، برای شما فراهم کرده است؛ این خدمت را در جای دیگری پیدا نخواهید کرد و واسطه شدن کارنامه به شما کمک میکند که در سریعترین زمان ممکن خودروی خودتان را خریداری کرده و تا ماه ها بعد قسط هایش را بپردازید.

سرویس دوره‌ای خودرو در محل با تمام لوازم کامل

با سرویس دوره‌ای در محل کارنامه، دیگر نگران زمان و مکان انجام سرویس دوره‌ای خودرو خود نباشید.
کارشناسان کارنامه در محل و زمان دلخواه شما، با استفاده از قطعات اصلی و ضمانت‌نامه، سرویس دوره‌ای خودروتان را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

قیمت روز خودروهای صفر کیلومتر

کارنامه یک شبکه کامل از خودروها دارد و قیمت ماشین های صفر کیلومتر تولید شده را بدون هیچ گونه اغراقی منتشر میکند، این سرویس برای کسانی مناسب است که قصد خرید یا فروش ماشین صفر خودشان را دارند و میخواهند از وضعیت بازار آگاه شوند و با چشمان باز به سمت بازار خودرو بروند.

تخمین قیمت خودرو کارکرده

با وارد کردن مشخصات خودروی خودرو خود، می‌توانید از  بازه‌ی قیمتی مناسب برای خرید و فروش آن آگاه شوید و بدون اینکه وارد مباحث عجیبی شوید، بتوانید قیمت خودرو را پیدا کرده و آن را به عنوان یک آگهی فروش خودرو منتشر کنید.

آگهی‌ خودرو

برای راحتی شما و استفاده دقیق تر از اپلیکیشن کارنامه با استفاده از فیلترهای متنوع میتوانید آگهی ماشین خود را منتشر کنید و آن را در معرض دید صدها هزار کاربر مختلف این اپلیکیشن بگذارید؛ کارنامه یک ابزار دقیق برای پیدا کردن آگهی هایی است که با سلیقه شما مطابقت دارد و به همین ترتیب هر دو گروه خریدار و مشتری از فرایندی بسیار جذاب عبور خواهند کرد که در نهایت منجر به معامله ای امن در خرید و فروش خودرو خواهد شد.

استعلام سوابق خودرو

اینکه خودرویی که خریداری میکنید اطلاعاتش منطبق با کارت ماشین باشد و ممنوعیت معامله وجود نداشته باشد یکی از بایدهای خرید خودرو است، از طرفی هم برای وضعیت بیمه ماشین نمی‌شود به حرف هر کسی اعتماد کرد و بد نیست که با استفاده از استعلام سوابق خودرو در کارنامه تمام وضعیت های ماشین را بررسی کرده و حتی خلافی خود را به شکل آنلاین بگیرید و بدانید که چه قدر عوارض آزادراهی برای شما صادر شده است.
کارنامه در همه مراحل در کنار شما خواهد بود و این اطمینان را می‌دهد که بدون کوچکترین مشکلی بتوانید در بازار خودرو فعالیت کنید و تجربه یک خرید امن و مطمئن را داشته باشید.

چرا باید برنامه کارنامه داشته باشیم؟

اگر به دنبال خرید ماشین جدید یا فروش ماشین خود هستید، اگر قیمت روز خودروها را ندارید، اگر به دنبال کارشناسی خودرو هستید که به سرعت کار شما را انجام دهد، و اگر دوست دارید که سرویس دوره ای خودرو خود را در محل و بدون کوچکترین مشکلی انجام دهید؛ کارنامه راست کار شما است و دقیقا همان چیزی است که نباید به راحتی از کنارش بگذرید؛ این اپلیکیشن برای علاقه مندان به دنیای ماشین و تمام کسانی که به نوعی به دنیای خودرو ارتباط دارند و میخواهند اطلاعات خودشان را به روز کنند و حتی تخمین دقیقی از قیمت ماشین ها داشته باشند، به شدت کاربردی بوده و تمام نیازهایی که دارند را پاسخ خواهد داد.
 
‏‏• رفع مشکلات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 732188
٦ روز پیش

‏✗ محیط کاربری خیلی معمولی همون اول که شماره موبایل رو میدی اتفاقی نمیفته

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ميلاد صرايفي
١١ خرداد ١٤٠٣

‏✓ امتيازات كل من موجودي ضروري جدا ‏✗ امتيازات كل من موجودي ضروري جدا امتيازات كل من موجودي ضروري جدا

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر نسرین
١٦ اردیبهشت ١٤٠٣

خیلی اپ خوب و باحالیه کلی یادآور خفن داره

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برای ماشینت لازمش داری