خانه بازی رانندگی
Bicycle Rider Traffic Race 17

Bicycle Rider Traffic Race 17

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۱.۷۷
تعداد نظرات۲۰۳
سازنده Heavy Gamers
نسخه۱.۵
حجم۲۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۹/۰۵
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏دوچرخه سوار ترافیک مسابقه 2017 جدیدترین فرم مسابقه جاده است و دارای بیشترین تعداد رقبا در جاده ها، رویدادها و تماشاگران است. آماده شدن برای دوچرخه سواری و لذت بردن از مسابقه دوچرخه سواری در اطراف شهر زیبا با ترافیک سنگین. این شبیه ساز دوچرخه مسابقه 2017 به شما تجربه دوچرخه سواری فوق العاده و سریع را در دوچرخه لوکس می دهد. انیمیشن متحرک از حوادث دوچرخه و مانع از دوچرخه 2017 به شما می دهد احساس واقعی از رانندگی دوچرخه سواری و تجربه سواری قهرمانانه.
‏علاقه خود را به مسابقه دوچرخه سواری با بهترین مسابقه گذار دوچرخه سواری از سراسر جهان برای مبارزه برای مسابقه قهرمانی دوچرخه نهایی 2k17.
‏ استفاده از مهارت های مسابقه دوچرخه سواری عالی برای ضرب و شتم تمام سواران ترافیک بزرگراه.
‏ سطح نهایی و چالش برانگیز را به دست بیاورید، برای خرید چرخه های جدید از فروشگاه مجازی انتخاب چرخه پول کسب کنید. بیش از دیگران و دوباره انرژی خود را، refuel nitro با جمع آوری بسته افزایش و لذت بردن از مسابقه بزرگراه با سواری سریع!

‏دور نابودی را در برابر تمام سواران دوچرخه حریف بازی کنید تا از جوهر واقعی دوچرخه سواری در حالت مسابقه ناتوانی لذت ببرید. با تکمیل ماموریت های چالش برانگیز خود، مسابقه خود را با موفقیت انجام دهید و به عنوان قهرمان مسابقات دوچرخه سواری واقعی ظاهر شوید. شما تا به حال چنین بازی های دوچرخه سواری را انجام نداده اید. بنابراین، با آزاد شدن این موتورسیکلت دوچرخه سواری ترافیک مسابقه 2017، دوچرخه خود را با شخص ترکیب می کند. زمان خود را برای نمایش برخی از غرور و مسئولیت مورد نیاز برای سوار شدن به این دوچرخه های شگفت انگیز است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟