استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Microsoft To Do: Lists & Tasks

Microsoft To Do: Lists & Tasks

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷۲.۲۸۵.۰۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۷
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۳۵۵
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Microsoft Corporation
‏‏اپلیکیشن مدیریت وظایف جدیدی با نام Microsoft To-Do به شما این اجازه را خواهد داد تا از طریق ساخت لیستی از کارهای روزانه خود، برنامه زمان بندی روزانه ای را برای خود ترتیب دهید. برنامه هایی شامل خریدهای روزانه و یا فازهای مختلف یک پروژه کاری. همچنین به واسطه این اپ، می توانید کارهای انجام داده شده را با رنگ های متنوع و دلخواه خود مشخص کنید. با کمک گرفتن از Office 365 و الگوریتمی هوشمند نیز می توان بر روی اسمارت فون یا دسکتاپ سیستم به لیست های ساخته شده دسترسی داشت.

ویدئو معرفی برنامه

‏در هر روز لیست خالی My Day list در دسترس شما قرار میگیرد که به شما اجازه می دهد تا کارهای روزانه خود را انتخاب کنید و اگر قادر به تصمیم گیری نباشید، پیشنهادهایی از طرف اپلیکیشن با هدف پیشروی در تمام وظایف و کارهایتان به شما داده می شود. این پیشنهادات براساس الگوریتم هوشمند طراحی شده در این اپلیکیشن است. از طرف دیگر، شما می توانید کارهای نیمه تمام روز گذشته خود را برای انجام در روز جدید زمان بندی کنید. همچنین تمامی وظایف و تسک ها به صورتی اولویت بندی شده لیست می شوند تا دقت لازم برای انجام هرکدام براساس اولویت شان نیز مدنظر قرار بگیرد.
‏‏اکنون می‌توانید از طریق گزینه‌های قالب‌بندی جدید برای یادداشت‌های کار، زمینه بیشتری را به وظایف خود اضافه کنید. در این نسخه، تجربه بهبود یافته ای با ویجت To Do و همچنین امکان کپی کردن یک لیست را خواهید داشت.

نظرات و امتیاز ها

۳۵۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اصغر نوذری مودب
٢٩ اردیبهشت ١٤٠١

بروزرسانی برنامه ها بازیابی مرورهای هایم رابروزرسانی انجام پذیردازلطف، شما سپاسگزارم سپاسگزارم،

۰ ۰
حمیدرضااسماعیلی
٢٦ بهمن ١٤٠٠

برنامه خوب هست فقط امکاناتش رو بیشتر کنید

۳ ۰
اشرف چرم گر
١٠ اسفند ١٤٠٠

به نظرم برنامه خوبی است ولی خب میتونه اپشن های تکمیلی بیشتری بهش اضافه شود.

۵ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده