استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
Battery Charging Animation 4D

Battery Charging Animation 4D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۴
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Azan Studio
‏‏به دنبال برنامه انیمیشن شارژ رایگان هستید؟
‏اگر در حال شارژ کردن تلفن خود هستید، اجازه ندهید ثابت بماند. طیف کاملی از انیمیشن شارژ باتری 4D اکنون در دسترس علاقه مندان به انیمیشن است که جدیدترین ویجت باتری، کامل ترین و لذت بخش ترین مجموعه موجود نمایش شارژ پیکا را ارائه می دهد. جمعیت اپلیکیشن انیمیشن شارژ رایگان اکنون به کامل ترین و درخشان ترین سری افکت انیمیشن شارژ باتری دسترسی دارند.
‏اکنون می توانید انیمیشن شارژ باتری را با استفاده از تم شارژر به صورت 4 بعدی مشاهده کنید. با صفحه نمایش شارژ باتری خود باحال ترین پسر در میان جمعیت باشید!
‏برنامه انیمیشن شارژ صفحه قفل فعال شده است که با جلوه های انیمیشن شارژ صفحه قفل شما را شایان ستایش می کند. با عکس‌های شارژ - تم‌های پخش شارژ، ویجت باتری خیره‌کننده روی صفحه قفل نمایش داده می‌شود تا جلوه شارژ باتری موبایل را داشته باشد. همچنین، صفحه اصلی برنامه انیمیشن شارژ رایگان اکنون درصد شارژ باتری موبایل را نشان می دهد.
‏پارکی و صاف! انواع انیمیشن‌های شارژ باتری با دقت طراحی شده‌اند تا کیفیت کلی تصویر را بهبود بخشند، و این اطمینان را می‌دهند که با برنامه انیمیشن شارژ رایگان هرگز تکان یا لرزان نخواهد بود. ویجت باتری، نمایش شارژ، احساسات متضادی از شارژ را به ارمغان می آورد و آن را به بهترین ویجت باتری تبدیل می کند. گوشی هوشمند خود را سریع شارژ کنید و سپس آن را دوباره به حالت شارژ روشن کنید. عمر باتری، تم پویانمایی شارژ برای صفحه قفل زمانی نشان داده می‌شود که انیمیشن باتری با قابلیت شارژ سریع پخش می‌شود.
‏وقتی تلفن خود را به طرح زمینه شارژر وصل می‌کنید، نمایش شارژ به‌طور خودکار با جلوه انیمیشن شارژ باتری ظاهر می‌شود. عکس‌های شارژ بلافاصله پس از اتصال به کابل شارژ بدون نیاز به باز کردن برنامه شارژ شارژ روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند. آیا متقاعد نشده اید که این ساده ترین راه برای تعیین میزان شارژ باتری است؟ در برنامه انیمیشن شارژ رایگان، هم صفحه قفل و هم صفحه اصلی، ویجت باتری صفحه شارژ را نمایش می دهند. در میان نوآورانه ترین برنامه های تلفن همراه، افکت انیمیشن شارژ صفحه قفل شما را از ناراحتی زیادی نجات می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید به راحتی میزان شارژ باتری یا صفحه نمایش شارژ را کنترل کنید و در صورت شارژ کامل باتری به شما اطلاع داده شود.
‏هنگامی که چندین طرح زمینه شارژ تلفن همراه انتخاب می‌شوند، صفحه قفل با نمایش فوق‌العاده شارژ تلفن همراه ظاهر می‌شود. آنچه را که بیشتر دوست داشتید انتخاب کنید. تم ها کاملاً با سبک شما سازگار می شوند. شارژ کردن دستگاه در حین تماشای جلوه های عکس در حال شارژ یک تجربه لذت بخش است. صفحه‌های انیمیشن شارژ موثر را اعمال کنید و از پخش شارژ قدردانی کنید زیرا مؤثرترین راه برای شارژ دستگاه شما است. در صفحه قفل و صفحه اصلی، ویجت باتری به شما امکان می‌دهد بدانید که تلفن شما چقدر انرژی باقی مانده است. می‌توانید هنگام تماشای سطح قدرت، جلوه‌های انیمیشن باتری را انتخاب کنید. وقتی طرح زمینه شارژر وصل می شود، با یک صفحه متحرک روبرو می شوید که با حذف تم شارژر غیرفعال می شود. در صفحه زنگ هشدار، می‌توانید داده‌های مربوط به سلامت، سطح شارژ، دما، درصد باتری و ولتاژ باتری خود را مشاهده کنید.
‏مزایای Battery Widget، برنامه Charging Show عبارتند از:
‏ >⦁ تجهیزات را شارژ کنید و قدرت آن را آزمایش کنید
‏⦁ برنامه تم شارژر منحصر به فرد
‏⦁ صفحه متحرک شارژ رایگان با عکس های شارژ
‏⦁ زمان شارژ، کل شارژ را با استفاده از تم شارژر مرور کنید
‏⦁ یک سری چندتایی انیمیشن‌های شارژ باتری ۴ بعدی
‏⦁ انیمیشن‌های صفحه اصلی و صفحه قفل که شارژ شدن باتری را نشان می‌دهند
‏⦁ مدت زمان اثر انیمیشن‌های باتری را کنترل کنید
‏⦁ بسته به میزان شارژ باتری یا شارژ کامل باتری، می‌توان آلارم‌ها را تنظیم کرد
‏ >⦁ انیمیشن شارژ صفحه قفل عمر و سلامت باتری را نشان می‌دهد
‏⦁ صفحه شارژ نمایش شارژ سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد
‏⦁ ویجت باتری، برنامه Charging Show رایگان برای استفاده است
‏ما همچنین شارژ شخصی‌سازی‌شده‌تری را اضافه خواهیم کرد انیمیشن های صفحه نمایش! یکی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه شما باشد!
‏درصد شارژ باتری همراه با عمر باتری در انیمیشن شارژ باتری نشان داده شده است. این برنامه را دانلود کنید و با حلقه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
‏‏انیمیشن شارژ جدید اضافه شد
‏خرابی و ANR رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۶۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
MAHYA@$
٥ روز پیش

چجوری میاره بالا به من بگبد

۰ ۰
(◔‿◔)
٢٣ فروردین ١٤٠٢

تم هاش بده ✓ ولی یکم خوبه

۴ ۱
narges
١٣ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خبه ‏✗ تبلیغ دارع عالی

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده