استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Car Games- Stunt Driving Games

Car Games- Stunt Driving Games

نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۴
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده OCG- Car Racing & Stunts Games
‏‏بازی های ماشین سه بعدی - بازی های بدلکاری رانندگی
‏به دنیای بدلکاری بازی های اتومبیل رانی خوش آمدید، جایی که ماجراجویی واقعی بازی های بدلکاری ماشین با آهنگ های غیرممکن از بازی های رمپ بزرگ آغاز می شود تا یک بدلکار واقعی را در شبیه ساز رانندگی ماشین به درون شما بیاورد. 3D.
‏ما بازی‌های بدلکاری ماشین خود را در دسته بازی‌های سبک اضافه می‌کنیم تا با چند ماجراجویی هیجان‌انگیز شبیه‌ساز بازی‌های ماشین، لذت واقعی را از رانندگی با ماشین در مسیرهای غیرممکن به ارمغان بیاوریم.
‏بر اساس اکشن ماموریت بر فراز جاده های آسمان با گرافیک بالا و کنترل های روان بازی ماشین شیرین کاری. ماموریت خود را با پرواز با ماشین در مسیرهای زیگزاگ با حداکثر سرعت در مسابقات اتومبیل رانی سه بعدی شروع کنید تا نامزد بازی های آفلاین سه بعدی شوید. در مقایسه با سایر بازی های بدلکاری ماشین، ما شبیه ساز ماشین 3 بعدی با کنترل چندگانه را طراحی کرده ایم که در آن از اعتیاد آورترین بازی بازی های بدلکاری رانندگی لذت خواهید برد. وقت آن است که از بازی‌های جدید 2021 لذت ببرید، در صورتی که وسواس زیادی به بازی‌های اتومبیلرانی مسابقه‌ای 2022 دارید.
‏برای ادامه هیجان بازی‌های مسابقه بدلکاری، شبیه‌ساز بازی‌های رانندگی ماشین را دریافت کنید.
‏ >پس از اذعان به نیازهای مسابقات بدلکاری اتومبیلرانی. هر مرحله از بازی‌های بدلکاری ماجراجویی از بازی‌های بدلکاری ماشین را برای کاوش دورهای مبتنی بر اکشن در بازی‌های ماشینی 3d 2021 به ارمغان می‌آورد.
‏در شبیه‌ساز رانندگی ماشین، آسیب سه بعدی زمانی رخ می‌دهد که راننده در حالت‌های شبیه‌ساز بازی‌های ماشینی با ماشین حریف برخورد کند. ، و یا برخورد با موانع مخرب باعث کاهش سلامت ماشین بدلکاری می شود که باعث از بین رفتن ماشین می شود و راننده در بدلکاری بازی های جدید بدون تور بازنده می شود. مسیرهای موجود در شبیه ساز ماشین 3 بعدی به تدریج دشوارتر می شوند، در تمام مراحل بازی های شیرین کاری با ماشین، با اطمینان رانندگی کنید تا در تمام مراحل پیروز شوید و در بازی های بدلکاری بهترین گلزن باشید.
‏شبیه ساز رانندگی با ماشین با دنده دستی یک بسته کامل برای دوستداران بدلکاری در بازی های جدید و به روز 2022 است.
‏نحوه بازی های اتومبیل رانی مسابقه سه بعدی
‏با حالت یادگیری مسابقات بدلکاری اتومبیل، جایی که سرمربی شما تکنیک های استفاده در بازی های مگا رمپ را به شما آموزش می دهد. پس از اتمام جلسه آموزشی، وارد دنیای بدلکاری بازی های ماشین شوید و حرفه خود را به عنوان یک راننده آموزش دیده در بازی ماشین شیرین کاری شروع کنید.
‏ویژگی های بازی های ماشین-بازی های بدلکاری رانندگی
‏• تعداد وسیله نقلیه در بازی‌های شیرین کاری با ماشین.
‏• حالت‌های هیجان‌انگیز چندگانه شبیه‌ساز رانندگی سه بعدی.
‏• کنترل‌های ساده ماشین شیرین کاری در مسیرهای غیرممکن.
‏• بازی‌های ماشین مسابقه‌ای سه بعدی دارای گرافیک چشم نواز شگفت‌انگیزی است.
‏برای شروع سفر به‌عنوان یک استاد بدلکاری واقعی وارد حالت حرفه‌ای شوید و بازی‌های جدید 2021 را در مسیرهای پرش خودروی مگا رمپ آغاز کنید. قفل ماشین ها را باز کنید و آنها را در گاراژ شبیه ساز بازی های ماشینی 3d ارتقا دهید، هرچه وسایل نقلیه بیشتری را بتوانید رانندگی کنید، بیشتر تخصص هر ماشین شیرین کاری را در مسابقات بدلکاری ماشین درک خواهید کرد. لاستیک ها را در مسیرهای دشوار بسوزانید و ماشین خود را با حداکثر سرعت کنترل کنید تا در شبیه ساز رانندگی سه بعدی به موقع برسید. به یاد داشته باشید که یک ضربه می‌تواند باعث شکست سطح در بازی‌های ماشینی 3d 2021 شود، بنابراین اگر می‌خواهید قهرمان مسابقات بدلکاری در بازی‌های رانندگی بدلکاری شوید، روی پیست‌ها تمرکز کنید.
‏ما برای بازخورد و توصیه‌های شما در بازی‌های ماشین ارزش قائل هستیم- بازی های بدلکاری رانندگی
- New Cars Added
- New Challenging mode added
- Minor bugs fixed

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده