استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Wedding party. Games for Girls

Wedding party. Games for Girls

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۱۷
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱۳
حجم۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Hippo Kids Games
‏‏بالاخره پسرعموی هیپو داره ازدواج می کنه و همه شهر می خواهند برای این عروسی برنامه ریزی کنن. اما این جشن عروسی قرار است یکم دیتر برگزار بشه و تدارکات عروسی کاملا انجام شده. وقتش رسیده که شما به فروشگاه عروسی بروید، لباس انتخاب کنید، آرایش کنید و زیباترین گل ها رو برای دسته گلتون انتخاب کنید. این یعنی بازی های جالب و هیجان انگیز زیادی برای دخترها که در این داستان وجود دارد.

ویدئو معرفی بازی

‏ این بازی شامل بهترین آیتم ها برای دخترهاست. برای یک عروسی و مهمانی بزرگ برنامه ریزی کنید. ماجراهای جالبی در انتظار شماست! تدارک دیدن برای عروسی فقط یک بازی نیست، بلکه کاری کاملا جدی و سخته!
‏ قبل از انتخاب دسته گل هیپی باید به خودش برسه: دوش بگیرید، صبحانه بخورید، لباس انتخاب کنید و بازی رو شروع کنید. قبل از رفتن به فروشگاه عروسی از مزرعه گل بازدید کنید، چون ما بهترین و زیباترین گل ها رو پرورش می دهیم.
‏ پس از اون برای تزیین دسته گل به گل فروشی می رویم. اما همه کارها به این آسونی نیست. در راه موانع و اتفاق های خنده داری میفته. توی این مهمانی حیرت انگیز، عروس و داماد شخصا شما رو به مهمانی دعوت می کنن!
‏ جشن عروسی و تمام بازی ها برای دخترها کاملا رایگانه! اوقات خوبی رو براتون آرزومندیم!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده