خانه بازی استراتژی
Army Men Strike - Military Strategy Simulator

Army Men Strike - Military Strategy Simulator

تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۴۸
حجم۱۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Volcano Force
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏بازی اندروید Army Men Strike یک بازی اکشن در فضایی فانتزی میباشد. در این بازی اندرویدی با سرباز های اسباب بازی، ماشین های RC و روبات های اسباب بازی یک ارتش قدرتمند بسازید و با دشمنان خود در دنیای کودکی وارد مبارزه شوید و رویاهای کودکی را به واقعیت تبدیل کنید.
‏در بازی اندروید Army Men Strike با جمع آوری اسباب بازی های مختلف آنها را فرماندهی کنید و قهرمانان مختلف کودکی را استخدام کنید و دنیای کودکی خود را بسازید. در اتاق های مختلف با ماشین های RC مسابقه دهید و در باغچه به دنبال گنج بگردید. با دوستانتان سپاه بسازید و با دانشمندان دیوانه مسابقه دهید. در میدان نبرد با دشمنان از استراتژی استفاده کنید و مردان ارتش خود را به سوی قهرمانی هدایت کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت بینظیر HD ارائه شده است و بازی در فضایی فانتزی با کارکترهای اسباب بازی یک بازی جذاب اکشن فانتزی را ارائه داده است.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Army Men Strike :
‏– بازی اکشن جذاب در فضایی فانتزی
‏– جمع آوری ارتشی از سرباز های اسباب بازی
‏– ساخت ارتش با ماشین های RC و روبات های اسباب بازی
‏– ورود به دنیای کودکی با دشمن های دوران کودکی
‏– هدایت ارتش اسباب بازی های به سمت پیروزی
‏– استخدام قهرمانان مختلف کودکی
‏– مسابقه با ماشین های RC در اتاق های مختلف
‏– دارای گرافیک بینظیر HD و فضایی فانتزی
‏– دارای کارکترهای اسباب بازی متنوع
Update 3.76.0

1.Optimized some event maps (Kill Kate, etc.): when teleporting to an event map, the main page's ranking will no longer show up.
2.Optimized parts of Robot Exclusive Weapons' display.
3.Optimized the Officer Skill Upgrade Page: due to the Merit Medals being unusable for upgrading AMS Customized Officers' skills, starting today, Merit Medal-related benefits will not be shown.
4.Fixed a bug with Demeter's Skill, Metal Detection, not showing up in Gathering Reports.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟