استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه اخبار
DW - Breaking World News

DW - Breaking World News

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۰۱
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴
حجم۷۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده Deutsche Welle
‏‏اخبار بین المللی را بصورت بی طرف و اطلاعاتی را در مورد فوری ترین مسائل روز دنیا دریافت کنید. اپلیکیشن رایگان DW برای تبلت ها و موبایل ها ، شما را با آخرین سرخط خبرها و پوشش عمقی هر چیزی از تجارت , دانش و سیاست تا هنر , فرهنگ و ورزش ، شما را به روز نگه می دارد.

ویدئو معرفی برنامه

‏اپلیکیشن DW خبرهایی که شما نیاز دارید تا دنیایتان را درک و تجسم کنید ، برایتان بصورت سریع و مستقیم مهیا می سازد , غیر پیچیده و کاملا بدون تبلیغات ، درست در دستان شما.
‏برنامه DW بر اساس خبرهای تولید آلمان استوار است ، و بعنوان یک منبع معتبر اطلاعات و مجرایی برای هنر و فرهنگ - و نه فقط از میان خبرهایی که با سرچشمه آلمانی است - قابل احترام است.
‏ویژگیهای کلیدی
‏✤ محتوای صوتی و ویدیویی از مرکز رسانه DW طبق درخواست
‏✤ پخش زنده کلیه برنامه های DW (انگلیسی , عربی , اسپانیایی و آلمانی)
‏✤ کامنت های خود را مستقیما داخل برنامه نگارش کنید
‏✤ بخشی از داستان باشید ! برنامه را برای ارسال مستقیم تصاویر و ویدیوها به تیم های تحریریه استفاده کنید.
‏✤ حالت آفلاین برای دسترسی بهتر
‏✤ حالت متنی برای دسترسی با پهنای باند کمتر
‏✤ پشتیبانی از Chromecast
‏✤ اعلان های Push Notification
‏✤ محتوای موجود در ٢٩ زبان مختلف
‏آلمان مدتهاست که بعنوان اعتماد , صحت و درستی , بازدهی و کارایی , و فعالیت و نوآوری شناخته شده است. DW تمامی این خصوصیات را داخل یک برنامه گنجانده است , تا اطمینان حاصل کند از اینکه وقت گرانبهایتان را برای بدست آوردن خبرهایی که خواهان آن هستید ، هدر نمی دهید.
‏دویچه وله (Deutche Welle) پخش کننده رادیو تلویزیونی بین المللی آلمان و یک منبع معتبر برای اخبار موثق و اطلاعاتی به همراه رادیو و محتوای آنلاین در ٣٠ زبان و چهار شبکه می باشد که سراسر کره خاکی را پوشش می دهد. DW افراد را به موضوعاتی که برایشان مهم تر است نزدیک تر می کند - ساخت آلمان , ساخته شده برای افکار. ما یک دید فراگیر , پرجزئیات , منصفانه و بیطرف نسبت به آخرین سر خط خبرها میسر ساخته ایم. DW اخباری است که شما می توانید به آن اعتماد کنید. در زمانی مشخص , گزارشگران ما برای آزادی فکر و سخن در مناطق هدف خود ایستادگی کرده اند. DW به موضوعاتی که خبرهای فوری از عهده آنها بر نمی آیند , عمق می بخشد.
* Bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده