استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Men Toy Squad Survival War Shooting

Army Men Toy Squad Survival War Shooting

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۰۳
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۸
حجم۸۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BlakeSullivan
‏‏ارتش بزرگ مردان جنگی برای زنده ماندن به جنگ ادامه می‌دهد . ارتش سربازان اسباب‌بازی را کنترل کنید , از تمام مهارت‌های تاکتیکی و استراتژیک خود استفاده کنید و نیروهای ارتش خود را شکست دهید .
‏آیا حاضرید افراد بد با ارتش کوچک سربازان اسباب‌بازی خود را نابود کنید ? میدان جنگ خود را انتخاب کنید - آن را در حمام , آشپزخانه , اتاق نشیمن و یا حتی باغ - انتخاب کنید - جای مشخصی از سربازان خود را بگیرید و به این جنگ حماسی مردان جنگی در جنگ تیراندازی کنید !
‏البته , سربازان و مزدوران شما فقط اسباب‌بازی‌های پلاستیکی هستند , اما نبردها به اندازه یک جنگ واقعی هیجان‌انگیز است ! به خاطر داشته باشید که ارتش شما چندان بزرگ نیست , بنابراین هر واحد آن را تحسین کنید ! وقتی زمان تمام می‌شد , ارتش با سربازهای عروسکی زنده نبرد را برنده می‌شد ! ماموریت شما متوقف‌کردن ارتش رقبای شما با حداقل ضرر خودتان است !
‏برای هر یک از افراد موفق سکه کسب کنید و سلاح‌های جالب جدیدی خریداری کنید , برای سرباز پلاستیکی خشن و یا مهمات ارتش سوپر شما ! به یاد داشته باشید که هر سلاح ویژگی‌های خاص خود را دارد , بنابراین عاقلانه انتخاب کنید , به پیش فکر کنید و به استراتژی خود فکر کنید - این لحظه فوق‌العاده است ! مواظب باشید که شاخص‌های ارتش خود را از دست ندهید و خوش بگذرانید .
‏ماموریت‌های کامل با سطوح دشواری رو به افزایش و شکست هر ارتش رقبای خود ! مهارت‌های عکاسی و استراتژی شما یک سرباز معمولی از کوچک‌ترین اما قدرتمندترین ارتش و جنگ با ارتش دیگر است ! پایگاه مخالفان خود را بگیرید و سعی کنید هیچ سربازی را از دست ندهید !
‏در این جنگ پیروز شوید و به حاکم میدان نبرد خانگی با افراد ارتش در جنگ جنگ اسباب‌بازی تبدیل شوید !
‏ویژگی‌های جنگ اسباب‌بازی مردان ارتش :
‏سربازان شگفت‌انگیز جنگ در میدان نبرد
‏* طیف گسترده‌ای از سلاح‌های مختلف با ویژگی‌های خودشان
‏* فرصت بهبود مهارت‌ها و راهبردهای خود;
‏گرافیکی برجسته
‏مهارت‌های عکاسی و استراتژی خود را به عنوان یک سرباز معمولی از کوچک‌ترین اما قدرتمندترین ارتش در این خانه و نبرد با ارتش دیگر در جنگ جنگ اسباب‌بازی مردان مسلح کنید !

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ماکان
٢٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ good 🙂🙂🙂🤗 makan

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مهرسام
٣٠ مرداد ١٤٠٢

خوبه بد نیست🥈👍

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر ∅111¹
٩ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ مود ‏✗ ارتش کمه😕

میپسندم۴۷ نمیپسندم۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده