استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده TapNation
‏‏برای ایده نوآورانه بازی شیرین کاری چرخه bmx در مسیرهای غیرممکن ارائه شده توسط Mustard Games Studios آماده شوید. از بازی های دوچرخه سواری شدید با بازی چرخه شگفت انگیز و فوق العاده bmx لذت ببرید و دوچرخه ها را در شیرین کاری های دیوانه رانندگی کنید. بازی مسابقه دوچرخه سواری bmx را انجام دهید و در بازی های بدلکاری رانندگی، استاد بدلکاری بازی های دوچرخه غیرممکن باشید. با جدیدترین و شگفت‌انگیزترین مسابقه بدلکاری برای انجام مراحل بازی‌های رانندگی، خود را بازیکن اعتیادآور بازی بدلکاری چرخه bmx کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏انتخاب‌های محیطی متعدد از بازی چرخه و رابط روان این شیرین‌کاری چرخه bmx، بازیکنان را در بازی‌های دوچرخه سرگرم می‌کند. یک مفهوم نهایی از بازی شیرین کاری که در آن می توانید با بازی چرخه سرعت بالا با دیگران رقابت کنید. بروید و دسته شیرین کاری چرخه را کنترل کنید تا سرعت و شتاب مسابقه شیرین کاری cycle 3d را مدیریت کنید. شاید شما بازی های شیرین کاری ماشین و دوچرخه سواری زیادی انجام داده باشید، اما این بازی های رانندگی شیرین کاری دوچرخه غیرممکن یک مسابقه دوچرخه سواری منحصر به فرد است. این بازی مسابقه بدلکاری مگا رمپ ایجاد هیجان انگیزی برای کودکان و بزرگسالان است که در آن حالت های مختلف بدلکاری و بازی مسابقه ای به بازیکن سرگرمی جذاب می دهد. برای انجام بدلکاری، رانندگی و مسابقه در بازی مسابقه دوچرخه سواری، چالش های پشت بام آسمان را تکمیل کنید. بازی cycle stunt race 3d برای دستیابی به پاداش در بازی های بدلکاری رانندگی: مسابقه دوچرخه سواری.
‏به سمت چالش های بازی چرخه bmx بیایید که در آن باید اهداف مسابقه شیرین کاری 3D را درک کنید تا مراحل بازی های دوچرخه غیرممکن را تکمیل کنید: مسابقه دوچرخه. در این بازی‌های دوچرخه سواری پشت چرخ‌ها شوید و چیزهای جدیدی را در رمپ‌های افقی و عمودی که به شما توصیه می‌شود کشف کنید. بازی‌های دوچرخه‌سواری را شروع کنید و در بازی شیرین کاری روی دوچرخه‌های ورزشی سوار شوید تا به هدف مسابقه شیرین‌کاری سه بعدی دوچرخه‌سواری مگا رمپ برسید. گاراژ این بازی دوچرخه بی نظیر است که در آن می توانید مسابقه دوچرخه سواری مورد نظر خود را انتخاب کنید. تمام سطوح و مراحل این بازی بدلکاری چرخه جالب است که در آن شما مهارت های بازی های رانندگی و بازی های مسابقه ای خود را بهبود خواهید بخشید. بنابراین، دکمه مسابقه را در این بازی چرخه فشار دهید و چرخش های عقب و جلو را انجام دهید تا سطوح بازی مسابقه دوچرخه را به پایان برسانید. بسیاری از مراحل بازی چرخه bmx، کاربر را سوار این بازی مسابقه دوچرخه سواری غیرممکن می کند. گرافیک واقعی بازی مسابقه دوچرخه سواری که در آن می توانید تلاش های خود را در مسابقه شیرین کاری دوچرخه سواری به صورت سه بعدی نشان دهید.
‏بنابراین این بازی مسابقه دوچرخه سواری bmx در دست همه است تا خود را در بازی مسابقه دوچرخه سواری بسازید. بازی های بدلکاری را در هوا انجام دهید تا مهارت های مسابقه بدلکاری چرخه را تجربه کنید و در این بازی مسابقه چرخه ای به چپ و راست حرکت کنید تا مراحل را به پایان برسانید. در این بازی شیرین کاری دوچرخه، حالت های مختلفی از بازی چرخه وجود دارد که می توانید مهارت های خود را برای تبدیل شدن به یک دوچرخه سوار حرفه ای بازی های مسابقه ای کشف کنید. این بازی چرخه bmx با دوچرخه‌های مختلف مدرن، کاربران را درگیر بازی‌های جذاب دوچرخه bmx می‌کند.
‏بازی‌های دوچرخه با مسیرهای غیرممکن را به صورت سه بعدی دانلود و بازی کنید و تکنیک‌های جدید را در دنیای مسابقه بدلکاری کشف کنید. در این مسابقه بدلکاری دوستان خود را به چالش بکشید و با حرکات ویژه در این بازی های رانندگی بر عرصه مسلط شوید: مسابقه دوچرخه سواری. بهترین ها برای دوستداران بازی های مسابقه ای تا تبدیل به بازیکن چرخه بازی اعتیاد آور شوند.
‏ویژگی های بازی چرخه:
‏🚴 سطوح و ماموریت های جالب بازی های دوچرخه
‏🚴 کنترل انتخاب بازی چرخه
‏🚴 روان گیم پلی و رابط واقعی
‏🚴 سرگرمی و هیجان زیادی در بازی چرخه ای
‏‏🚴 به‌روزرسانی جدید Cycle Stunt 🚴

‏- رفع مشکلات گیم پلی
‏- اضافه شدن حالت جدید شیرین کاری خارج از جاده
‏- اضافه شدن حالت مسابقه شدید خارج از جاده
‏- چندین چرخه و سوارکار< br>- محیط های متعددی مانند شهر، دریاچه، کوه و صحرا اضافه شد
‏- حالت های مختلف مانند حرفه، سبک آزاد، شیرین کاری gt، مسابقه و سوارکاری خارج از جاده و غیره
‏- اضافه شدن پیشنهادها و جوایز ممتاز

‏ دانلود کنید و لذت ببرید. بازخورد خود را برای به روز رسانی های آینده ارائه دهید.

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر زهراتوکلی
٣ اسفند ١٤٠١

خیلی بد است ولی از شما خاهش می فرمایم نتمو بر گردانی تا ازتان شکیت نکردم

میپسندم۳۴ نمیپسندم۲۳
عکس کاربر ddg
٢ بهمن ١٤٠١

من ر*دم توی این بازی

میپسندم۳۶ نمیپسندم۲۱
عکس کاربر ╄ ♔ λℳίℜ ♔ ╄
١٦ دی ١٤٠١

‏✓ مسخره ‏✗ بی کیفیت ‏✗ سیاه شدن صفحه ‏✗ مسخره و مزخرف من بازی ش کردم مسخره

میپسندم۴۶ نمیپسندم۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده