استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
یه بوس خوشمزه

یه بوس خوشمزه

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۴/۱۲
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده هوراگیمز
‏‏یکی از راه‌های آموزش به کودکان در دنیای امروز، آموزش از طریق کتاب است. نردبان قرمز جایی است که ما در آن تصمیم گرفتیم کتاب‌هایی برای کودکان چاپ کنیم تا با خواندن آن‌ها و مهارت‌هایی که از کتاب می‌آموزند آینده روشن‌تری در انتظارشان باشد. انتخاب این‌که چه مهارتی با چه شیوه‌ای به کودک آموزش داده شود یکی از مهارت‌های ماست. ما سعی داریم از طریق آموزش غیرمستقیم مفاهیم اصلی مهارت‌های زندگی مانند: مهارت های ارتباطیِ حل مسئله و تصمیم گیری، همدلی، مدیریت خشم، مدیریت استرس، پیشگیری از افسردگی، خودآگاهی، جرأت مندی، تفکر خلاق و تفکر نقاد را در قالب داستان به کودکان و نوجوانان بیاموزیم.

ویدئو معرفی بازی

‏مجموعه کتاب‌های شوتک برای گروه سنی خردسال تولید شده است و کودکان با داستان‌های شیرین و روان همراه شوتک می‌شوند و در هرجلد از کتاب با مهارت جدیدی آشنا می‌شوند. کتاب‌های نردبان تصمیم گرفته است همراه به روزتری برای کودکان باشد از همین جهت کودک شما می‌تواند به تمامی عناوین مجموعه شوتک به شکل بازی هم دسترسی داشته باشد.
‏✔️دوبله با صداهای دوستداشتنی برای بچه‌ها
‏✔️کتاب تعاملی شاد وآموزنده
‏✔️داستانی سرگرم کننده و دنباله‌دار
‏✔️کمک به آموزش کودکان در بازی
‏✔️مناسب با فرهنگ ایرانی
‏✔️شخصیت‌های جذاب و دوست‌داشتنی
‏شبکه‌ها اجتماعی هوراگیمز را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید.
‏https://t.me/hurrahgames
‏https://instagram.com/hurrahgames
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده