استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Men Toy War Shooter

Army Men Toy War Shooter

نسخه۹.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۳۸ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۳۳
حجم۹۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Donig Box Studio
‏‏وقتش رسیده که به دوران بچگی خودتون برگردید! سربازهای ارتش اسباب بازی رو کنترل کنید و تاکتیک ها و مهارت های استراتژیکتون استفاده کنید و کاری کنید و به راحتی حریفتون رو شکست بدید!
‏ آیا آماده اید که با سرباز هاتون آدم بدها رو نابود کنید؟ میدون جنگتون رو انتخاب کنید و نیروهاتون رو اونجا قرار بدید و در یک جنگ حماسی و فوق العاده پیروز شوید.
‏ درسته که سربازهای شما اسباب بازی و پلاستیکی هستند، اما جنگ های شما واقعا جنگی هیجان انگیز و فوق العاده است! توجه کنید که ارتش شما خیلی بزرگ نیست و از هرچیزی که دارید به خوبی استفاده کنید تا در این جنگ بزرگ برنده بشید! ماموریت شما این است که رقیب ها را با حداقل تلفات متوقف کنید و شکست بدید.
‏ برای هر جنگ سکه هایی به دست میارید که می تونید با اونها سلاح های جدیدی بخرید و مهمات خودتون رو ارتقا بدید! به یاد داشته باشید که هر کدوم از سلاح ها ویژگی های خاص خودشونو دارند، پس خیلی هوشمندانه اونها رو انتخاب کنید و قبل از استفاده کردن از اونها استراتژی خودتون رو بچینید تا هیچ سربازی رو از دست ندید.
‏ هرچقدر که سطحتون بالاتر میره، ماموریت هاتون رو کامل تر کنید و ارتش حریف رو شکست بدید! مهارت های تیراندازیتون رو به رخ اونها بکشید و با قدرتمندین ترین جنگنده ها ارتشتون رو ارتقا بدید! پایگاه دشمن رو تصرف کنید و سعی کنید همه سربازها رو زنده نگه دارید.
‏ به یک فرمانده بزرگ و پیروز تبدیل بشید!
‏ ویژگی های این بازی:
‏ سربازهای اسباب بازی شگفت انگیز
‏ سلاح های متنوع و مختلف
‏ استفاده از تاکتیک ها و استراتژی ها
‏ گرافیک سه بعدی و عالی

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهرسام
٣١ مرداد ١٤٠٢

این بازی خیلی بد است! یک ستاره هم براش خیلی زیاد است یک ستاره دادم که نظرم ثبت بشه 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🥉🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 نمیتونم هیچ کاری بکنم نمیتونم اینوِنتوریم رو باز کنم نمیتونم با تفنگ شلیک کنم نمیتونم مشت بزنم نمیتونم سوار ماشین بشم وقط میتونم لَگت بزنم و نقشه رو باز کنم و خرید کنم دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم این اتفاقات اولش اتفاق نمیوفته میرم جلو تر این اتفاقا میوفته و این اتفاقا رو فقط میتونم داخل مموریت ها ا…

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر parsa geim
١٨ مرداد ١٤٠٢

کسی می دونه نسخه ی اصلیش کجاس ؟

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر vesal
٢٠ بهمن ١٤٠١

خیلی بازی بدی هست اصلا بالا نمیاد یدونه ستاره هم از سرشم زیادی هست یک ستا ره هم دادم تا نظرم ثبت بشه

میپسندم۳۶ نمیپسندم۳۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط