استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
I Am Fighter! - Kung Fu Game

I Am Fighter! - Kung Fu Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۲.۱۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۳
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۴
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Hs Soft
‏‏'من جنگنده هستم! - مشت کونگ فو' که همه آن خاطرات نوستالژیک را زنده می کند و به شما امکان می دهد بازی های کلاسیک کونگ فوی استراتژیک آرکید را که در آنها بزرگ شده اید دوباره زنده کنید!
‏برنده شدن در یک مسابقه وحشیانه آسان نیست. . با دشمنان مختلف روبرو شوید که آنها را شکست داده و از رینگ پایین بیاورید. از رفلکس‌های سریع و حرکات ویژه استفاده کنید، مشت‌های سخت را آزاد کنید، ضربات و ترکیب‌های بی‌نقص را بزنید، همه حریفان را شکست دهید و پادشاه نبرد شوید. 'I Am Fighter! - Fist of Kung Fu' یک تجربه رزمی بی سابقه را برای شما به ارمغان می آورد!
‏[ویژگی های بازی]
‏- قهرمانان بیشتر: Lee, Koku(ssj, ssj2/3/4)
‏- کلاسیک کنترل‌ها حتی بهتر شده‌اند!
‏- گرافیک شگفت‌انگیز و انیمیشن‌های روان!
‏- جلوه‌های واقعی‌تر مبارزه خیابانی! از له کردن دشمنان خود لذت ببرید!
‏- مشت خود را مسلح کنید، مهارت‌های متنوعی را بیاموزید.
‏- چهره دشمنان متفاوت است! آنها را شکست دهید و تمام قلمروهای آنها را بگیرید!
‏هر چند آنها را دست کم نگیرید! آنها مبارزان قدرتمند کونگ فو هستند. سلامت، قدرت مشت، قدرت ضربه و تکنیک سلاح شخصیت خود را ارتقا دهید تا دشمنان قوی تر را شکست دهید. از مشت و لگد با دقت و سرعت استفاده کنید. به موقع تصمیم بگیرید، با مشت و لگد در زمان مناسب به دشمن حمله کنید و با دقت و سرعت در اقدامات خود، حمله دشمن را مسدود کنید. از قدرت دشمن علیه خود استفاده کند. در مفهوم بازی مبارزاتی واقعی، مبارزه با اکشن منسجم قوی است، لذتی دوگانه بصری و حسی، ادامه اشتیاق و خون به طور همزمان به شما ارائه می شود. Rage روشن است! مشت خود را بچسبانید و برای یک نبرد بی رحمانه در ضرب و شتم شهر آماده شوید.

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ZOMBELR
١٤ دی ١٤٠١

‏✓ کیاب های خفن و فانFan ‏✓ شخصیت های متنوع و یار های مختلف ‏✓ Speshilهای مخوصوص هر شخصیت ‏✗ ندارد عالی مخصوصا شخصیت بروسلی و نینجا

۹ ۲
امیر
٨ مهر ١٤٠١

‏✓ کاراکتر های گوناگون ‏✓ مراحل متنوع ‏✓ قابلیت اجرای آنلاین هم آفلاین ‏✓ نداشتن وابستگی زیاد به بازی ( اعتیاد) ‏✗ گرافیک متوسط سلام و عرض ادب به سازنده ، تشکر از بازی خوبتون

۷ ۳
آرتین
٦ مهر ١٤٠١

‏✓ بهترین بازی برای بروسلی ‏✓ سرگرم کننده ‏✗ پول کم میده عالیه فقط پول کم میده

۱۴ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده