خانه برنامه سرگرمی
Army Men Toy War Shooter

Army Men Toy War Shooter

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۲
حجم۹۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Donig Box Studio
‏‏وقتش رسیده که به دوران بچگی خودتون برگردید! سربازهای ارتش اسباب بازی رو کنترل کنید و تاکتیک ها و مهارت های استراتژیکتون استفاده کنید و کاری کنید و به راحتی حریفتون رو شکست بدید!
‏ آیا آماده اید که با سرباز هاتون آدم بدها رو نابود کنید؟ میدون جنگتون رو انتخاب کنید و نیروهاتون رو اونجا قرار بدید و در یک جنگ حماسی و فوق العاده پیروز شوید.
‏ درسته که سربازهای شما اسباب بازی و پلاستیکی هستند، اما جنگ های شما واقعا جنگی هیجان انگیز و فوق العاده است! توجه کنید که ارتش شما خیلی بزرگ نیست و از هرچیزی که دارید به خوبی استفاده کنید تا در این جنگ بزرگ برنده بشید! ماموریت شما این است که رقیب ها را با حداقل تلفات متوقف کنید و شکست بدید.
‏ برای هر جنگ سکه هایی به دست میارید که می تونید با اونها سلاح های جدیدی بخرید و مهمات خودتون رو ارتقا بدید! به یاد داشته باشید که هر کدوم از سلاح ها ویژگی های خاص خودشونو دارند، پس خیلی هوشمندانه اونها رو انتخاب کنید و قبل از استفاده کردن از اونها استراتژی خودتون رو بچینید تا هیچ سربازی رو از دست ندید.
‏ هرچقدر که سطحتون بالاتر میره، ماموریت هاتون رو کامل تر کنید و ارتش حریف رو شکست بدید! مهارت های تیراندازیتون رو به رخ اونها بکشید و با قدرتمندین ترین جنگنده ها ارتشتون رو ارتقا بدید! پایگاه دشمن رو تصرف کنید و سعی کنید همه سربازها رو زنده نگه دارید.
‏ به یک فرمانده بزرگ و پیروز تبدیل بشید!
‏ ویژگی های این بازی:
‏ سربازهای اسباب بازی شگفت انگیز
‏ سلاح های متنوع و مختلف
‏ استفاده از تاکتیک ها و استراتژی ها
‏ گرافیک سه بعدی و عالی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟