استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کلمات و دانستنی‌ها
Braindom Draw Puzzle: Sketch

Braindom Draw Puzzle: Sketch

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۶
حجم۲۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده Matchingham Games
‏‏به دنیای بی نظیر Braindom Draw Puzzle خوش آمدید! برای کسانی که عاشق نقاشی هستند، یک بازی پازل قرعه کشی جدید از سازندگان Braindom در انتظار شماست!
‏Braindom Draw پازل مخصوص کسانی است که عاشق طراحی و بازی با پازل هستند. این بازی جدید Draw Puzzle ترکیبی از نقاشی و پازل است. با ترکیب این دو ویژگی، Braindom Draw Puzzle تضمین می‌کند که در حین انجام بازی لحظات فوق‌العاده‌ای خواهید داشت!
‏از طرح‌های سریع گرفته تا آثار هنری کاملاً تمام‌شده، این بازی طراحی به جایی می‌رود که خلاقیت شما را می‌برد. Braindom Draw Puzzle یک بازی طراحی، خط خطی، نقاشی، ابله سازی و طراحی برای هر کسی است که عاشق نقاشی است.
‏در این بازی، اشکال جدیدی در هر سطح ظاهر می شود که باید با کشیدن آنها تکمیل کنید. با هر مرحله جدیدی که عبور می کنید، سختی آن افزایش می یابد و بازی شما را به چالش می کشد! شما باید تمام سطوح را بگذرانید و مهارت های خود را در ابله سازی ثابت کنید!
‏Braindom Draw Puzzle بازی ای است که برای افراد در هر سنی جذاب است. وقتی از مدرسه برمی گردید، بعد از یک روز کاری خسته کننده، وقتی می خواهید بعد از مراقبت از بچه ها برای خودتان وقت بگذارید، منتظر شما خواهد بود تا در لحظات خسته کننده تان اوقات خوشی را برای شما رقم بزند.
‏ > اگر کسی هستید که دوست دارید نقاشی و ابله بکشید، این بازی برای شما مناسب است. شما به این بازی نقاشی همهجانبه معتاد خواهید شد و هرگز از انجام این بازی خسته نخواهید شد! اگر آماده به چالش کشیدن خود و مهارت هایتان هستید، شروع به کشیدن آن کنید!
‏ویژگی های بازی:
‏-توانایی طراحی را بهبود می بخشد!
‏-حرکات هوشمندانه در طراحی پازل!
‏-به بهبود هماهنگی دست و چشم کمک می کند!
‏-مهارت های طراحی خود را نشان دهید!
‏-صدها پازل ابله سازی برای حل!
‏-به رشد توجه کمک می کند!
‏-طراحی سریع برای تمام سنین دوستداران بازی های پازل!
‏وقتی از افکار خسته کننده زندگی روزمره خسته می شوید، Braindom Draw Puzzle به شما کمک می کند آرامش داشته باشید و شما را از دنیای خسته کننده خود نجات دهید. کسانی که به مهارت های خود در نقاشی و خط خطی اعتماد دارند و کسانی که می خواهند در هنگام حوصله طراحی را با پازل ترکیب کنند، باید به دنیای رنگارنگ Braindom Draw پازل بپیوندند!
‏Braindom Draw پازل کسانی را که به توانایی های طراحی خود مطمئن هستند به چالش می کشد. اگر شما یکی از آنها هستید، شروع به آزمایش مهارت ها، هوش و توجه خود کنید. شروع به کشیدن چیزی کنید، داستان قرعه کشی خود را بنویسید و چالش خود را بسازید!
‏Braindom Draw Puzzle شما را به دنیای سرگرم کننده خود دعوت می کند! اگر دوست دارید doodle کنید، شروع به کشیدن داستان خود کنید و برای تبدیل شدن به یک استاد قرعه کشی آماده شوید!
‏از Braindom Draw Puzzle، بازی خط خطی از Matchingham Games که به سرگرمی اختصاص دارد، لذت ببرید!
‏‏- بهبود عملکرد
‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۴۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بردیا فیضی
٨ خرداد ١٤٠٢

مرحله ۱۱۹که یه پیرزن داره با کاموا لباس درست میکنه چجوری هست

۰ ۰
i don't have a name🗿
٧ خرداد ١٤٠٢

مرحاه 125 که یه گاو هست که یه شاخ داره چیمیشه

۱ ۰
...
١ خرداد ١٤٠٢

مرحله ۱۳۳ چی میشههه

۲ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده