استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ultra Charging Animation App

Ultra Charging Animation App

نسخه۱.۵.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۳۱
تعداد دانلود۴۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۹۶
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Intellectual Logic Studios
‏‏☀برنامه انیمیشن شارژ باتری، وقتی شارژر خود را به برق وصل می‌کنید، انیمیشن‌های مختلفی را روی صفحه نمایش تلفن شما نشان می‌دهد. ☀
‏برنامه انیمیشن باتری از دیگر برنامه های انیمیشن شارژ منحصر به فرد است. پخش شارژ به شما این امکان را می دهد که با استفاده از انیمیشن شارژ زیبا و جالب روی صفحه گوشی خود از دوستان خود متمایز شوید. وقتی از تنظیمات آن را فعال می کنید، یک انیمیشن شارژ را نشان می دهد. برای به حداقل رساندن انیمیشن شارژ، کافی است روی صفحه دوبار ضربه بزنید. اگر از آن استفاده نمی کنید، می توانید انیمیشن شارژ را از تنظیمات غیرفعال کنید. بهترین بخش انیمیشن باتری این است که با اطلاعات باتری همراه است.

ویدئو معرفی برنامه

‏برنامه Battery Saver صفحه شارژ باتری سفارشی شما و تصاویر متحرک جالب را در حالی که تلفن شما به شارژر متصل است ارائه می دهد. نیازی به باز کردن دستی اپلیکیشن شارژ نیست. برنامه منحصر به فرد شارژ باتری انیمیشن را به طور خودکار روی صفحه تلفن همراه شما نمایش می دهد. برنامه صرفه جویی در باتری با رابط کاربری ساده و کاربر پسند ارائه می شود. با کمک این اپلیکیشن باتری انیمیشن جالب، می‌توانید انیمیشن ویدیویی را از گالری تلفن همراه خود انتخاب کرده و آن را روی صفحه شارژ تنظیم کنید.
‏برنامه منحصر به فرد انیمیشن باتری چندین انیمیشن شارژ را ارائه می دهد. پخش شارژ با تمام دستگاه های اندرویدی سازگار است و نیازی به بررسی مجدد درصد باتری نیست. این برنامه شارژر قدرت به دارندگان برنامه اجازه می دهد تا درصد عمر باتری باقی مانده در دستگاه را مشاهده کنند.
‏⚡صفحه شارژ سفارشی
‏برنامه انیمیشن شارژ باتری را از تنظیمات تلفن همراه خود فعال کنید تا یک صفحه متحرک شارژ سفارشی نشان داده شود و اجازه دهید در صفحه قفل شما نشان داده شود. . با انتخاب از بین چندین گزینه سفارشی، صفحه انیمیشن باتری قابل تنظیم را تنظیم کنید و یک صفحه نمایش شارژ باتری سفارشی را در تلفن خود دریافت کنید. می توانید یک تصویر را از گالری انتخاب کنید و آن را روی صفحه قفل تنظیم کنید. تم های روشن و تاریک جذابی نیز در این اپلیکیشن انیمیشن شارژ تعبیه شده است.
‏⚡پویانمایی‌های زنده
‏از طرح‌های متحرک شارژ چند رنگ و انیمیشن‌های باتری زنده برای صفحه نمایش گوشی خود استفاده کنید تا زیبا به نظر برسد. یکی از نرم افزارهای انیمیشن سازی که در آن می توانید انیمیشن باتری مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن را روی صفحه گوشی خود تنظیم کنید تا صفحه نمایش شما زیبا به نظر برسد. از میان چندین انیمیشن باتری و رنگ‌های افکت نئون از تنظیمات برنامه انتخاب کنید. این انیمیشن‌ها وقتی شارژر خود را به برق وصل می‌کنید، صفحه‌نمایش شما عالی به نظر می‌رسد.
‏⚡تنظیم آلارم
‏یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد برنامه پخش شارژ ما این است که ارائه می‌کند شما با گزینه تنظیم آلارم زمانی که باتری به طور کامل شارژ می شود. می‌توانید آهنگ پیش‌فرض زنگ هشدار را انتخاب کنید یا از میان گزینه‌های مختلف صدا انتخاب کنید. در این برنامه شارژر سریع، چراغ هشدار کم بودن باتری در صورت نیاز به شارژ باتری هشدار می دهد. ویژگی زنگ هشدار به شما کمک می کند از شارژ بیش از حد جلوگیری کنید، باتری و برق را صرفه جویی کنید که نوآورانه و واقعا مفید است.
‏⚡اطلاعات باتری
‏برنامه انیمیشن شارژ باتری ما همراه با ویژگی اطلاعات باتری شما به راحتی می توانید جزئیات کامل باتری مانند نوع باتری، سلامت، ظرفیت، عمر باتری و دمای باتری را دریافت کنید. برنامه منحصربفرد صرفه جویی در باتری همچنین به شما امکان می دهد پس از وصل کردن شارژر خود، نوع شارژر دستگاه خود را شناسایی کنید. این ویژگی اطلاعات باتری در برنامه انیمیشن شارژ رایگان است و شما می توانید تمام اطلاعات را تنها با یک کلیک دریافت کنید.
‏📲ویژگی های منحصر به فرد برنامه انیمیشن باتری
‏ >• 🔋پویانمایی باتری زنده
‏• 🔋تنظیم زنگ هشدار با یک کلیک
‏• 🔋صفحه شارژ قابل تنظیم
‏• 🔋انیمیشن شارژ صفحه قفل
‏• 🔋شارژ انیمیشن/انیمیشن باتری
‏ 🔋اگر این برنامه انیمیشن شارژ را دوست دارید، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید🔋
‏‏رفع خرابی ها و ANR
‏افزودن انیمیشن ها و تصاویر پس زمینه جدید

نظرات و امتیاز ها

۹۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر طاها
٢ آبان ١٤٠٢

بالامی یادولی وقتی نضرتو میزنی نمی دونی چکارکنی

میپسندم۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر 𝑩𝒊𝒕𝒂★
٢٥ شهریور ١٤٠٢

‏✗ بدک نیست رو بعضی گوشی ها کار نمیکنه

میپسندم۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر 👑TAhA👑
١٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ کار راه انداز ‏✗ خیلی کندههههههههه

میپسندم۱۱ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط