خانه بازی فکری
Construction City 2

Construction City 2

ساخت و ساز در شهر ۲

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۶۲۰
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده HeavyFall Studio
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏در بازی Construction City 2 ماشین آلات صنعتی و پیشرفته در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید با استفاده از آن بتوانید در طی مراحل مختلف ساخت و سازهایی که برایتان در نظر گرفته شده است را انجام دهید. برای این کار ماشین آلات پیشرفته ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید از آنها استفاده کنید.
‏در طی هر مرحله ماموریت و کارهای مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است که با توجه به همان کار، ماشین و ابزارهای لازم نیز برایتان قرار داده شده است. به این ترتیب شما باید بیش از 168 مرحله ای که در بازی وجود دارند را بتوانید با موفقیت انجام داده و کارها را پیش ببرد. بیش از 25 ماشین برای کار نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت و همانطور که گفتیم، برای هریک از کارها، ماشینی مخصوص وجود دارد که باید از آن استفاده کنید. با افزایش امتیازات و به دست آوردن پول بیشتر نیز می توانید ماشین های بهتر و قدرتمندتری خریداری کنید.
‏Construction City 2 با گرافیک بسیار عالی طراحی شده است. در این بازی شاهد محیط اچ دی بسیار عالی و خیره کننده می باشید. فیزیک واقع گرایانه و بسیار عالی بازی از جمله مواردی است که باعث خواهد شد تا یک بازی بی نظیر را تجربه کنید. شبیه سازی ماشین ها و حرکات و همچنین کارهایی که برایتان در نظر گرفته شده است به خوبی هرچه تمام انجام شده است تا یک بازی بی نظیر را شاهد باشید.
‏ویژگی ها:
‏انجام بازی در محیط های مختلف
‏وجود 168 مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف
‏خرید ماشین های جدید پیشرفته
‏ساخت سازه های متفاوت در طی بازی
‏شبیه سازی فیزیکی بسیار واقعی
‏صداگذاری گوش نواز و واقعی
- bug fixes
- added level hints
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟