استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Home Design Dreams house games

Home Design Dreams house games

نسخه۱.۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۵
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۷۹
حجم۱۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Holy Cow Studio
‏‏به طراحی رویاهای خانه خوش آمدید! بازی بهترین بازی طراحی خانه مسابقه 3 بازی پازل! از این بازی لذت ببرید که سطوح پازل تطبیق رنگارنگ را با خانه ای که شما ترمیم می کنید ، makeover و تزئین می کنید! با کمک به خانواده های خوش شانس با ترمیم خانه های شگفت انگیز ، بهترین طراح اتاق فانتزی باشید. بسیاری از سبک های رایگان و ترکیب مبلمان در انتظار شما در بازی هستند! حل 3 بازی پازل جالب برای کمک به طراحی ، سفارشی سازی و تزئین خانه رویایی شیرین فانتزی کامل با دکور اتاق زیبا. انتخاب های صحیح را انجام دهید که می تواند یا تلنگر یا فلاپ باشد. بسیاری از خانواده ها برای بازگرداندن اتاق های بالا و پایین وسایل ثابت خود روی شما حساب می کنند! بگذارید خط نقاشی خاطرات شیرین را اجرا کنیم!

ویدئو معرفی بازی

‏ویژگی های بازی:
‏* طراحی خانه: پازل اعتیاد آور باز بازی. سبک های مختلفی در اختیار شماست! همه خانه های خودتان را مرتب کنید ، بسازید ، بسازید ، رنگ کنید و بازیابی کنید و همه آنها را خوشحال کنید!
‏* چندین داستان: داستانهای مختلف بر افراد مختلفی متمرکز است که در زندگی رمز و راز خود از موقعیتهای مختلفی گذر کرده اند که باعث می شود این داستان شیرین حتی هیجان انگیزتر و خوشحال تر شود! در حالی که طراحی خانه های رویای شیرین خود را دنبال می کنید ، با خط داستان ماجراجویی رمز و راز ، ایجاد و ایجاد کنید!
‏* طراحی ، ایجاد ، نوسازی ، ساخت ، تلنگر ، رفع ، makeover ، کاردستی ، رنگ آمیزی اتاق های مختلف شبیه سازی ، از جمله اتاق های زندگی شاد با خانواده ، آشپزخانه های شیک ، حمام های بسیار جذاب و اتاق خواب های خنک! طرح های فلاپ را به طرح های تزئینی فوق العاده تبدیل کنید!
‏* بازسازی خانه / عمارت / جزیره / فضای داخلی قلعه - اتاق مدرن یا قدیمی مدرسه؟ کاردستی ، دکور شما ، شما طراحی می کنید!
‏* باز کردن رمز و راز: پیشرفت بیشتر به معنای باز کردن بیشتر رمز و راز ، بیت و قطعات داستانهای مختلف شاد و شبیه سازی دکوراسیون بیشتر است.
‏* خود را با تنوع باورنکردنی از مبلمان تزئینی داخلی با طراحی بالا ، روشنایی دکوراسیون ، رنگ ، کاردستی ، کفپوش و سایر مبلمان بیان کنید و یا فقط از طرح های اتاق فانتزی ساده فلاپ جلوگیری کنید!
‏* شبیه سازی اعتیاد به بازی اعتیاد آور را با حالت آفلاین تجربه کنید تا بتوانید بازی را از تزئین خانه داخلی خود به خط شیرین و پر از خاطره های سرگرم کننده برسانید!
‏* مسابقه هیجان انگیز 3 سطح انفجار: صدها مسابقه مسابقه سطح 3 با بسیاری از تقویت کننده های عالی و انفجار. تطبیق بیشتر به چالش کشیدن به معنای تزئین بیشتر و شبیه سازی شیرین بیشتر سرگرم کننده است!
‏* شخصیت های زنده با داستان ها و خاطرات سرگرم کننده: شخصیت های جالب و منحصر به فرد سرخ شدن! بسیاری از شگفتی های شیرین تر!
‏* خانه های چندگانه / عمارت / قلعه / جزیره: از دکوراسیون و ساخت و ساز یا طراحی یا ترمیم تنها یک خانه رمز و راز / قلعه / عمارت / جزیره و فقط یک داستان فانتزی شیرین راضی نیستید؟ ما خانه های رمز و راز شبیه سازی زیادی برای شما داریم که می توانید ساخت ، تلنگر ، طراحی ، کاردستی ، رنگ آمیزی ، ایجاد یا تزئین و ایجاد انفجار را انجام دهید!
‏* چند قرن در سده های مختلف با خاطرات خط داستان: دوره های مختلف و زمان های مختلف ، تزئین یک عمارت فانتزی یا ساخت قلعه در جزیره ، یا یک خانه مدرن چندین گزینه و داستان جالب برای باز کردن آن!
‏* به روزرسانی های مکرر ، تازه و رایگان مطالب داستانی با چالش های جدید صنایع دستی فانتزی ، برنامه های کف ، محوطه سازی ، طراحی ، ساختمان ، تزئین وسایل اتاق فصلی و موارد دیگر!
‏بیایید تطبیق کنیم ، خط خاطرات شیرین را اجرا کنیم و خانه های قدیمی / قلعه / عمارت / جزیره / خانه ها را به پاتوق های خانوادگی افسانه ای و انفجار سرگرم کننده تبدیل کنیم! شما لزوماً لازم نیست که به عنوان یک کوهنورد خانه باشید و یا نیاز به دانش در مورد ساخت و ساز خانه ، طراحی و یا چرخش آن دارید.
‏منتظر چی هستی؟ بیایید خط خاطرات شیرین را اجرا کنیم و بیایید اکنون شروع به نقاشی و تزئین کنیم! بیا بازی Dream Home Dreams! زمان نشان دادن استعداد طراح خود برای طراحی خانه در بازی! دستگیره ها را بگیرید و خانه رویایی خود را اکنون به صورت رایگان زنده کنید! بیایید از آن خط پیاده برویم و یک انفجار داشته باشیم. Home Design Dreams یک بازی رایگان است. همین حالا آن را به رایگان دریافت کنید!!
‏‏- سایر بهبودهای بازی و رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۷۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ساشا
٢٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ جورچین های متفاوت ‏✗ کمی سخته خیلی خوبیه

میپسندم۱۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر رها
١٢ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خوبه کلا ‏✗ کاش مودشده بود ‏✗ قیمتای وسایلاش خیلی زیاده دم به دقیقه بایدپازل جورکنی

میپسندم۱۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر برف
١٨ فروردین ١٤٠٢

تو مشخصات بازی نوشته آفلانه ولی با ابنترنت کار میکنه

میپسندم۲۶ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده