استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Kung Fu Attack: Final Fight

Kung Fu Attack: Final Fight

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۰.۱۰۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۹
حجم۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Hs Soft
‏‏چالش ابرقهرمانی کونگ فو
‏جنگ 'فینال حمله کونگ فو - بوکس با یک پانچ' آغاز شد! فقط قوی‌ترین‌ها می‌توانند دختر را از شر تبهکارانی که او را تعقیب می‌کنند نجات دهند!
‏در ماجراجویی جنگی پر اکشن این بازی جنگجو با نزاع‌بازان وحشیانه و فراموش‌نشدنی غوطه‌ور شوید. با بازی به عنوان قهرمان مبارز عصر فانی، جهان را نجات دهید. مانند سایر بازی‌های نبرد جنگجو، باید به عنوان یک قهرمان مبارز کونگ فو بازی کنید که برای آزادی و شکوه می‌جنگد.

ویدئو معرفی بازی

‏FIGHTING KING OF RING
‏به کلوپ رزمی استادان کونگ فو اتک و نبرد بپیوندید. برای تبدیل شدن به یک کابوس دشمن در مبارزه حماسی با قهرمانان کونگ فو! با ضربات ترکیبی در یک میدان مبارزه، قهرمانان کونگ فو را عجله کنید! سرعت کلید پیروزی در مبارزه تن به تن است. نزاع و جدال شما را مجبور می کند تا از تاکتیک های یک درگیری فانی، سلاح های ویرانگر و جادوی نبرد در چالش کونگ فو استفاده کنید.
‏مبارزان زیادی:
‏شما می توانید جنگجویان زیادی مانند کونگ فو لی، اژدها انتخاب کنید. جنگجوی استیکمن، جنگجوی نینجا.
‏قهرمانان مبارزه
‏رقبای خود را انتخاب کنید تا در این بازی اکشن مبارزه ای سریع، به یک مبارز شکست ناپذیر تبدیل شوید! ضربه قاطع، ضربه مرگبار و نابودی حیاتی علیه هر ابرقهرمان کونگ فوی مبارز در یک لیست مبارزه وارد کنید تا قهرمان بازی مبارزه شوید!
‏جنون مبارزه واقعی
‏برای شکست مانند سایه قهرمانان کونگ فو عمل کنید. همه حریفان در میدان نبرد. مهارت های خود را در دوئل های قهرمان چینی در مقابل قهرمانان کونگ فو اثبات کنید و به عنوان یک افسانه جنگی از داستان های جنگجو، میراثی به جا بگذارید! مهارت های قدرتمند مبارزه خیابانی را در حالت داستانی به نمایش بگذارید و حریفان را از لیست خود برای مبارزه حذف کنید. به میدان نبرد «فینال حمله کونگ فو - بوکس وان پانچ» با شخصیت های معروف بپیوندید و ماهرترین مرد مبارز در یک بازی جنگجو باشید.
‏مهارت های خود را برای بالاتر بودن تسلط پیدا کنید
‏تمام تکنیک های مبارزه مخفی را مطالعه کنید در حالت آموزش تسلط بر ترکیب‌های جدید حملات غوغا و تکنیک‌های سلاح برای له کردن حریفان در انقلاب بهترین بازی‌های مبارزه‌ای. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مبارز و حریف خود را انتخاب کنید و تا جایی که می توانید به آنها ضربه بزنید. همچنین سبک مبارزه در کنترل شماست. می توانید سعی کنید سریعتر از رقیب خود عمل کنید یا می توانید از توانایی های نگهبانی خود برای خسته کردن دشمن خود استفاده کنید. مراقب هر حرکت دشمن خود باشید که با شما می جنگد. از ضربات مشت و لگد با دقت و سریع استفاده کنید. به موقع تصمیم بگیرید، با مشت و لگد در زمان مناسب به دشمن حمله کنید و با دقت و سرعت در اقدامات خود، حمله دشمن را مسدود کنید. از قدرت دشمن علیه خود استفاده کند. در مفهوم بازی مبارزات واقعی، مبارزه با اکشن منسجم قوی است، لذتی مضاعف بصری و حسی، شور و اشتیاق مداوم و خون به شما ارائه می شود. جنگجوی خود را با قدرت های ویژه ارتقا دهید تا او را به یک ابرقهرمان واقعی کونگ فو تبدیل کنید!
‏مثل یک استاد بجنگید تا شکوه مبارزه را بدست آورید
‏از این انقلاب کلاسیک جنگی کونگ فو اتک فینال - One Punch لذت ببرید. بازی های بوکس که در آن می توانید تجربه مبارزه نهایی کونگ فو بین ابرقهرمانان واقعی را به دست آورید. اگر به بازی های اکشن علاقه دارید، هرگز این یکی را از دست ندهید!

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۹۲۳۸۴۶
٢٠ مهر ١٤٠١

عالی عالی ععععععاااااااااااااللللللللللللیییییییییدمن هم فیلم بروسلی و بازی بروسلی دارممنم که هرکت هاش هم بلدم بروسلی عشق ععععععششششششقق

۱۰ ۳
مرتضی
٦ مهر ١٤٠١

درجه یکه حتما دانلود کنید

۸ ۰
عرفان
٢٥ دی ١٤٠١

سخت👌👌👌💫ولی خیلی خوبه

۲ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده