خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Microsoft To Do: List, Task & Reminder

Microsoft To Do: List, Task & Reminder

تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۴۱
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Microsoft Corporation
‏‏اپلیکیشن مدیریت وظایف جدیدی با نام Microsoft To-Do به شما این اجازه را خواهد داد تا از طریق ساخت لیستی از کارهای روزانه خود، برنامه زمان بندی روزانه ای را برای خود ترتیب دهید. برنامه هایی شامل خریدهای روزانه و یا فازهای مختلف یک پروژه کاری. همچنین به واسطه این اپ، می توانید کارهای انجام داده شده را با رنگ های متنوع و دلخواه خود مشخص کنید. با کمک گرفتن از Office 365 و الگوریتمی هوشمند نیز می توان بر روی اسمارت فون یا دسکتاپ سیستم به لیست های ساخته شده دسترسی داشت.
‏در هر روز لیست خالی My Day list در دسترس شما قرار میگیرد که به شما اجازه می دهد تا کارهای روزانه خود را انتخاب کنید و اگر قادر به تصمیم گیری نباشید، پیشنهادهایی از طرف اپلیکیشن با هدف پیشروی در تمام وظایف و کارهایتان به شما داده می شود. این پیشنهادات براساس الگوریتم هوشمند طراحی شده در این اپلیکیشن است. از طرف دیگر، شما می توانید کارهای نیمه تمام روز گذشته خود را برای انجام در روز جدید زمان بندی کنید. همچنین تمامی وظایف و تسک ها به صورتی اولویت بندی شده لیست می شوند تا دقت لازم برای انجام هرکدام براساس اولویت شان نیز مدنظر قرار بگیرد.
In this release we have renamed the Assigned Tasks smart list to make it more personalized. We have also done some bug fixes to improve accessibility, list view and list sharing experiences.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟