خانه بازی اکشن
Desert Sniper 3D : Free Offline War Shooting Games

Desert Sniper 3D : Free Offline War Shooting Games

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۲
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده fighting games
‏‏میدان نبرد بازی Battlefield: به عرصه قوانین بیابان تیرانداز از خفا 3D خوش آمدید!
‏بهترین بازی شکار همراه با قوانین تیراندازی تک تیرانداز 3D برای رایگان!
‏استاد تک تیرانداز قاتل کماندویی ارتش مدرن؛ آماده برای مبارزه با در میدان جنگ واقعی
‏توجه! بیابان است تحت برخورد نظامی و جنایتکاران. فقط شما نجات دهنده بومی شهر خود می باشد. به بهترین تیرانداز از خفا 3D -Sniper، انتخاب کنید تا بهترین تفنگ، سرگرم تمام ماموریت، هدف و شلیک! و شروع به کشتن criminals.Enjoy بازی های جدید 2020.
‏اسلحه آماده به عمل! پاسخ بهترین تک تیرانداز! تبدیل شدن به ارتش یک مرد! قدم به دنیای بازی های آنلاین برای عکسبرداری قاتل. تفنگ بازی شگفت انگیز 3D سرگرم کننده ترین اعتیاد آور بازی اکشن تیراندازی است. این بازی تیراندازی آنلاین و همچنین بازی آنلاین تیر اندازی است. تجربه تیراندازی شدید در بازی جنگی. تفنگ بازی2020
‏به بهترین تیرانداز از خفا. استفاده از اسلحه تیراندازی برای متوقف کردن assassins.When مرد سرد تک تیرانداز به عنوان یک قاتل اسلحه در عمل می پیوندد هیچ کس نمی تواند پیروزی خود را متوقف کند. بهترین تفنگ را انتخاب کنید و شروع به تیراندازی تک تیرانداز. بهترین سرگرم کننده بازی تیراندازی خود را به صورت رایگان، لذت بردن از آنلاین و آفلاین تیراندازی بازی.
‏گرافیک گرافیکی با کیفیت بالا
‏بهترین بازی اکشن تک تیرانداز، اسلحه شگفت انگیز تیراندازی.
‏بازی ارتش آزاد
‏هدف به ساقه و به بهترین تیرانداز از خفا جنگ.
‏سرد جدید ماموریت تیرانداز از خفا
‏تاریخ یک مرد ارتش مانند بهترین قاتل از بازی های تیراندازی آنلاین 2020. باشید که بهترین تک تیرانداز از ترور در حال اجرا در ماموریت های آفلاین.
‏ارتقا تفنگ خود را
‏لذت بردن از مقدار زیادی از سلاح، بهترین تفنگ تیرانداز از خفا بازی آنلاین ماموریت، تفنگ ساچمه ای یا تپانچه به آزاد قدرت خود را در جنگ آنلاین. ارتقا در صورت لزوم در جنگ است.
‏سرگرم کننده از بازی های آنلاین و بازی آفلاین
‏تجربه بهترین بازی اکشن تک تیرانداز تیراندازی. بازی با تمام بهترین تک تیر اندازها از بازی های آنلاین و آفلاین! رایگان!
‏مطلع تفنگ و رفتن برای عمل! پیوستن به ارتش، استفاده از تک تیرانداز خود را به قاتل آنها در حال حاضر به صورت رایگان! فقط بهترین تک تیرانداز جنگ برنده خواهد شد. لذت بردن از بازی های جنگی جدید 2020.
‏بازی های مبارزه برای شما ساخته شده است بهترین اقدام رایگان و سرگرم کننده بازی تیراندازی صحرا تیرانداز از خفا 3D: میدان نبرد میدان جنگ! شروع به تیراندازی به حال، آنلاین یا آفلاین!
‏دانلود در حال حاضر بهترین صحرا تیرانداز از خفا 3D: میدان جنگ میدان نبرد! به صورت رایگان، محبوب تفنگ رایگان بازی تیر اندازی.
‏تک تیرانداز 3D: بازی های جنگی- تفنگ بازی شوت با بهترین اسلحه تک تیرانداز. بازی بدون اینترنت. تفنگ بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟